KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Koletta, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Szívedből jövő fürtöket varázsolhatsz magadnak, a keratin Therapy Pro Curl Tong hajsütővassal. A 19 mm-es készülék, 210°C fokos hőjét akár öt különböző beállítással tudod használni, hogy személyre szabott a hőmérséklet adj a hajad típusától függően. Egészséges kinézetű fürtök elkészítése nem is lehetne egyszerűbb."

• 19 mm-es hajsütővas, LED kijelzővel
  • Hőmérséklet: 180-210°C