KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Smooth & Silky vezeték nélküli bikinivonal alakító tökéletes eszköz a bikinivonal szőrtelenítésére vonatkozó bármilyen igény esetén. A készülék vezeték nélküli és kompakt kivitele tökéletes kényelmet kínál, és könnyűvé teszi a bikinivonal területének szabad formázását. A sokoldalú készülék nedvesen és szárazon egyaránt használható, rendszeresen, vagy bármilyen vészhelyzetben az utolsó pillanatban végzett szőrtelenítés esetén is ideális megoldás.

• Precíziós trimmelő fej: kevesebb irritáció
  • Már 0,2 mm szőrhosszúság esetén hatékony, ideális a bikinivonal területének formázásához
  • Vezetőfésűk: 2 és 4 mm hosszúság beállítással
  • Zuhany alatt is használható
  • Könnyen tisztítható, mosható fejek
  • Akkumulátoros működés, 60 perc vezeték nélküli használat
  • Töltés jelző LED
  • Tisztító kefe, elegáns tároló táska

Hecate

2018. június 15.

Külföldi oldalakon írt pozitív vélemények alapján választottam. Életem egyik legjobb döntése volt. Álom vele a borotválkozás, hiszen gyors, könnyű, biztonságos, precíz. A főtrimmelővel végighaladok, majd megismétlem a precíz fejjel. Az eredménnyel mindig elégedett vagyok. Végre nem tortúra a lábak ilyen ápolása. Önmagát elegánsan ápoló nőnek érzem magam, nem pedig szőrtelenítő krémmel, borotvával szenvedő szerencsétlenségnek, aki hosszú időt rostokol a fürdőben. Nincs jó kézügyességem mégis remekül boldogulok vele. Nagyon kézhez áll és nem is hangos. Használati utasítása jól érthető. Számomra örömteli, hogy alkalmazható víz alatt is, így hőségben frissítőbb vele a szőrtelenítés. Nekem egy feltöltés 2-3 használatra elég.

Úgy sikerült beszereznem hivatalos Remington forgalmazónál, hogy 4 év garanciát kaptam rá. A Remington ilyen felelősségvállalását a minőségért nagyra értékelem.

A vezetőfésük könnyen és biztosan fel-le tehetők. A készülék nem igényel borotvahabot, olajat, de a száraz bőröm utána testápolóval kenem.

Ha valaki IPL szőrtelenítőt használ, ahhoz megfelelő méretre borotvál, így szuper kiegészítő mellé.

(Utazáshoz is magával viheti az ember, de érdemes más, vastagabb tartóban vinni,- mint az a vékony kis szatyor, amit adnak hozzá, - mert abban nyomásra a készülék bekapcsolhat. Nem tároló táskát adnak ugyanis, mint a hivatalos termékleírásban szerepel, hanem egy kis műanyag szatyrot, de ez az angol fordításból ered, nem a cég átverési szándéka.)

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.