KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel: 8 x kíméletesebb, 5 x kopásállóbb
  • Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
  • 30 másodperces felmelegedési idő
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • A formázó vége hideg marad
  • Automatikus feszültségilleszkedés 3 méteres szalon kábel
  • Hőálló táska és kesztyű
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

Ár: 5700 , Eladó: adorka
Állapot: használt, de hibátlan állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással, személyes átvétel
Ár: 7000 , Eladó: Kata4791
Állapot: újszerű, Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: személyes átvétel. foxpost, posta

Lina14

2018. november 10.

nagyon jó hajformázó, tartsabbak a hullámok (nekem olyan egyenes hajam van, ami mindent kirúg kímélet nélkül). valóban kell rá egy kicsi hajlakk, de nem olyan sok, megmarad a hajam olyannak a nap végéig, amilynnek megcsinltam reggel, pedig az nálam nagy szó

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Flami

2018. augusztus 21.

Igazán szuper termék, köszi ismét Krémmánia!
Nekem is bele kellett jönni a használatába, néztem róla egy csomó videót, hogy most akkor hogy is van ez? :-)
Nem hittem el, hogy több napig tartó hullámot csinál, de igaz.
130 fokon is olyan csigákat lehet vele készíteni, hogy kis hajlakkal megtámogatva kitart következő hajmosásig.
Kesztyűt nem használok hozzá, még sose égettem meg magam.
Heti használatban van, nagyon szeretem!

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Igazán szuper termék, köszi ismét Krémmánia!
Nem hittem el, hogy több napig tartó hullámot csinál, de igaz.
Kesztyűt nem használok hozzá, még sose égettem meg magam.
Heti használatban van, nagyon szeretem!

babuu

2018. június 2.

Abszolút megérte az árát, akár 3 napig tartó hullámokat csinál, csak néha lusta vagyok használni. :D

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

kvivien0526

Korcsoport: < 18
2018. május 19.

Nagyon könnyű vele dolgozni! Bátran ajánlom!

kvivien0526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 19.

Nagyon könnyű vele dolgozni! Bátran ajánlom!

Moony

2018. február 22.

Egy éve leptem vele meg magam, mivel mindig is kiszerettem volna próbálni a loknikat. Sosem volt még ezelőtt semmilyen hajformázó vasam, kellett pár alkalom mire belejöttem a használatába. Sok, hosszú és vékonyszálú hajam van, több mint egy óra mire végigérek, de minden melót megér, mivel nagyon szép és tartós csigákat tudok vele csinálni, több napig tartanak. Hővédőt mindig használok, így nem roncsolódnak a hajvégek, nem tudom, nélküle milyen lenne. Kezdő "hajgöndörítőknek" is bátran ajánlom :)

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

0rseee

2018. február 9.

Szerelem! Ajánlom mindenkinek, aki tartós hullámokra vágyik. Könnyen használható, a kesztyűvel vigyázni kell, nem sokat használ, de ha nem markolászod a vasat, akkor megteszi. 😀

0rseee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

dorinakemeny

2018. február 2.

Az itteni jó vélemények miatt ruháztam be én is. Alapból vastag szálú, hosszú és göndör hajam van, ami sajnos nem göndörödik már olyan szépen mert a súlya lehúzza, így gondoltam rásegítek a dologra. Azt figyeltem meg hogy ha frissen mosva göndörítem akkor tovább megmarad benne a hullám mint ha egy két nappal mosás után próbálkoznék vele. Nagyon tetszik ez a göndörítő, könnyű, egyszerű a használata. És már már zavaróan csúszik le róla a hajam, sajnos nekem a hosszával van egy kis bajom mert bárhogy próbálom a teljes tincset rátekerni a vége csak csak lelóg mert összecsúszik a hajam, de ettől függetlenül jár az 5*

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Ametiszt

2018. január 27.

Mar évek óta megvan és tökéletes. A többi hajbodoritoval ellentétben viszonylag egyszerű és gyors használni, és 2-3 napig is szépen megmaradnak a hullámok. (Felhosszu hajam van.) Egyedül a kúp formát bánom kicsit, ha egyforma vastag lenne (lazabb hullamokhoz), meg jobban imadnam. De igy is 5*!

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

LauuKovacs

2018. január 27.

Nagyon tetszik a design, valamint hogy nem túl nagy. Nagyon szép göndör fürtöket lehet vele csinálni, imádom *-*

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

umpalumpa

2018. január 27.

Szép lassan befészkelte magát a gondolat a fejembe, hogy rendes loknikat szeretnék. Mi erre a legalkalmasabb eszköz? Amit Krémmánián annyira ajánlanak, ez a kütyü.
6 napig bírják a hullámok majdnem ugyanolyan állapotban, mint az első napon! Szerencsére elég ennyi időnként mosni a hajam. Kicsit még béna vagyok vele: jobb kézben tartva, másik oldal bal kézben, kesztyűt ide, kesztyűt oda... Még így is megégettem vele magam a kesztyű fölött :D Jó a kis támasztó pöcök rajta, a hosszú zsinór, a gyors melegedés. Arról nem vagyok meggyőzve, hogy a tartó zacsija hőálló, a kesztyű pedig tuti nem az, mert azonnal éget, ha a meleg vashoz érek. Ezek ellenére nem tudok alkalmasabb holmit elképzelni, ha gyors hullámokat vagy loknikat szeretnék kreálni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.