KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regulat Beauty

Ár:   €11.00 és €22.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   €11.00 és €22.90
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyors és hatékony antibakteriális lemosó hab arcra és szemre. Eltávolítja a sminket és megszabadítja a bőrt a toxinoktól, anélkül hogy kiszárítaná. A benne lévő RechtsRegulat® enzim-aktiváló, antioxidáns, immunszabályozó és nyugtató hatású.

Tvylvis

2016. augusztus 4.

Egy előfizetős natúrkozmetikai szépségboxban kaptam, 50 ml-es kiszerelésben. Hallottam már a márkáról, de annyira nem fogott meg, viszont szívesen kipróbáltam. Én reggeli arclemosásra használtam, estére egyrészt a krémesebb dolgokat szeretem, másrészt megvannak a bevált termékek. Nagyon kellemes, selymes habot gyártott a pumpa, jó érzés volt az arcon elkenni. Utána nem húzódott a bőr, bár tény, hogy pár percen belül jött amúgy is a hidratálóm. Könnyen le is lehet mosni. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy a sminket lehozza-e, arra nem használtam. Az illata enyhe, picit virágos. Összességében nem volt rossz, de nem is rohanok újra megvenni. Ráadásul az árát is kicsit sokallom, főleg, hogy ez egy arclemosó. Kap egy négyest.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Lactylate
Tisztítószerek: Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!