KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 23480 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 23480 Ft

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 23480 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülékfej Sensitive
Ár: 1500 , Eladó: Sindy6
Állapot: 3 szor használtam , Helyszín: Nyíregyháza , fizetés: Előre utalás után +400 ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Még április elején vásároltam és ez a beruházás életem egyik legjobb döntése volt. :)
Az érzékeny bőrűeknek szánt fehér kefével használom. Amúgy is ritkán jelentek meg pattanások a bőrömön, de ezzel a mitesszerek is teljesen eltűnnek. Nem tudom, hogy csakis a rendszeres arctisztításnak köszönhetően-e, de minimum öt évvel rendszerint fiatalabbnak gondolnak az emberek. :)

whitemagnolia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

monikafleischer87

2017. június 21.

1 hónapja vásároltam meg. Érzékeny kefével használom, mert a sima kicsit durva volt nekem. Minden este (ha nem felejtem el) egy habzó lemosót nyomok az arcomra, és ezzel dolgozom el. Nagyon szép, egyenletes lett a bőröm. A legelső töltéssel használom még mindig. Jó vétel volt az biztos.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Kedi81

2017. május 16.

Karácsonyi ajándék volt nekem is,és azóta rendszeresen használom,heti két-három alkalommal,sokkal tisztább,puhább lesz tőle az arcom,és a krémeket,szérumokat is könnyebben,gyorsabban szívja be a bőröm a használata után.
Tölteni szinte sose kell :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Tölteni szinte sose kell :-)

vombatszombat

2017. április 21.

Nagyjából egy éve vettem és használom rendszeresen. Szeretem a teljesen tiszta érzést, amikor arcmosás után érzem, hogy most valóban kitisztultak a pórusaim és krémek/pakolások előtt is ezt szeretem.
3 tartozék fej jár hozzá, viszont arra érdemes figyelni, hogy Magyarországon valamiért nehézkes a pótfej beszerzése. Én Amazonon tudtam olcsón pótfejet venni hozzá (egyébként szerintem magát az arctisztítót is érdemes külföldről beszerezni, sokkal olcsóbb, mint itthon)
Nem használom minden nap, de nagyjából 3 naponta esténként, és ha valamilyen hámlasztót vagy pakolást teszek fel, akkor előtte mindenképp.
A bőröm sajnos korpás-szebhorreás, nem a kozmetikusok álma a tisztítás, de úgy érzem, ennek a kefének a rendszeres használatával javult a helyzet, puhább a bőröm és könnyebb tisztítani.
Nekem nagyon sokáig elég egy töltéssel, hónapokig elmegy simán.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Nekem nagyon sokáig elég egy töltéssel, hónapokig elmegy simán.

ChibiMoon

2017. március 30.

Több, mint egy éve használom. Kényelmes használni, jól tisztít. Több fej is tartozik hozzá, és sokáig bírják a kefék. Ha elutazok én nem szoktam vinni a töltőjét (nehogy elhagyjam), egy hetet simán elmegy töltés nélkül.

ChibiMoon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

szilvike94

2017. március 20.

Karácsonyi ajándék volt a páromtól, mostmár 1 hónapja használom, így úgy érzem kiforrott véleményt tudok írni a termékről. Én a LRP Effacar habzó tisztitóját használom hozzá. Mióta megvan a készülék azóta kevesebb a mitteszerem, jóval tisztább és egységesebb lett a bőröm. Sokkal tisztábbnak is érzem, amikor a készülékkel használom az arclemosót, mint simán csak a kezemmel felhabosítva, és a temékből is kevesebb fogy. Először a normál fejet használtam, aztán átváltottam a sensitive-re, mivel télen amúgy is szárazabb a bőröm, érzékenyebbé válik de nyárra majd visszaváltok a normál fejre.
Az előttem szólókhoz csatalakozva sajnos nekem se mindig elég az 1 perc, ha úgy érzem még visszaszoktam egyszer kapcsolni, de akkor már a legkisebbfokozaton használom a készüléket. Alkalom adtán a dekoltázsomat és a vállaimat is meg szoktam vele tisztítani.
Múlt hétig nem is töltöttem egyszer se, de akkor is csak azért mert utaztunk el, és féltem, hogy lemerül, de töltőt meg nem akartam magammal vinni, de látom többen is írják, hogy nagyon jól bírja az akksija. Szóval összefoglalva, nagyon örülök, hogy végül ezt kértem karácsonyra, sokban megkönnyíti az életem, és javítja a bőröm állapotát.

UPDATE: Sajnos a hátam nagyon aknés. Pár hete a hátamat is tisztítjuk vele, lassan de biztosan látszik a hatása, lehet megérte volna egy előtte utána képet készíteni, a párom szerint már jócskán van változás. Ha valakinek van hasonló problémája bátran próbálja ki rajta.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Catwalk

2017. március 14.

Imádom! Annyira szuper, hogy nem is tudom eddig hogyan élhettem nélküle. :) Minden nap használom a La Roche Posay effaclar habzó géljével. (Előtte a sminkem nagy részét eltávolítom sminklemosó tejjel) A sensitive fej a kedvencem, főleg azt használom. Kb egy perc elég, hogy az egész arcomat szépen letisztítsa. Sokáig bírja az akksija töltés nélkül. Érdemes -20%os akcióban venni pl a Glamour napokon a Média Marktokban. (20.000 Ft úgy)

Catwalk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

ildi79

2017. február 28.

Nagyon szeretem. Korábban a jimjams kefét használtam, már azt nagyon megszerettem, de azzal az volt a baj, hogy nem vízálló, meg elemes. Így jutottam el ehhez. Ár-érték arányban kerestem valami jót, és azt hiszem, hogy sikerült megtalálnom. Minden nap használom reggel és este, már jó pár hónapja. Eddig tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet! Sokáig bírja egy feltöltéssel, egyszerű használni.

ildi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Reka05

2017. január 20.

Ez az első arctisztító készülékem, de egyszerűen imádom! Régebben nagyon nehezen vettem rá magam az arcom ápolására (a tonikon és arckrémen kívül), mert macerásnak tartottam, viszont amióta megvan ez a készülék imádom tisztítani a bőrömet. Minden nap mikor használom egy otthoni spa érzés fog el :) Az arcbőr érezhetően, láthatóan tisztább...a miteszeres területekkel is úgy veszem észre jól megbirkózik, napi használat mellett halványítja/kiszedi a koszt? nem is tudom mi a legjobb szó erre, de biztosan értitek :) :D
Igaz sajnos még a megfelelő/tökéletes arclemosót nem találtam meg hozzá, de remélem kiforrja majd magát melyik válik a legjobban. Szeretem, hogy a gép mindent elvégez helyettem, tulajdonképpen csak kicsit kell mozgatnom az arcomon. Én személy szerint a sensitive fejet jobban preferálom hozzá, a normál kicsit keménynek tűnt (bár hozzátenném az én bőröm érzékeny és elég száraz, de persze attól még a normál fejet is természetesen elhasználom majd), a masszírozó fejet eddig csak pár alkalommal próbáltam, de kellemes érzés volt az arcon.
Plusz pont a gyönyörű és nőies fehér tároló táskának amit hozzá adtak, így nagyon könnyen szállítható a tartozékaival együtt. Az is jó, hogy zuhanyzás közben is lehet használni, hiszen vízálló így időt is lehet akár spórolni az esti arcápolással...valamint ami a legnagyobb plusz pont számomra, hogy töltővel működik! Nem kell szórakozni az elem vásárlással esetleg feltöltéssel nem kell erre is pluszban pénzt költeni. (úgy veszem észre az akkumulátora elég jól bírja, karácsonyra kaptam és azóta nem volt töltve és általában mindennap használom)
Mindenkinek csaj ajánlani tudom, minden pénzt megér ugyanúgy, mint eddig minden Remington termék amit próbáltam/használok :)

Reka05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

pbm

2016. december 20.

Ez az első ilyen termékem, úgyhogy más elektromos arctisztítókhoz nem tudom hasonlítani, de ez valami isteni. Az arcom az államon hajlamos göböket növeszteni, de mióta használom hál'istennek egy sem jött ki. Tiszta, és kevésbé csillogok, amit eddig nagyon nehezen tudtam elérni. 3 fejjel kaptam, hajpánttal és szemöldökformázó készlettel, ha nem ajándékba kapom a páromtól akkor biztos, hogy megveszem magamnak. Nagyon praktikus, hogy vízálló, így tusolás közben gyorsan megoldható a folyamat, nem kell mini-rituálét tartani még utána. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

pbm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.