KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Forradalmi újdonságunk a Remington CB7400 elektromos hajsimító kefe egyesíti magában a hajvasaló hatékonyságát és a kíméletes hajformázást, így segítségével néhány perc alatt ragyogóan sima, egészségesen fénylő lesz a frizurád."

Hajsimító Kefe
Ár: 3500 , Eladó: xixi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás+ foxpost/MPL/webox
Dalmayr

2016. december 26.

Hugomnak vettem karácsonyra. Természetes világos szőke elég göndör haja van, ami extra száraz. Kiengedve ritkán hordta a haját mert kb. szénakazal volt, vasalni meg nem akarta állandóan mert nagyon hajlamos a töredezésre. Erre a problémára gondoltam jó megoldásnak ezt a kütyüt. Nyilván ez is roncsolja valamennyire, de mégsem 2 forró fémlap közé szorítja a haját. Mivel nem szereti a teljesen szögegyenesre vasalt hajat arról még nincs tapasztalaltom, de az ő göndör rengeteg haját 10 perc alatt kellemes enyhén hullámos hajkoronává varázsolta. Eddig simán 5*, de majd én is kipróbálom, hogy az én derékig érő vékonyszálú hajammal mit kezd. Majd updatelek :)

Dalmayr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Charis

2016. december 23.

Én leszek az első, aki erről a készülékről véleményt ír. Fantasztikus! A hagyományos hajvasalók elbújhatnak mellette. A hajam kb hátközépig érő, festett vörös, a hajvégeim erősen töredezettek. Szkeptikusan álltam hozzá ehhez a kütyühöz.A sima hajvasaló nagyon macerás, hiába ápoltam bármivel vasalás előtt a hajam, hajvasalás után szárazabb volt mint előtte. Ezzel a készülékkel kb 5 perc alatt tükörsima lesz a hajam, és a benne lévő keratin hihetetlenül ápolja is a törött, száraz hajam. 3 fokozata van, én a legalacsonyabban használom, és most jön a ráadás: a hajam még 2-3 nap múlva is ugyanolyan sima, mint közvetlenül vasalás után. Természetesen a használat után nem árt valami hajolajjal bekenni a haj végeit. Számomra ez telitalálat, bátran ajánlom másoknak is.

Charis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.