KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Forradalmi újdonságunk a Remington CB7400 elektromos hajsimító kefe egyesíti magában a hajvasaló hatékonyságát és a kíméletes hajformázást, így segítségével néhány perc alatt ragyogóan sima, egészségesen fénylő lesz a frizurád."

Ár: 10000 , Eladó: nafradine
Állapot: Hibátlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta
Ár: 8499 ft , Eladó: Lilcii
Állapot: egyszer próbált, hibátlan, Helyszín: Kaposvár, Pécs, fizetés: személyes átvétel, posta

lillyofthew

2017. május 24.

Vastag szálú göndör hajam van, tökéletesen egyenes lesz tőle a hajam, és tartósabb az egyenessége, mint a lapvasalónál, illetve valamivel puhább is. A hajvégek egyenességével még nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert még nem találtam meg a megfelelő technikát rá és hajlamos vagyok csak húzgálni a hajamon. Bocsánat reflektálnék egy előttem hozzászóló véleményére, de azért nem a termék a hibás, ha hozzányúlsz, amikor az éppen forró. Tökéletesen el lehet távolítani a hajszálakat vasalást követően is.

lillyofthew
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

GSz

2017. március 14.

Kritikán aluli, azt hittem sikerült egy jó hajvasalót vennem. Profi vagyok már hajvasalásban, de ezzel nem hogy fényes, sima, hanem fénytelen, sprőd lett a hajam. Gyönyörűen meg is égettem magam, ujjamat. A hajvégeket nem lehet szépen kivasalni, mint egy hagyományos hajvasalóval szemben. Viszem is vissza a boltba...

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Brigitta0217

2017. március 2.

Nem rég kaptam ajándékba , még csak párszor használtam , de szerintem szuper !! Nagyon szépen vasal ( viszonylag egyenes a hajam ) és könnyű a használata !

Brigitta0217
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Sheila

2017. február 24.

Mióta megvettem, minden nap használom. Picit borsos az ára, de nem bántam meg. Vastag, erős szálú, elég dús, alapból egyenes, vagy inkább olyan se nem egyenes, se nem hullámos hajam van, ergo vagy be kell szárítani hullámosra, vagy ki kell egyenesíteni, de magától sehogy se áll. Korábban a levegőt fújós körkefével szárítottam be és/vagy hajvasalóval kivasaltam. Mindkettő sokáig tart és macera. Időt spórolni vettem ezért meg ez a kütyüt én is, és nálam maximálisan bevált. Pillanatok alatt simítja az összevissza álló hajamat és teszi rendezetté. Nem eredményez olyan tükörsima egyenes hatást, mint a hajvasaló, de én azt igazából nem is kedvelem, mert túl lenyalt és természetellenes hatású az én hajamból. Aki hajvasaló hatást vár, annak ez nem fog beválni. Lehet hogy ez is roncsolja valamelyest a hajat, de én a hajvasalónál jóval kíméletesebbnek érzem.
Azt mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy hogyan kényelmes a használata, illetve van akinek beválik, van akinek nem. (én pl a kúpvas használatát lennék képtelen elsajátítani valószínűleg, kivéve esetleg ha kinő még egy kezem)
Én először felülről húzom át a hajamon (mintha fésülködnék simán, csak picit lassabban) nagyobb szakaszokban, aztán kisebb tincsenként alulról is, ahol még látok egyenetlenséget vagy kósza hullámokat. Összvissz kb 5 perc alatt készülök el vele.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

szitakoto15

2017. február 23.

Én tegnap használtam először. Szerintem a legnagyobb előnye az, hogy sokkal természetesebb egyenességet kölcsönöz a hajnak, nem lapul le tőle , és persze nagy előny, hogy nem két forró lap közé kell szorítanunk a hajunkat. :) Nekem egyelőre nem takarított meg sok időt a hajvasalóhoz képest, kb. 5 percet, de ez szerintem első alkalommal még nem is várható el, mivel ki kell tapasztalni, hogy lesz a leghatásosabb a használata.

Update: Az egyik utánam írt véleményre reagálnék. Mint minden eszköznek, ennek is ki kell tapasztalni a használatát. Valóban van súlya a készüléknek, ez talán felróható negatívumnak, és valóban hővel dolgozik ez is, másképp ugyan mitől lenne egyenes a haj ? A másik dolog, hogy hiába fésűként lett megalkotva, az egyenesítés nem úgy működik vele, hogy áthúzogatod a hajadon, mint egy fésűt. Persze, azoknak lehet működik, akiknek vékony szálú és kevesebb hajuk van. Egyébként ezzel is célszerű tincsenként haladni, mint a hagyományos hajvasalóval, és lassan(!) végighúzni a hajon. A legjobb, ha a tincset alulról és felülről is végighúzzuk vele. Nekem dús, hullámos hajam van, de a közepes fokozattal szépen ki tudom így egyenesíteni.

szitakoto15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

darvulia27

2017. február 22.

Ugyan nem pont ez, az olcsóbb rózsaszín kefe van meg. Alapjáraton egyenes hajam van, csak a hajgumi vagy a fül mögé tűrés miatti egyeletlenségek egyenesítésére használom. Nekem nagyon bevált, szinte minden reggel használom. De azt tudni kell, hogy ez nem fésű, miközben használjuk, alulról ellen kell tartani a hajvégeket, különben nem egyenesít ha csak fésülködsz vele. Akik így lehúzták, próbálkozzanak még egy kicsit. A neten található egy rakat videó, hogy kell használni.

darvulia27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Forster

2017. február 13.

Sajnos tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Sajnálom, hogy megvettem, pénzkidobás volt.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

rosa.love

2017. február 13.

Na igen..ki ne szeretne egyenes hajat minimális energiával, egy egyszerű fésülködéssel? Túl szép, hogy igaz legyen, és hát nem is igaz.
1. A súlya, mérete, kábele. Ez mind olyan, mint egy hajvasalóé, nem emlékeztet kefére. Már mikor a kezedbe veszed a masszív szerkezetet, felvetődik, hogy ennyi erővel már nem mindegy, hogy a vasalót használod, vagy ezt?
2. A hőmérséklete. Brutál forró ez is, mint bármelyik hajvasaló. Ugyanúgy hőhatásnak teszi ki a hajat, szerintem mindegy, hogy egy 230 fokos hajvasaló vagy 230 fokos kefefogak érnek hozzá.
3. Az egyenesítés. Ha-ha-ha. SEMENNYIRE nem egyenesít, de még csak nem is simít. Olyan semmilyen lett tőle a hullámos hajam, mintha valami kezdő fodrász áldozata lett volna. Kb 120x áthúztam a hajamon, hogy kinézzen valahogy, ennyi erővel már tényleg vasalhattam volna.
4. Hajszálak. Benne maradt egy pár hajszál a fésüben, megpróbálod kivenni, ugye? Ja, bocs, 200 fokos, leégetted a kezed. Pedig direkt gondoltam rá, hogy hozzá ne nyúljak, de reflexből mégis belenyúltam. Aú.

Szerintem nem éri meg! Maximum olyanoknak, akiknek amúgy is szép hajuk van, de ha valaki azért venné, mert formázás nélkül semmilyen a haja, ne tegye, mert nem ér semmit..

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

Aidyn3

2017. február 12.

Egyszerűen imádom!
A dauerolt hajamat növesztem le perpillanat, és hát elég hülyén néz ki, hogy a feléig egyenes, alatta meg göndör :) Gondoltam beruházok erre, és fantasztikus. Az egyenes részen is áthúzom, mert csoda csillogó lesz tőle a hajam - ezt már máshol is megjegyezték. Abszolút favorit!

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Egyszerűen imádom!

marliz

2017. február 3.

Valóban nagyon szuper. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb vele kiegyenesíteni a hajat, mint a vasalókkal. Ha nagyon sietek, nem tincsenként megyek vele végig, hanem csak alaposan átfésülöm vele a hajam, és már így is sokkal egyenesebb lesz - pedig dús, hullámos, viszonylag vastag szálú a hajam.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.