KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   16 200 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ladybrown, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   16 200 Ft
Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Tedd tartósabbá a kialakított loknikat a fűthető PROluxe hajcsavarónk segítségével. Fixáld egész napra gyönyörű loknijaidat a Dual Heat technológia segítségével, amely a fürtöket teljes egészében tökéletesen megformázza a hajcsavarókban és a csipeszekben egyaránt megtalálható intelligens fűtésnek köszönhetően. A csupán 90 másodperc alatt felmelegedő csavarók, a loknik 5 perces elkészülési ideje, és a kétféle méretben rendelkezésre álló csavarók mindent biztosítanak számodra ahhoz, hogy meggyőző megjelenéssel léphess ki az ajtódon."

• OPTI heat technológia: a tartós, dús hatású frizuráért
  • 20 db, melegíthető, viasz belsejű hajcsavaró
  • Kettő méret: 8 db közepes (25 mm), és 12 db nagyméretű (32 mm) csavaró