KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel: 8 x kíméletesebb, 5 x kopásállóbb
  • Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
  • 30 másodperces felmelegedési idő
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • A formázó vége hideg marad
  • Automatikus feszültségilleszkedés 3 méteres szalon kábel
  • Hőálló táska és kesztyű
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Axelandra

2017. november 15.

Nagyon szeretem :) Évek óta megvan és tökéletes loknikat kreál 180C-on, 2-3 napig meg is marad a végeredmény.
Harmadik nap már inkább hippis kusza lobonc, de ez nem a kúpvas hibája :D
+infó: hátközépig érő festett szőke hajamon sokkal tartósabb a lokni, ha nem frissen mosott, inkább szárazsamponozott állapotában használom

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Harmadik nap már inkább hippis kusza lobonc, de ez nem a kúpvas hibája :D

Kmerci

2017. november 13.

Szép eredményt tudok elérni vele csak nagyon figyelnem kell mert elég hosszú hajam van és nem mindig tudom rácsavarni a vasra a tincseimet. :( Kb 2-3 óra és teljesen kidobja a hajam, akár simán csináltam meg vele akár lakkozva. Még mindig keresem a tökéletes hajgöndörítőt..de próbaképpen csak nem fogok venni 30-40 ezerért ilyet.

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

CzFru

2017. november 5.

Szörnyű hajam van, mindent kidob...ezért megörültem itt a véleményeknek ezzel a kis kúpvassal kapcsolatban. Meg is vettem, és bár még bánázok vele, már második használatkor egész tűrhető eredményt értem el...sőt a hőfokra is rájöttem már másodszorra ( mármint, hogy mi jó az én hajamhoz) Az én hajammal 150 fokon csak fura pici hullámokat produkált, de 180 fokon már megszülettek a loknik, és bár még nem tökéletesek, én megelőlegezem ennek a kis drágának az 5 csillagot :) Tartósságról még nyilatkozom, mert egyelőre csak itthon bohóckodom vele.

UPDATE: Még agyonfésüléssel, lakk nélkül is napokig kibírják a hullámok. Amit észrevettem, hogy ha az egész hajamat begöndörítem az tartósabb, mintha csak a hajvégeket formáznám.

(Észrevétel: Amióta a hátkjözépig érő hajamat levágattam vállig érőre, sokkal kevésbé tartósak a loknik, amiket csinál. De ezt én nem a kúpvasnak, inkább a hajam tulajdonságának tartom. Csillagot nem vonok le, bár érdekes jelenség.)

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

lanefox

2017. október 12.

Nagyon tartós hullámokat lehet vele csinálni, egyszerű használni. 4éve megvan, nagyon örülök, hogy megvettem :)

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

hixux

2017. augusztus 8.

Imádom! Gyönörű hajat csinál :)

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Imádom! Gyönörű hajat csinál :)

Bernini

2017. július 15.

Az itteni vélemények miatt esett rá a választásom. Az én középrövid hajammal természetesen nehezebb dolgozni, de kis gyakorlással már megy és szép fürtöket gyárt, amik még másnap is tartanak :-)

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

pentekkitti

2017. május 13.

Már előre kinéztem ezt a kúpvasat. Aztán meglepve olvastam a csupa pozitív véleményt. Gondoltam, hogy az én 2-óráig-bírja-a-besütést-hajamnak annyi lesz mint halottnak a csók.
Féltem attól, hogy majd nem tudom normálisan feltekerni rá a hajamat, de szerencsére az első használatnál ráéreztem a dologra.:)
Amikor először használtam felvettem a mellékelt HATALMAS kesztyűt, nem boldogultam vele, így a saját kesztyűmet használtam. Azzal már kicsit könnyebben ment. Közben észrevettem, hogy amúgy a kesztyű hozzá sem ér a vashoz, így levettem. Elsőre a bénázásokkal együtt majd másfél óráig tartott megcsinálni az egész hajamat, de gyönyörű lett. 2-3 naponta mosok hajat, addigra mindig kimegy a hullám a hajamból. Most 4 napot vártam és száraz sampont használtam hogy tovább gyönyörködhessek a még mindig tökéletes hullámaimban!

Bátran ajánlom mindenkinek!

pentekkitti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Bátran ajánlom mindenkinek!

kdorci

2017. április 29.

SOHA nem gondoltam volna, hogy találok egy olyan hasütővasat, ami az én szög egyenes hajamat betudja göndöríteni akár 1 órára is. Mikor fodrász csinálta nekem a saját kis módján, akkor is nagy erőket kellett bevetni, hogy bírja a hajam 1 fél napot is akár. Meg persze 1 tonna hajlakk is szükséges volt.
De ezzel a csoda csoda csoda hajformázóval....szavak nincsenek. Nagyon hamar megvagyok vele. Fél-3/4 óra max, ha nagyon precíz szeretnék lenni. Alig kell rá fújnom lakkot(lehet nem is kéne) és az eredmény káprázatos. Nem egyenesedik ki a hajam legyen bármilyen idő is és, amíg meg nem mosom a hajam a göndör fürtök ott lesznek a hajamban :) Jó persze a 2,3. napra már nem annyira göndören, de tökéletes hullámok lesznek belőlük. Persze ez attól függ ki, hogy szereti.
Egyszerűen TÖKÉLETES. Nagyon pesszimista voltam...már csak a hajamat ismerve, de ez ez.....csodálatos.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

heather

2017. április 15.

Remek.
Sajnos én vagyok béna hozzà,nem tudom normálisan rátekerni a hajam,de ez nem a gép hibája.
150 fokon olyan loknikat csinál,hogy csak ámulok!

heather
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Remek.
150 fokon olyan loknikat csinál,hogy csak ámulok!

Farfalina

2017. február 11.

Nagyon szeretem egyszerű a használata gyors és szép loknikat készít!
Már 3 éve meg van hibátlanul működik!

Farfalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Nagyon szeretem egyszerű a használata gyors és szép loknikat készít!
Már 3 éve meg van hibátlanul működik!