KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. június 30.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Automata hajgöndörítő technológia
  • Kétféle forgásirány
  • Digitális hőmérséklet beállítási lehetőség 5 fokozatban: 150 - 230°C
  • Négyszeres védelem: anti-sztatikus, kerámia, turmalin, speciális finomra csiszolással kialakított lapok
  • 15 másodperces gyors felmelegedés
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Körbeforgó vezeték
  • Hőálló tokkal

Ár: 13000 , Eladó: Evike07
Állapot: szinte új, párszor használt, Helyszín: Veresegyház-Budapest, fizetés: Készpénz vagy banki átutalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gabbica

2017. augusztus 24.

Abszolut bevalt nekem! En az ugyetlenek taborat erositem sajnos, de ezzel a kis szerkezettel gyonyoru hullamokat tudok kesziteni kvazi gyorsan magamnak. Laza, nagy hullamokat keszit, tud jobbra-balra forogni, szoval tenyleg baromi egyszeru. Mondjuk viszonylag pici tincset lehet csak beletenni, mert konnyen elakad. A masik dolog amire erdemes figyelni, hogy szerintem legalabb vallig ero haj kell hozza, rovidebb kicsuszik belole, szoval fokent hosszu hajra praktikus, en a vall ala ero hajammal mar kuzdok picit. A hofokszabalyzo kulon orom, jah es LEHETETLEN megegetni magad vele!
Szoval en batran ajanlom, jo kis cucc, btw en ausztriaban vettem a mullerben es ott 25euro volt csak....

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.