KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 18000 Ft (AZ ÁR A POSTAKÖLTSÉGET TARTALMAZZA !) , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki utalással, postázni házhoz szállítással vagy posta csomagautomatába tudok.
Ár: 20000 , Eladó: Gina77
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Postázás banki utalást követően

MissEsztina

2018. december 9.

Nagyon örülök, hogy úgy döntöttem hogy megveszem a készüléket. Most már lassan 2 hónapja használom naponta egyszer, esténként. A simább fejet használom, és általában a Neutrogena Visibly Clear Pinkkel. Előtte én is letisztítom az arcom sminklemosó kendővel, de újabban időnként sminklemosó tejjel is alkalmazom. Kifejezetten jól eső érzés, és ami a döbbenet az az, hogy már első használat után kiszúrta anyukám is, hogy valami történt az arcommal (nem tudott még erről a gépről). Sokkal élettel telibb tőle, talán azért mert mostanában nincsen már elhalt hámrétegem, talán azért mert finoman átmasszíroz. Nem tudom, hogy az olcsóbb utánzatok jók-e ennyire, de nekem teljesen megérte ez a vétel. És valóban, nagyon sokáig bírja az akksi, sokkal tovább mint amit ígértek, ráadásul roppant mutatós, pláne mikor töltőn van. :)

MissEsztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Detti90

2018. december 5.

Én két éve kaptam ajándékba, azóta használom napi 2x. Nagyon jó kis termék, rengeteg ideig bírja az aksija. Én először, valamilyen sminklemosóval szoktam áttörölni az arcom, például arclemosótej, vagy micellás víz, és utána ezzel a készülékkel még egy percig egy habos arctisztítóval végig megyek és eszméletlen, hogy mennyi szennyeződést leszed az arcomról. A készülék után érzem teljesen tisztának az arcom.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

harmonia93

2018. december 1.

Csodálom, hogy erről még nem írtam véleményt, de lassan egy év használat után már egészen biztos vagyok benne, hogy ez az egyik legjobb dolog amit valaha az arctisztítási rutinomhoz adtam. 2017 decemberében írta fel a bőrgyógyász utolsó mentsvárként a Roaccutant, az arcom ekkorra szinte hólyagos pattansáokkal és az azok után maradt élénkvörös hegekkel volt tele. Emiatt képtelen voltam alapozó nélkül kimenni az utcára, így az arctisztítás a korábbiaknál is sokkal fontosabbá vált. Komolyan átgondoltam a termékeket is, amiket használni kezdtem, hogy segítsék a bőröm gyógyulását. Karácsonyra kapott pénzből vettem ezt a csodát kb 20e forintért a Media Marktban. Jó véleményeket olvastam róla, és jóval elérhetőbb volt számomra mint a Philips hasonló terméke. Azóta alig telik el úgy nap, hogy ne használnám az esti arctisztításhoz. Közel 12 hónap alatt elég volt 4x feltölteni, pedig tényleg állandóan használom. A kedvencem a gyengédebbik kefe, mivel nagyon érzékeny a bőröm. A jól kialakított bőrápolási rutinnak és ennek köszönhetően már a 8 hónapos Roaccutan kúrám végére alig maradtak hegek az arcomon, most, egy évvel később pedig már csak a nagyobb, bemélyedéssel járó hegeim vannak meg, de azoknak sincs színe. Meggyőződésem, hogy a mindennapos gyengéd radírozás segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől, és felgyorsította a gyógyulást. A mitesszereket abszolút kordában tartja, amióta használom soha nem volt gondom velük, pedig az orromon mindig nagyon meg tudtak gyűlni. Soha életemben nem volt még ilyen szép a bőröm, és ezt többek közt ennek a terméknek is köszönhetem. Ha egyszer tönkremegy, biztosan veszek másikat, de remélem ez csak évek múlva lesz esedékes. :)

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Jucsi10

2018. november 16.

Online rendeltem a kis Remingtonomat, így 15500 Ft volt. Mindenképp jó vételnek tartottam, hisz máshol 20-25 ezerért láttam.
Elképesztően izgatott voltam, alig vártam, hogy kibonthassam a készüléket. Amíg nem érkezett meg, videókat néztem róla, véleményeket olvastam, nagyon izgultam.:D
Túl vagyok az első töltésen, az első használaton, így úgy gondoltam, meg is írom róla a véleményem (amit mindenképp frissítek pár hét múlva).
Az első töltést illetően hamar feltöltött, de hagytam a 6 órát, bár 3 óra után már nem világított.
A Jimjams fekete szappanával használom, ám ezt nem a kefére nyomom, hanem a kezembe, s az arcomon elkenem, mielőtt elkezdem tisztítani. Szuper, hogy 20 másodpercenként jelez, így az arcom minden részére elég idő jut.
A sima fejet durvábbnak gondoltam, de max fokozaton sem éreztem olyan erősnek, mint ahogy képzeltem.
A tisztítás után Himalaya Revitalizing éjszakai krémet viszek fel az arcomra, melyet a masszírozós fejjel átdolgozok.
Az eredmény nagyon puha, sima bőr.:)
Aki hezitál a készülék megvásárlását illetően, mindenképp ajánlom neki, hogy szerezze be.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Az eredmény nagyon puha, sima bőr.:)

Sophieb

2018. október 31.

Én 15000ert meg tudtam venni online, szóval azért uh, jobban megéri. A mitesszereken nem javított semmit, bármilyen lemosóval használtam. Pedig pont ezért vettem meg, hogy tisztább legyen a bőröm. Az aksija nagyon jó, az plusz pont, es az is elég praktikus hogy a zuhany alatt is lehet használni. Jó érzés amit csinál, de hatása kb. mint halottnak a csók. A masszírozó feje viszont jól bedolgozza a krémet/pakolást.

Sophieb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Norcsi90

2018. augusztus 3.

Jó vétel volt. Imádom!!!!!! Heti 2-3x használom Neutrogena géles arclemosóval. Nagyon sokat javított a bőrömön. Az akkumulátora nagyon jól bírja. Csak ajánlani tudom. :)

Norcsi90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

oti78

2018. április 15.

Kb. 2éve van meg. Napi rendszerességgel vagy heti 1-2 alkalommal használom. Nagyon szeretem. Mindenféle lemosóval jó, sokkal kevesebb géles lemosóra van szükség, mert nagyon habosít. A normál fej eleinte jó volt, az utánrendelt viszont durvának tűnik. Ha nem érzem elégnek az 1percet, újraindítom. Könnyen tisztítható, nagyon sokáig bírja 1töltéssel. Megéri az árát!

oti78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

niki526

2018. március 20.

Hetente párszor használom, home spa jeleggel, de a mindennapi arctisztítást is feldobja, hatékonyabbá teszi. A normál fejet használom leggyakrabban, nekem nem durva, jól tisztít, kellemesen masszíroz, a gyengébbik fej jóval gyengédebb. A masszírozó fej is szuper, krémekhez, szérumokhoz. Az akksija nagyon jól bírja, praktikus csomagolásban, nesszeszerrel, tartótalppal érkezik. Szerintem megéri az árát, ha egymás után többször használom egy héten, láthatóan javul a bőröm állapota, nagyon tiszta, friss lesz.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Valentine

2018. február 24.

Már régóta készülök megírni a véleményem. :) Nagyon kedvelem a Remington márkát. Ha hajszárító, hajvasaló, akkor csak ez! Aztán kijöttek ezzel a készülékkel. Miután felfedeztem, közel két évig szemeztem vele. Drágának tartottam, és mindig reménykedtem, hogy hátha lemegy az ára. De nem ment. :(
Aztán 2016 Karácsonyára megkaptam ajándékba a Páromtól. Majd kiugrottam a bőrömből. :)
Több, mint egy éve használom, heti 3-4 alkalommal, inkább esténként. A normál fejet szoktam használni, Bioderma arclemosóval. Eleinte az 1 perc nagyon kevésnek tűnt. Kellett egy kis idő, hogy megszokjam, illetve 20 másodpercenként váltogassam az arcom egyes részein. Aztán belejöttem. Sokkal tisztábbnak érzem az arcom, és annak is tűnik. A pattanások - amik elvétve megjelennek - mintha kicsit hamarabb el is tűnnének. Sokkal jobb, mint egy kézi arckefe, és akár naponta is használható!
A sensitive fej számomra azonban kevésnek bizonyult. Szerintem az tényleg érzékeny bőrűeknek az igazi. Ezért ezt nem is nagyon használtam.
Adtak hozzá még egy masszázs fejet is. Be szoktam kenni az arcom olajjal - jojoba, mandula, argán, vagy gránátalma - és bemasszírozom ezzel a fejjel, akár 2-3x1 percig is. Amellett, hogy nagyon jó a bőrömnek, kellemes is, és megnyugtató. Havonta 1x szoktam ezt használni, de meg fogom próbálni többször.
Egy év alatt, azt hiszem 2x töltöttem fel. A normál fej nekem több, mint fél évig jó volt. A masszázsfej még tovább.
Beszereztem hozzá a hámlasztó fejet is, ami nem alaptartozék. Erre már nagyon kíváncsi vagyok. :)
A normál kefét pedig megpróbálom naponta is használni. Még updatelek. :)
Összességében: imádom!!!!!! :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

A normál kefét pedig megpróbálom naponta is használni. Még updatelek. :)
Összességében: imádom!!!!!! :)

Timeajam

2018. január 1.

Akciósan vettem meg 33 Euróért, 100 helyett. Az orrom kicsit miteszeres és ezeket szerettem volna, ha leminimalizálom. 1 hónapja használom és soha nem adnám oda semmiért. Napi min 1 használat mellett sem kellett még feltölteni az aksit. Arctisztítót kb tized annyit használok, egyszerűen rápumpálom a fejre. Az 1 perces tisztítás nekem teljesen elég. Hidratálás után szoktam még vele masszírozni az arcom és szemmel láthatólag kipihentebbnek látszom.

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.