KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rejuvi Laboratory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautydepo1, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Megújítja és helyreállítja a bőr rugalmasságát.
  • Magas C-vitamin koncentrációja tökéletes védelmet biztosít a szabadgyökök képződése ellen, ezáltal megelőzi a bőr korai öregedését.
  • Eperfa kivonat tartalma fokozza a sejtek megújulását, elősegíti és a bőr rugalmasságát és segít helyreállítani feszességét.
  • A C-vitamin elengedhetetlen az egészséges bőr fenntartásához.
  • A Rejuvi  Vitamin-C Complex megvédi a bőrt káros UV sugárzástól, és csökkenti a finom ráncokat. A Rejuvi  Vitamin-C Complex nem okoz semmilyen kényelmetlenséget vagy bizsergést, ezáltal teljes arc, a nyak és a szem környékén használható.

floravanda

2016. december 22.

Picike mintàt kaptam belőle, amit hozzà is öntöttem az arckrèmemhez. A bőröm puha volt ès rugalmas, ami fontosabb, nem làtszott fàradtnak ès a szem alatti karikàkaimat is halvànyította. Praktikus a kiszerelès, nem kell belenyúlni, amit különösen szeretek. Önmagàban is lehet alkalmazni, de jobb felturbózni vele az arcàpolót. Màr a nagy kiszerelés is nàlam van:) Termèszetesek az összetevők ami az én szàradàsra, atópiàra hajlamos bőrömnek abszolút kedvez.

floravanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!