KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel: 8 x kíméletesebb, 5 x kopásállóbb
  • Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
  • 30 másodperces felmelegedési idő
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • A formázó vége hideg marad
  • Automatikus feszültségilleszkedés 3 méteres szalon kábel
  • Hőálló táska és kesztyű
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

Ár: 5000 Ft , Eladó: eme
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen, illetve postázom is

Moony

2018. február 22.

Egy éve leptem vele meg magam, mivel mindig is kiszerettem volna próbálni a loknikat. Sosem volt még ezelőtt semmilyen hajformázó vasam, kellett pár alkalom mire belejöttem a használatába. Sok, hosszú és vékonyszálú hajam van, több mint egy óra mire végigérek, de minden melót megér, mivel nagyon szép és tartós csigákat tudok vele csinálni, több napig tartanak. Hővédőt mindig használok, így nem roncsolódnak a hajvégek, nem tudom, nélküle milyen lenne. Kezdő "hajgöndörítőknek" is bátran ajánlom :)

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

0rseee

2018. február 9.

Szerelem! Ajánlom mindenkinek, aki tartós hullámokra vágyik. Könnyen használható, a kesztyűvel vigyázni kell, nem sokat használ, de ha nem markolászod a vasat, akkor megteszi. 😀

0rseee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

dorinakemeny

2018. február 2.

Az itteni jó vélemények miatt ruháztam be én is. Alapból vastag szálú, hosszú és göndör hajam van, ami sajnos nem göndörödik már olyan szépen mert a súlya lehúzza, így gondoltam rásegítek a dologra. Azt figyeltem meg hogy ha frissen mosva göndörítem akkor tovább megmarad benne a hullám mint ha egy két nappal mosás után próbálkoznék vele. Nagyon tetszik ez a göndörítő, könnyű, egyszerű a használata. És már már zavaróan csúszik le róla a hajam, sajnos nekem a hosszával van egy kis bajom mert bárhogy próbálom a teljes tincset rátekerni a vége csak csak lelóg mert összecsúszik a hajam, de ettől függetlenül jár az 5*

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Ametiszt

2018. január 27.

Mar évek óta megvan és tökéletes. A többi hajbodoritoval ellentétben viszonylag egyszerű és gyors használni, és 2-3 napig is szépen megmaradnak a hullámok. (Felhosszu hajam van.) Egyedül a kúp formát bánom kicsit, ha egyforma vastag lenne (lazabb hullamokhoz), meg jobban imadnam. De igy is 5*!

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

LauuKovacs

2018. január 27.

Nagyon tetszik a design, valamint hogy nem túl nagy. Nagyon szép göndör fürtöket lehet vele csinálni, imádom *-*

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

umpalumpa

2018. január 27.

Szép lassan befészkelte magát a gondolat a fejembe, hogy rendes loknikat szeretnék. Mi erre a legalkalmasabb eszköz? Amit Krémmánián annyira ajánlanak, ez a kütyü.
6 napig bírják a hullámok majdnem ugyanolyan állapotban, mint az első napon! Szerencsére elég ennyi időnként mosni a hajam. Kicsit még béna vagyok vele: jobb kézben tartva, másik oldal bal kézben, kesztyűt ide, kesztyűt oda... Még így is megégettem vele magam a kesztyű fölött :D Jó a kis támasztó pöcök rajta, a hosszú zsinór, a gyors melegedés. Arról nem vagyok meggyőzve, hogy a tartó zacsija hőálló, a kesztyű pedig tuti nem az, mert azonnal éget, ha a meleg vashoz érek. Ezek ellenére nem tudok alkalmasabb holmit elképzelni, ha gyors hullámokat vagy loknikat szeretnék kreálni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Anna922

2017. december 31.

Imádom! Szuperül működik az én hajamon is, ami sötét, vastagszálú, sok és hajalmos kidobni minden formázást órák alatt, viszont ezzel még másnap, sőt 2 nappal később is látszódnak a laza loknik, és ilyenkor szeretem copfba felkötni a hajam, hogy a hajam alján a tartós hullámok még jobban mutassanak. A kesztyű nélkül pedig 1000%, hogy hólyagosra égetném a kezem..

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Jucsi10

2017. december 17.

Azért vásároltam kúpvasat, mert új hajvasalót vettem, amivel nem lehet göndöríteni (gőzölős, így nem igazán lehet a vastagsága miatt).
Erre a csodára esett a választásom. Első ránézésre a virágok nagyon megtetszettek, ezért azonnal megvettem.:)
Maximálisan elégedett vagyok vele. Alacsony hőfokon is tökéletes loknikat készítek vele, de ha sietek, a magasabb hőfokot használom (170-180°C).
A vezetéke hosszú, ami sok hasonló készülék esetében nem igaz, így egy csillagot is rakok az 5-ösre.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

pasztorfanni7

2017. december 17.

Üdv minden kúpvas vásárlás előtt állónak! :)
Az első fontos dolog amit megosztanék veletek az az, hogy: ne hezitáljatok, minden pozitiv mondat amit itt olvastok szórol szóra igaz! Nyugodt szívvel vegyétek meg ezt a csoda masinát!
Én a mai napon leptem meg magam karácsonyra vele 7.599Ft-ért az Euronicsban. Az én hajam nagyon dús és abszolút egyenes, bármilyen göndörítésről is legyen szó, max. 2 órát bír. Igen tudom, hogy korai véleményeznem hiszen csak ma próbáltam először, de kereken 6 órája mozdulatlan és gyönyörű eredményt értem el vele, ami az én hajamnál nagy szó. Ma használtam először kúpvasat, de hamar belejöttem. Ahhoz képest amit tud, bátran nevezhetjük "olcsónak". Egy szó mint száz, egyértelműen jár az 5 csillag :)

pasztorfanni7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Üdv minden kúpvas vásárlás előtt állónak! :)

Axelandra

2017. november 15.

Nagyon szeretem :) Évek óta megvan és tökéletes loknikat kreál 180C-on, 2-3 napig meg is marad a végeredmény.
Harmadik nap már inkább hippis kusza lobonc, de ez nem a kúpvas hibája :D
+infó: hátközépig érő festett szőke hajamon sokkal tartósabb a lokni, ha nem frissen mosott, inkább szárazsamponozott állapotában használom

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Harmadik nap már inkább hippis kusza lobonc, de ez nem a kúpvas hibája :D