KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   16 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   16 990 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A PROluxe hullámosító kúpvas nagy teljesítményű 25-38 mm-es átmérőjű, és OPTIheat technológiával működik, segít neked egész napon át tartós, profi megjelenésű, laza hullámokat kreálni. Egyedülálló grip-tech bevonattal van ellátva, amely enyhe ellenállást és súrlódást biztosít, ezáltal meggátolja a haj gubancosodását vagy beakadását. Ez a csúszásmentes bevonat tökéletes kiegészítő a hajformázáshoz, különösen azok számára, akik ilyen típusú laza hullámos loknik létrehozásán fáradoznak. A speciális tervezésű PRO+ beállítás használatával a sütővas hőmérséklete automatikusan a megbízható 185°C-ra áll be. Ez azt jelenti, hogy a hő által okozott károsodások veszélye nélkül gyakrabban végezheted a hullámosítást, és élvezheted az egész napon át tartó, ápolt megjelenésű frizurát.

• Az OPTIheat technológia a tincs vastagabb részeire irányítja a hőt
  • A Grip-Tech bevonat csúszásgátló hatásának köszönhetően a hajformázás könnyebb
  • 25-38 mm átmérő
  • Integrált digitális kijelző 120 -210 C°
  • Pro+ beállítás: 185°C optimális hajformázási hőmérséklet beállítási lehetőség
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kittens

2018. március 19.

Hajlakk nélkül 2napig megmarad az egyenes hajam a a hullám , a végeredmény gyonyoru vele természetes nem pudli hatású :):D a hajamat nem égeti szét vigyáz rá

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

anyyyca

2018. január 22.

Szerintem nagyon jó ez a hajsütő. Van vékonyabb kúpvasam is, de ha nagyobb hullámokat szeretnék, ezt vetem be. Napokig tartó loknikat nem kell tőle várni, de betartja, amit ígér - 24 órás frizurát. Gyönyörű, csillogó hullámokat varázsol, amik kis hajlakkal fixálva egész nap lágyan omlanak alá. Örülök, hogy megvettem!

anyyyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

0rseee

2017. november 12.

Az alapból hullámos hajam olyan hosszúságot ért el, hogy sajnos rá kell segítenem hajsütéssel. Eddig egy 19mm-es Remington hajsütővasat használtam, de királylány loknikra vágytam. Na, ettől a kúpvastól megkapom, azonban nem olyan tartósak, mint számítottam rá. Lehetséges, hogy még nem találtam meg a megfelelő fixáló terméket hozzá, vagy valamint rosszul csinálok, de a 19 mm vastatságúval napokig csodás a hajam. Emiatt le kell vonnom egy csillagot, pedig nagyon szép és minőségi termék.

0rseee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.