KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 23480 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 23480 Ft

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 23480 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timeajam

2018. január 1.

Akciósan vettem meg 33 Euróért, 100 helyett. Az orrom kicsit miteszeres és ezeket szerettem volna, ha leminimalizálom. 1 hónapja használom és soha nem adnám oda semmiért. Napi min 1 használat mellett sem kellett még feltölteni az aksit. Arctisztítót kb tized annyit használok, egyszerűen rápumpálom a fejre. Az 1 perces tisztítás nekem teljesen elég. Hidratálás után szoktam még vele masszírozni az arcom és szemmel láthatólag kipihentebbnek látszom.

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Vikcy0311

2017. december 24.

Régóta szerettem volna, most sikerült megkaptam. Már lassan két hete használom, és nagyon szuper. 😀

Vikcy0311
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Axelandra

2017. november 15.

Kb 1 éve van meg, és szuper!!! Rendszeresen, heti 3-4 alkalommal használom.
-Erősebb fejjel iszapos arcmaszkot szoktam leszedni vele (vigyázat az egész fürdő pöttyös lesz ha túl sok a víz :D )
-Puhább fejét habzó arclemosóval használom( Kielhs körömvirágos)
-Műanyag pici tüskés fejével pedig tökéletesen lehet szérumot, olajat bemasszírozni

+infó: netről érdemes fejet rendelni hozzá, áruházban 2* annyi

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Kb 1 éve van meg, és szuper!!! Rendszeresen, heti 3-4 alkalommal használom.
-Puhább fejét habzó arclemosóval használom( Kielhs körömvirágos)

+infó: netről érdemes fejet rendelni hozzá, áruházban 2* annyi

Judy1

2017. november 12.

Májusban vettem, nagyon jó döntés volt. Akkor töltöttem fel, és azóta is tart. 2-3 naponta használom, pár használat után észrevehető volt a változás. Egyenletes lett a bőröm, csökkentek a pattanások és mitesszerek, nincs szükség bőrradírozásra. Vékony, érzékeny bőröm van, így nekem 1 perc elég az arctisztításhz. Mióta a La roche posay effaclar habzó arctisztítóval használom, kicserélődött a bőröm. :)

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Még április elején vásároltam és ez a beruházás életem egyik legjobb döntése volt. :)
Az érzékeny bőrűeknek szánt fehér kefével használom. Amúgy is ritkán jelentek meg pattanások a bőrömön, de ezzel a mitesszerek is teljesen eltűnnek. Nem tudom, hogy csakis a rendszeres arctisztításnak köszönhetően-e, de minimum öt évvel rendszerint fiatalabbnak gondolnak az emberek. :)

whitemagnolia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

monikafleischer87

2017. június 21.

1 hónapja vásároltam meg. Érzékeny kefével használom, mert a sima kicsit durva volt nekem. Minden este (ha nem felejtem el) egy habzó lemosót nyomok az arcomra, és ezzel dolgozom el. Nagyon szép, egyenletes lett a bőröm. A legelső töltéssel használom még mindig. Jó vétel volt az biztos.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Kedi81

2017. május 16.

Karácsonyi ajándék volt nekem is,és azóta rendszeresen használom,heti két-három alkalommal,sokkal tisztább,puhább lesz tőle az arcom,és a krémeket,szérumokat is könnyebben,gyorsabban szívja be a bőröm a használata után.
Tölteni szinte sose kell :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Tölteni szinte sose kell :-)

vombatszombat

2017. április 21.

Nagyjából egy éve vettem és használom rendszeresen. Szeretem a teljesen tiszta érzést, amikor arcmosás után érzem, hogy most valóban kitisztultak a pórusaim és krémek/pakolások előtt is ezt szeretem.
3 tartozék fej jár hozzá, viszont arra érdemes figyelni, hogy Magyarországon valamiért nehézkes a pótfej beszerzése. Én Amazonon tudtam olcsón pótfejet venni hozzá (egyébként szerintem magát az arctisztítót is érdemes külföldről beszerezni, sokkal olcsóbb, mint itthon)
Nem használom minden nap, de nagyjából 3 naponta esténként, és ha valamilyen hámlasztót vagy pakolást teszek fel, akkor előtte mindenképp.
A bőröm sajnos korpás-szebhorreás, nem a kozmetikusok álma a tisztítás, de úgy érzem, ennek a kefének a rendszeres használatával javult a helyzet, puhább a bőröm és könnyebb tisztítani.
Nekem nagyon sokáig elég egy töltéssel, hónapokig elmegy simán.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Nekem nagyon sokáig elég egy töltéssel, hónapokig elmegy simán.

ChibiMoon

2017. március 30.

Több, mint egy éve használom. Kényelmes használni, jól tisztít. Több fej is tartozik hozzá, és sokáig bírják a kefék. Ha elutazok én nem szoktam vinni a töltőjét (nehogy elhagyjam), egy hetet simán elmegy töltés nélkül.

ChibiMoon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

szilvike94

2017. március 20.

Karácsonyi ajándék volt a páromtól, mostmár 1 hónapja használom, így úgy érzem kiforrott véleményt tudok írni a termékről. Én a LRP Effacar habzó tisztitóját használom hozzá. Mióta megvan a készülék azóta kevesebb a mitteszerem, jóval tisztább és egységesebb lett a bőröm. Sokkal tisztábbnak is érzem, amikor a készülékkel használom az arclemosót, mint simán csak a kezemmel felhabosítva, és a temékből is kevesebb fogy. Először a normál fejet használtam, aztán átváltottam a sensitive-re, mivel télen amúgy is szárazabb a bőröm, érzékenyebbé válik de nyárra majd visszaváltok a normál fejre.
Az előttem szólókhoz csatalakozva sajnos nekem se mindig elég az 1 perc, ha úgy érzem még visszaszoktam egyszer kapcsolni, de akkor már a legkisebbfokozaton használom a készüléket. Alkalom adtán a dekoltázsomat és a vállaimat is meg szoktam vele tisztítani.
Múlt hétig nem is töltöttem egyszer se, de akkor is csak azért mert utaztunk el, és féltem, hogy lemerül, de töltőt meg nem akartam magammal vinni, de látom többen is írják, hogy nagyon jól bírja az akksija. Szóval összefoglalva, nagyon örülök, hogy végül ezt kértem karácsonyra, sokban megkönnyíti az életem, és javítja a bőröm állapotát.

UPDATE: Sajnos a hátam nagyon aknés. Pár hete a hátamat is tisztítjuk vele, lassan de biztosan látszik a hatása, lehet megérte volna egy előtte utána képet készíteni, a párom szerint már jócskán van változás. Ha valakinek van hasonló problémája bátran próbálja ki rajta.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.