KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   17 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A ThermoCare technológiával ellátott hajszárító gyorsabban szárítja a hajat alacsonyabb hőmérséklet fokozaton, ezáltal hatékonyan és kevesebb károsodással történik a haj szárítása
  • A nagy teljesítményű PROtect hajszárító (2100W) ugyanolyan sebességgel szárítja a hajat, mint egy 2400 W-os hajszárító, viszont alacsonyabb hőmérséklet beállítással teszi azt, ezáltal gyengédebben bánik a hajjal.
  • Kétszer tartósabb motor
  • Újgenerációs keratin, argán-, és makadámia olajos betét a levegőkimeneti gyűrűn a fényes és egészséges hajért
  • Ionizációs technika: 90 %- kal több ion a selymes, lágy hajért, csökkenti a haj elektromos töltöttségét
  • Cold Shot: hideg levegő fúvás a frizura fixálásához
  • 3 hőmérséklet -, és 2 sebességfokozat
  • Szűkítő fej a precíz formázáshoz
  • Diffúzor: a haj volumenének növelésére
  • Akasztófül
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztíthatóIonizációs technika: 90 %- kal több ion a selymes, lágy hajért, csökkenti a haj elektromos töltöttségét
  • 5 év garancia

Victory

2017. január 11.

Nagyon jó és kiméletes hajszáritó!nem száritja ki a hajam !elégedett vagyok!

Victory
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon jó és kiméletes hajszáritó!nem száritja ki a hajam !elégedett vagyok!

Gogo89

2016. július 4.

Amikor a régi hajszírítóm kilehelte lelkét rá esett a választásom. Meg vagyok elégedve vele, gyorsans szárít, sokkal szebb tőle a hajam mint a régi hajszírítómtól volt, nem érzem azt hogy kiszárítaná.Az egyetlen negatívum számomra hogy a legerősebb fokozat nekem hosszú hajjal már túl erős és olyan mintha egy szélturbinával szárítanék hajat és teljesen összekócolja, kuszálja a hajam és csak nehezen tudom kifésülni. De a gyengébb fokozat még mindig teljesen jól szárít így azzal teljesen jól használható.

Gogo89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.