KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Forradalmi újdonságunk a Remington CB7400 elektromos hajsimító kefe egyesíti magában a hajvasaló hatékonyságát és a kíméletes hajformázást, így segítségével néhány perc alatt ragyogóan sima, egészségesen fénylő lesz a frizurád."

darvulia27

2017. február 22.

Ugyan nem pont ez, az olcsóbb rózsaszín kefe van meg. Alapjáraton egyenes hajam van, csak a hajgumi vagy a fül mögé tűrés miatti egyeletlenségek egyenesítésére használom. Nekem nagyon bevált, szinte minden reggel használom. De azt tudni kell, hogy ez nem fésű, miközben használjuk, alulról ellen kell tartani a hajvégeket, különben nem egyenesít ha csak fésülködsz vele. Akik így lehúzták, próbálkozzanak még egy kicsit. A neten található egy rakat videó, hogy kell használni.

darvulia27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Forster

2017. február 13.

Sajnos tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Sajnálom, hogy megvettem, pénzkidobás volt.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

rosa.love

2017. február 13.

Na igen..ki ne szeretne egyenes hajat minimális energiával, egy egyszerű fésülködéssel? Túl szép, hogy igaz legyen, és hát nem is igaz.
1. A súlya, mérete, kábele. Ez mind olyan, mint egy hajvasalóé, nem emlékeztet kefére. Már mikor a kezedbe veszed a masszív szerkezetet, felvetődik, hogy ennyi erővel már nem mindegy, hogy a vasalót használod, vagy ezt?
2. A hőmérséklete. Brutál forró ez is, mint bármelyik hajvasaló. Ugyanúgy hőhatásnak teszi ki a hajat, szerintem mindegy, hogy egy 230 fokos hajvasaló vagy 230 fokos kefefogak érnek hozzá.
3. Az egyenesítés. Ha-ha-ha. SEMENNYIRE nem egyenesít, de még csak nem is simít. Olyan semmilyen lett tőle a hullámos hajam, mintha valami kezdő fodrász áldozata lett volna. Kb 120x áthúztam a hajamon, hogy kinézzen valahogy, ennyi erővel már tényleg vasalhattam volna.
4. Hajszálak. Benne maradt egy pár hajszál a fésüben, megpróbálod kivenni, ugye? Ja, bocs, 200 fokos, leégetted a kezed. Pedig direkt gondoltam rá, hogy hozzá ne nyúljak, de reflexből mégis belenyúltam. Aú.

Szerintem nem éri meg! Maximum olyanoknak, akiknek amúgy is szép hajuk van, de ha valaki azért venné, mert formázás nélkül semmilyen a haja, ne tegye, mert nem ér semmit..

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

Aidyn3

2017. február 12.

Egyszerűen imádom!
A dauerolt hajamat növesztem le perpillanat, és hát elég hülyén néz ki, hogy a feléig egyenes, alatta meg göndör :) Gondoltam beruházok erre, és fantasztikus. Az egyenes részen is áthúzom, mert csoda csillogó lesz tőle a hajam - ezt már máshol is megjegyezték. Abszolút favorit!

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Egyszerűen imádom!

szitakoto15

2017. február 9.

Én tegnap használtam először. Szerintem a legnagyobb előnye az, hogy sokkal természetesebb egyenességet kölcsönöz a hajnak, nem lapul le tőle , és persze nagy előny, hogy nem két forró lap közé kell szorítanunk a hajunkat. :) Nekem egyelőre nem takarított meg sok időt a hajvasalóhoz képest, kb. 5 percet, de ez szerintem első alkalommal még nem is várható el, mivel ki kell tapasztalni, hogy lesz a leghatásosabb a használata.

szitakoto15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

marliz

2017. február 3.

Valóban nagyon szuper. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb vele kiegyenesíteni a hajat, mint a vasalókkal. Ha nagyon sietek, nem tincsenként megyek vele végig, hanem csak alaposan átfésülöm vele a hajam, és már így is sokkal egyenesebb lesz - pedig dús, hullámos, viszonylag vastag szálú a hajam.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Dalmayr

2016. december 26.

Hugomnak vettem karácsonyra. Természetes világos szőke elég göndör haja van, ami extra száraz. Kiengedve ritkán hordta a haját mert kb. szénakazal volt, vasalni meg nem akarta állandóan mert nagyon hajlamos a töredezésre. Erre a problémára gondoltam jó megoldásnak ezt a kütyüt. Nyilván ez is roncsolja valamennyire, de mégsem 2 forró fémlap közé szorítja a haját. Mivel nem szereti a teljesen szögegyenesre vasalt hajat arról még nincs tapasztalaltom, de az ő göndör rengeteg haját 10 perc alatt kellemes enyhén hullámos hajkoronává varázsolta. Eddig simán 5*, de majd én is kipróbálom, hogy az én derékig érő vékonyszálú hajammal mit kezd. Majd updatelek :)

Dalmayr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Charis

2016. december 23.

Én leszek az első, aki erről a készülékről véleményt ír. Fantasztikus! A hagyományos hajvasalók elbújhatnak mellette. A hajam kb hátközépig érő, festett vörös, a hajvégeim erősen töredezettek. Szkeptikusan álltam hozzá ehhez a kütyühöz.A sima hajvasaló nagyon macerás, hiába ápoltam bármivel vasalás előtt a hajam, hajvasalás után szárazabb volt mint előtte. Ezzel a készülékkel kb 5 perc alatt tükörsima lesz a hajam, és a benne lévő keratin hihetetlenül ápolja is a törött, száraz hajam. 3 fokozata van, én a legalacsonyabban használom, és most jön a ráadás: a hajam még 2-3 nap múlva is ugyanolyan sima, mint közvetlenül vasalás után. Természetesen a használat után nem árt valami hajolajjal bekenni a haj végeit. Számomra ez telitalálat, bátran ajánlom másoknak is.

Charis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.