KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 23480 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 23480 Ft

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 23480 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 18000 Ft (AZ ÁR A POSTAKÖLTSÉGET TARTALMAZZA !) , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki utalással, postázni házhoz szállítással vagy posta csomagautomatába tudok.
Ár: 20000 , Eladó: Gina77
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Postázás banki utalást követően

oti78

2018. április 15.

Kb. 2éve van meg. Napi rendszerességgel vagy heti 1-2 alkalommal használom. Nagyon szeretem. Mindenféle lemosóval jó, sokkal kevesebb géles lemosóra van szükség, mert nagyon habosít. A normál fej eleinte jó volt, az utánrendelt viszont durvának tűnik. Ha nem érzem elégnek az 1percet, újraindítom. Könnyen tisztítható, nagyon sokáig bírja 1töltéssel. Megéri az árát!

oti78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

niki526

2018. március 20.

Hetente párszor használom, home spa jeleggel, de a mindennapi arctisztítást is feldobja, hatékonyabbá teszi. A normál fejet használom leggyakrabban, nekem nem durva, jól tisztít, kellemesen masszíroz, a gyengébbik fej jóval gyengédebb. A masszírozó fej is szuper, krémekhez, szérumokhoz. Az akksija nagyon jól bírja, praktikus csomagolásban, nesszeszerrel, tartótalppal érkezik. Szerintem megéri az árát, ha egymás után többször használom egy héten, láthatóan javul a bőröm állapota, nagyon tiszta, friss lesz.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Valentine

2018. február 24.

Már régóta készülök megírni a véleményem. :) Nagyon kedvelem a Remington márkát. Ha hajszárító, hajvasaló, akkor csak ez! Aztán kijöttek ezzel a készülékkel. Miután felfedeztem, közel két évig szemeztem vele. Drágának tartottam, és mindig reménykedtem, hogy hátha lemegy az ára. De nem ment. :(
Aztán 2016 Karácsonyára megkaptam ajándékba a Páromtól. Majd kiugrottam a bőrömből. :)
Több, mint egy éve használom, heti 3-4 alkalommal, inkább esténként. A normál fejet szoktam használni, Bioderma arclemosóval. Eleinte az 1 perc nagyon kevésnek tűnt. Kellett egy kis idő, hogy megszokjam, illetve 20 másodpercenként váltogassam az arcom egyes részein. Aztán belejöttem. Sokkal tisztábbnak érzem az arcom, és annak is tűnik. A pattanások - amik elvétve megjelennek - mintha kicsit hamarabb el is tűnnének. Sokkal jobb, mint egy kézi arckefe, és akár naponta is használható!
A sensitive fej számomra azonban kevésnek bizonyult. Szerintem az tényleg érzékeny bőrűeknek az igazi. Ezért ezt nem is nagyon használtam.
Adtak hozzá még egy masszázs fejet is. Be szoktam kenni az arcom olajjal - jojoba, mandula, argán, vagy gránátalma - és bemasszírozom ezzel a fejjel, akár 2-3x1 percig is. Amellett, hogy nagyon jó a bőrömnek, kellemes is, és megnyugtató. Havonta 1x szoktam ezt használni, de meg fogom próbálni többször.
Egy év alatt, azt hiszem 2x töltöttem fel. A normál fej nekem több, mint fél évig jó volt. A masszázsfej még tovább.
Beszereztem hozzá a hámlasztó fejet is, ami nem alaptartozék. Erre már nagyon kíváncsi vagyok. :)
A normál kefét pedig megpróbálom naponta is használni. Még updatelek. :)
Összességében: imádom!!!!!! :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

A normál kefét pedig megpróbálom naponta is használni. Még updatelek. :)
Összességében: imádom!!!!!! :)

Timeajam

2018. január 1.

Akciósan vettem meg 33 Euróért, 100 helyett. Az orrom kicsit miteszeres és ezeket szerettem volna, ha leminimalizálom. 1 hónapja használom és soha nem adnám oda semmiért. Napi min 1 használat mellett sem kellett még feltölteni az aksit. Arctisztítót kb tized annyit használok, egyszerűen rápumpálom a fejre. Az 1 perces tisztítás nekem teljesen elég. Hidratálás után szoktam még vele masszírozni az arcom és szemmel láthatólag kipihentebbnek látszom.

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Vikcy0311

2017. december 24.

Régóta szerettem volna, most sikerült megkaptam. Már lassan két hete használom, és nagyon szuper. 😀

Vikcy0311
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Axelandra

2017. november 15.

Kb 1 éve van meg, és szuper!!! Rendszeresen, heti 3-4 alkalommal használom.
-Erősebb fejjel iszapos arcmaszkot szoktam leszedni vele (vigyázat az egész fürdő pöttyös lesz ha túl sok a víz :D )
-Puhább fejét habzó arclemosóval használom( Kielhs körömvirágos)
-Műanyag pici tüskés fejével pedig tökéletesen lehet szérumot, olajat bemasszírozni

+infó: netről érdemes fejet rendelni hozzá, áruházban 2* annyi

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Kb 1 éve van meg, és szuper!!! Rendszeresen, heti 3-4 alkalommal használom.
-Puhább fejét habzó arclemosóval használom( Kielhs körömvirágos)

+infó: netről érdemes fejet rendelni hozzá, áruházban 2* annyi

Judy1

2017. november 12.

Májusban vettem, nagyon jó döntés volt. Akkor töltöttem fel, és azóta is tart. 2-3 naponta használom, pár használat után észrevehető volt a változás. Egyenletes lett a bőröm, csökkentek a pattanások és mitesszerek, nincs szükség bőrradírozásra. Vékony, érzékeny bőröm van, így nekem 1 perc elég az arctisztításhz. Mióta a La roche posay effaclar habzó arctisztítóval használom, kicserélődött a bőröm. :)

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Még április elején vásároltam és ez a beruházás életem egyik legjobb döntése volt. :)
Az érzékeny bőrűeknek szánt fehér kefével használom. Amúgy is ritkán jelentek meg pattanások a bőrömön, de ezzel a mitesszerek is teljesen eltűnnek. Nem tudom, hogy csakis a rendszeres arctisztításnak köszönhetően-e, de minimum öt évvel rendszerint fiatalabbnak gondolnak az emberek. :)

whitemagnolia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

monikafleischer87

2017. június 21.

1 hónapja vásároltam meg. Érzékeny kefével használom, mert a sima kicsit durva volt nekem. Minden este (ha nem felejtem el) egy habzó lemosót nyomok az arcomra, és ezzel dolgozom el. Nagyon szép, egyenletes lett a bőröm. A legelső töltéssel használom még mindig. Jó vétel volt az biztos.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Kedi81

2017. május 16.

Karácsonyi ajándék volt nekem is,és azóta rendszeresen használom,heti két-három alkalommal,sokkal tisztább,puhább lesz tőle az arcom,és a krémeket,szérumokat is könnyebben,gyorsabban szívja be a bőröm a használata után.
Tölteni szinte sose kell :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Tölteni szinte sose kell :-)