KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   16 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   16 990 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A gyöngyházfényű fehér és rózsa arany PROluxe hajsütővassal varázslatos, dús hatású göndör loknikat kreálhatunk. A 32 mm-es átmérőjű sütővasunk fodrász szalon minőségű, tartós hullámokat kreál, köszönhetően az intelligens OPTIheat technológiának.

A beépített OPTIheat technológia oda juttatja el a hőt a tincsen, ahol arra a leginkább szükség van. A vastagabb felső részekhez irányítja a hőmennyiség nagyobb részét, és kevesebb hőt juttat a vékonyabb, sérülékenyebb hajszálak végéhez.
24 órán át tartó, varázslatos hullámos frizurát kreálhatunk, amely a hét minden napjának minden órájában összhangban lesz az életstílusunkkal.

A PROluxe sütővas egyedülálló grip-tech bevonattal van ellátva, amely enyhe ellenállást és súrlódást biztosít, ezáltal meggátolja a haj gubancosodását vagy beakadását. Ez a csúszásmentes bevonat tökéletes kiegészítő a hajformázáshoz, különösen azok számára, akik ilyen típusú göndör loknik létrehozásán fáradoznak.

• Az OPTIheat technológia a tincs vastagabb részeire irányítja a hőt
  • A Grip-Tech bevonat csúszásgátló hatásának köszönhetően a hajformázás könnyebb
  • 32 mm átmérő
  • Integrált digitális kijelző 120 -210 C°
  • Pro+ beállítás: 185°C optimális hajformázási hőmérséklet beállítási lehetőség
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • Biztonsági támaszték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték
  • 5+1 év garancia

svivko

2016. október 4.

Pár hetes szerzemény, a termékcsalád hajszárítójával együtt vettem meg. Eddig csak a Pearl kúpvasam volt, amin nem volt ilyen csíptető, és kisebb volt az átmérője. Szerettem volna nem malacfarok-göndör (mint a pearl-lel), hanem hullámos, loknis hajat, ezért döntöttem emellett.
A csíptető résszel meg kellett barátkoznom, de értem a lényegét, sokkal kényelmesebb, így egy kézzel, akrobata mozdulatok nélkül megy a hajformázás, és csak az első alkalommal sikerült megégetnem a nyakam (végre nem valamelyik ujjamat :D ), de nem haragszom rá, meg kellet szokni, én bénáztam.
Egy a csúszásgátló dolog is klassz, bár szerintem a csíptető nélküli kúpvasnál lesz nagyobb jelentősége, erről a stabil "odafogás" miatt nem mászkál magától a haj.Pillanatok alatt felmelegszik, és hatékonyan hullámosít.
Részletesebb véleménnyel pár hónap múlva jelentkezem. Egyenlőre tetszik. A Remington oldalán jóval olcsóbban meg tudjátok venni míg akciós amúgy!

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.