KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   15990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Forradalmi újdonságunk a Remington CB7400 elektromos hajsimító kefe egyesíti magában a hajvasaló hatékonyságát és a kíméletes hajformázást, így segítségével néhány perc alatt ragyogóan sima, egészségesen fénylő lesz a frizurád."

Ár: 13.000 , Eladó: GertiKE
Állapot: új, egyszer használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: poatai utánvéttel, de személyes átvétel is lehetséges Székesfehérváron

jakani

2017. november 20.

Nagyon szeretem!
Ha nem vasalom ki a hajam alapból szöszös, szálkás a hullámok mellé, szörnyen ápolatlannak/rendezetlennek néz ki, ezért hetente egyszer hajmosás után mindig vasaltam már vagy 15 éve. Mikor megláttam, hogy van ilyen hajkefe azonnal ki kellett próbálnom és szupeeeer!! :) Ugyanúgy heti egyszer használom frissen mosott, már megszárított hajon hővédővel és egy hétig kitart. A férjem sokkal jobban szereti mintha vasalva lenne, azt mondja olyan dúsnak tűnik mintha dupla annyi hajam lenne. :)

jakani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon szeretem!

vasklaudia

2017. augusztus 18.

nekem vastagszálu sehogysemallo meglehetosen hosszu a hajam'
5 perc fesules utan kilephetek vele az utcara'
az teny hogy nem olyan mint egy hajvasalo de,sztem szep viszonylag egyenes hajat eredmenyez...en nagyon elegedett vagyok vele...de azert ha nagyobb esemeny van a rituale vegen azert hajvasalozni is kell de en mindenesetre elegedett vagyok

vasklaudia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

nekem vastagszálu sehogysemallo meglehetosen hosszu a hajam'
5 perc fesules utan kilephetek vele az utcara'

gabolda

2017. augusztus 3.

Dús, vastag szálú, göndör hajam van, ami általában sehogysem áll.Tudni kell, hogy hiába egyenesítgettem jobb esetben pár óra alatt visszahullámosodott és hát valljuk be, nem volt szép látvány. Nagyon csúnya volt, teljesen el volt töredezve, hiába hajpakolás, hajvégápoló, hővédő. Pont ezért ruháztam be rá, hátha kicsit kíméli a hajamat. Első használakator azt hittem sírva fakadok. A göndörből csinált hullámosat. A titka ennek is az, hogy ki kell tapasztalni a használatát. Az utóbbi időben már csak hajmosás utáni reggeleken használom, átmegyek vele párszor és utána a hajegyenesítővel csak egyszer kell a tincseken átmenni. Tudom, hogy sokan a hajegyenesítő helyett veszik és sztem akinek nem extra göndör a haja, annak meg is éri. Sőt az extra göndör hajúaknak is megéri, fele annyi időbe telik reggel a készülődés, fele annyi roncsolás :)

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

lillyofthew

2017. május 24.

Vastag szálú göndör hajam van, tökéletesen egyenes lesz tőle a hajam, és tartósabb az egyenessége, mint a lapvasalónál, illetve valamivel puhább is. A hajvégek egyenességével még nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert még nem találtam meg a megfelelő technikát rá és hajlamos vagyok csak húzgálni a hajamon. Bocsánat reflektálnék egy előttem hozzászóló véleményére, de azért nem a termék a hibás, ha hozzányúlsz, amikor az éppen forró. Tökéletesen el lehet távolítani a hajszálakat vasalást követően is.

lillyofthew
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

GSz

2017. március 14.

Kritikán aluli, azt hittem sikerült egy jó hajvasalót vennem. Profi vagyok már hajvasalásban, de ezzel nem hogy fényes, sima, hanem fénytelen, sprőd lett a hajam. Gyönyörűen meg is égettem magam, ujjamat. A hajvégeket nem lehet szépen kivasalni, mint egy hagyományos hajvasalóval szemben. Viszem is vissza a boltba...

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Brigitta0217

2017. március 2.

Nem rég kaptam ajándékba , még csak párszor használtam , de szerintem szuper !! Nagyon szépen vasal ( viszonylag egyenes a hajam ) és könnyű a használata !

Brigitta0217
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Sheila

2017. február 24.

Mióta megvettem, minden nap használom. Picit borsos az ára, de nem bántam meg. Vastag, erős szálú, elég dús, alapból egyenes, vagy inkább olyan se nem egyenes, se nem hullámos hajam van, ergo vagy be kell szárítani hullámosra, vagy ki kell egyenesíteni, de magától sehogy se áll. Korábban a levegőt fújós körkefével szárítottam be és/vagy hajvasalóval kivasaltam. Mindkettő sokáig tart és macera. Időt spórolni vettem ezért meg ez a kütyüt én is, és nálam maximálisan bevált. Pillanatok alatt simítja az összevissza álló hajamat és teszi rendezetté. Nem eredményez olyan tükörsima egyenes hatást, mint a hajvasaló, de én azt igazából nem is kedvelem, mert túl lenyalt és természetellenes hatású az én hajamból. Aki hajvasaló hatást vár, annak ez nem fog beválni. Lehet hogy ez is roncsolja valamelyest a hajat, de én a hajvasalónál jóval kíméletesebbnek érzem.
Azt mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy hogyan kényelmes a használata, illetve van akinek beválik, van akinek nem. (én pl a kúpvas használatát lennék képtelen elsajátítani valószínűleg, kivéve esetleg ha kinő még egy kezem)
Én először felülről húzom át a hajamon (mintha fésülködnék simán, csak picit lassabban) nagyobb szakaszokban, aztán kisebb tincsenként alulról is, ahol még látok egyenetlenséget vagy kósza hullámokat. Összvissz kb 5 perc alatt készülök el vele.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

szitakoto15

2017. február 23.

Én tegnap használtam először. Szerintem a legnagyobb előnye az, hogy sokkal természetesebb egyenességet kölcsönöz a hajnak, nem lapul le tőle , és persze nagy előny, hogy nem két forró lap közé kell szorítanunk a hajunkat. :) Nekem egyelőre nem takarított meg sok időt a hajvasalóhoz képest, kb. 5 percet, de ez szerintem első alkalommal még nem is várható el, mivel ki kell tapasztalni, hogy lesz a leghatásosabb a használata.

Update: Az egyik utánam írt véleményre reagálnék. Mint minden eszköznek, ennek is ki kell tapasztalni a használatát. Valóban van súlya a készüléknek, ez talán felróható negatívumnak, és valóban hővel dolgozik ez is, másképp ugyan mitől lenne egyenes a haj ? A másik dolog, hogy hiába fésűként lett megalkotva, az egyenesítés nem úgy működik vele, hogy áthúzogatod a hajadon, mint egy fésűt. Persze, azoknak lehet működik, akiknek vékony szálú és kevesebb hajuk van. Egyébként ezzel is célszerű tincsenként haladni, mint a hagyományos hajvasalóval, és lassan(!) végighúzni a hajon. A legjobb, ha a tincset alulról és felülről is végighúzzuk vele. Nekem dús, hullámos hajam van, de a közepes fokozattal szépen ki tudom így egyenesíteni.

szitakoto15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

darvulia27

2017. február 22.

Ugyan nem pont ez, az olcsóbb rózsaszín kefe van meg. Alapjáraton egyenes hajam van, csak a hajgumi vagy a fül mögé tűrés miatti egyeletlenségek egyenesítésére használom. Nekem nagyon bevált, szinte minden reggel használom. De azt tudni kell, hogy ez nem fésű, miközben használjuk, alulról ellen kell tartani a hajvégeket, különben nem egyenesít ha csak fésülködsz vele. Akik így lehúzták, próbálkozzanak még egy kicsit. A neten található egy rakat videó, hogy kell használni.

darvulia27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Forster

2017. február 13.

Sajnos tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Sajnálom, hogy megvettem, pénzkidobás volt.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.