KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Forradalmi újdonságunk a Remington CB7400 elektromos hajsimító kefe egyesíti magában a hajvasaló hatékonyságát és a kíméletes hajformázást, így segítségével néhány perc alatt ragyogóan sima, egészségesen fénylő lesz a frizurád."

Ár: 11000 , Eladó: Glara
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Veszprém, fizetés: banki előre utalás, személyes átvétel
Ár: 13000 , Eladó: Wiw
Állapot: 2* próbált, Helyszín: Vecsés, fizetés: megegyezés alapján

TimyeK

2018. június 10.

Borzalmas. Megvettem, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy túl vastagok a felmelegedő sörték így akad a hajam, hiába fésülöm ki előtte, egyszerűen felakad a kefe benne, pedig nem dróthajú vagyok. Rááadásul nekem olyan seprűs lett a hajam tőle, száraz, fénytelen és ki se simította rendesen. Szerencsére vissza tudtam vinni. Azóta akcióban egy tizesért megvettem a Babyliss keféjét és az bár a színe nem fogott meg, de ezerszer jobban szuperál, mint ez a vacak. Többet vártam a Remingtontól :(

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

anitaa17

2018. április 17.

Megvettem, de aznap vissza is vittem, pedig az itteni pozitív vélemények hatátására vásároltam meg. Használat előtt alaposan megfésülködtem, ennek ellenére minden egyes húzásnál megakadt benne és húzta, tépte a hajam. Egyenesíteni meg nem igazán sikerült neki, ráadásul szerintem az egész hajsimítónak nagyon gagyi hatása is van. Azért vettem meg, mert hajvasalót és körkefés fejű hajszárítót is használok, amikkel tökéletesen egyenesre tudom csinálni a hajam, viszont azt gondoltam lustább/rohanósabb napokra jó lehet ez a kefe is, de nekem óriás csalódás volt. Lehet más ügyesebb, vagy az én hajamhoz nem való, de engem meglep, hogy a többség 5 csillagosra értékelte :)

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

bajanka14

2018. április 11.

14 évnyi vasalás után rátaláltam. Örök szerelem lett a mienk. Végre olyan hajam van mintha fodrasztól jönnék, mikor beszáritja és van tartása a hajmnak és dús kinézete.

bajanka14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Dilibogyo

2018. március 5.

Nem lesz szögegyenes a haj tőle,leginkább a hajvégekre igaz ez,de pár perc alatt ki lehet annyira vasalni,hogy ne szénaboglyával a fejünkön mászkáljunk.
Rengeteg időt lehet vele spórolni.

Dilibogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Rengeteg időt lehet vele spórolni.

Montelino

2018. március 4.

Egy hete vettem egy hiperben, 21,6 Euro volt kuponnal, de alapból is csak 30 Euro, mivel 2016-os slágertermék volt, azóta ennek is van továbbfejlesztett verziója drágábban. 3 fokozat van rajta, 150, 190, 230. Én 190 fokon nem égetném a hajam, 230-on pedig "hajöngyilkosság" lenne. Hamar felmelegszik, 150 fokon egyenesre tudtam vele fésülni a gyengén hullámos és nem vastagszálú hajamat. A hajvégeket nem lehet vele szögegyenesre húzni, de ezt pár netes videó után tudtam már. A hajam rendezettebb, de nem tükörsima, mint egy vasalóval. Ez is forró, miután átfésültem vele egy tincset, éreztem a hajam "melegét". Ezzel is tincsenként kell haladni, csak kicsit vastagabb tincsenként (alulról és felülről is áthúzva a hajon). A hajmosás utáni szöszös haj effektuson ez nem igazán segített nekem. Aki ezt akarja megvenni hajvasaló helyett, ne tegye, ezzel nem lehet ugyanaz a hatást elérni. A haj simább és rendezettebb lesz, de ennyi. Nem bántam meg, hogy megvettem, de tudnék élni nélküle, mivel van egy jó hajvasalóm.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

Banszky

2018. február 25.

Újonnan 10ezerért vettem. Nagyon -nagyon gyorsan ki lehet vele vasalni a hajat viszont a hajvégeket lehetetlen. Az nekem kunkorodik akárhogy vasalom. :D Sűrű,hosszú hajam kevesebb mint 10 perc alatt kivasalja.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

zsofia960217

2018. február 7.

Abszolút meg vagyok vele elégedve. Egyenes hajat csinál, pár perc alatt, kíméletesen.Hamar fel is melegszik, még azzal sincs gond.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

jakani

2017. november 20.

Nagyon szeretem!
Ha nem vasalom ki a hajam alapból szöszös, szálkás a hullámok mellé, szörnyen ápolatlannak/rendezetlennek néz ki, ezért hetente egyszer hajmosás után mindig vasaltam már vagy 15 éve. Mikor megláttam, hogy van ilyen hajkefe azonnal ki kellett próbálnom és szupeeeer!! :) Ugyanúgy heti egyszer használom frissen mosott, már megszárított hajon hővédővel és egy hétig kitart. A férjem sokkal jobban szereti mintha vasalva lenne, azt mondja olyan dúsnak tűnik mintha dupla annyi hajam lenne. :)

jakani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon szeretem!

vasklaudia

2017. augusztus 18.

nekem vastagszálu sehogysemallo meglehetosen hosszu a hajam'
5 perc fesules utan kilephetek vele az utcara'
az teny hogy nem olyan mint egy hajvasalo de,sztem szep viszonylag egyenes hajat eredmenyez...en nagyon elegedett vagyok vele...de azert ha nagyobb esemeny van a rituale vegen azert hajvasalozni is kell de en mindenesetre elegedett vagyok

vasklaudia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

nekem vastagszálu sehogysemallo meglehetosen hosszu a hajam'
5 perc fesules utan kilephetek vele az utcara'

gabolda

2017. augusztus 3.

Dús, vastag szálú, göndör hajam van, ami általában sehogysem áll.Tudni kell, hogy hiába egyenesítgettem jobb esetben pár óra alatt visszahullámosodott és hát valljuk be, nem volt szép látvány. Nagyon csúnya volt, teljesen el volt töredezve, hiába hajpakolás, hajvégápoló, hővédő. Pont ezért ruháztam be rá, hátha kicsit kíméli a hajamat. Első használakator azt hittem sírva fakadok. A göndörből csinált hullámosat. A titka ennek is az, hogy ki kell tapasztalni a használatát. Az utóbbi időben már csak hajmosás utáni reggeleken használom, átmegyek vele párszor és utána a hajegyenesítővel csak egyszer kell a tincseken átmenni. Tudom, hogy sokan a hajegyenesítő helyett veszik és sztem akinek nem extra göndör a haja, annak meg is éri. Sőt az extra göndör hajúaknak is megéri, fele annyi időbe telik reggel a készülődés, fele annyi roncsolás :)

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.