KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   17 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A ThermoCare technológiával ellátott hajszárító gyorsabban szárítja a hajat alacsonyabb hőmérséklet fokozaton, ezáltal hatékonyan és kevesebb károsodással történik a haj szárítása
  • A nagy teljesítményű PROtect hajszárító (2100W) ugyanolyan sebességgel szárítja a hajat, mint egy 2400 W-os hajszárító, viszont alacsonyabb hőmérséklet beállítással teszi azt, ezáltal gyengédebben bánik a hajjal.
  • Kétszer tartósabb motor
  • Újgenerációs keratin, argán-, és makadámia olajos betét a levegőkimeneti gyűrűn a fényes és egészséges hajért
  • Ionizációs technika: 90 %- kal több ion a selymes, lágy hajért, csökkenti a haj elektromos töltöttségét
  • Cold Shot: hideg levegő fúvás a frizura fixálásához
  • 3 hőmérséklet -, és 2 sebességfokozat
  • Szűkítő fej a precíz formázáshoz
  • Diffúzor: a haj volumenének növelésére
  • Akasztófül
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztíthatóIonizációs technika: 90 %- kal több ion a selymes, lágy hajért, csökkenti a haj elektromos töltöttségét
  • 5 év garancia

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Montelino

2018. február 16.

Tavaly vettem, 25 Euro volt, tegnap már 19-ért láttam a boltban (nem akciós). Azért vettem meg, mert a neten írta pár véleményező külföldi oldalakon, hogy kicsi a súlya, én pedig pont ilyet kerestem. Az előző is Remington volt, sok évig bírta. Tényleg nem nehéz, mivel vékony műanyag a borítása, remélem nem ejtem le, mert azonnal eltörne. Csak a szűkítőfejjel szárítom a hajam, az szerencsére elforgadható, az előző hajszárítómé nem volt az. 25 Euro pont jutányos ár volt érte, többet szerintem nem ér, 40-ért már komolyabb gépeket lehet venni. Max. sebességfokozaton nagyon hangos, csak a kisebben alkalmazom a szomszédok kedvéért. A célnak megfelel, nem bántam meg a vételt.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Jucsi10

2017. december 17.

Szülinapi ajándékként kaptam, mivel a hajvasalóm is Protectes.
Szeretem, mert a betétre különféle olajakat, ápolókat lehet tenni. Hajvégápolókat, kókuszolajat szoktam rá tenni, így szárítás után a hajam nagyon fényes és puha.
A diffúzor és a szűkítő jó kis találmány, örülök, hogy a hajszárító alapfelszereltségét képezik.:)
Számomra a színe is gyönyörű, így plusz kis csillag az 5 mellé.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Szülinapi ajándékként kaptam, mivel a hajvasalóm is Protectes.
Számomra a színe is gyönyörű, így plusz kis csillag az 5 mellé.:)

Victory

2017. január 11.

Nagyon jó és kiméletes hajszáritó!nem száritja ki a hajam !elégedett vagyok!

Victory
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon jó és kiméletes hajszáritó!nem száritja ki a hajam !elégedett vagyok!

Gogo89

2016. július 4.

Amikor a régi hajszírítóm kilehelte lelkét rá esett a választásom. Meg vagyok elégedve vele, gyorsans szárít, sokkal szebb tőle a hajam mint a régi hajszírítómtól volt, nem érzem azt hogy kiszárítaná.Az egyetlen negatívum számomra hogy a legerősebb fokozat nekem hosszú hajjal már túl erős és olyan mintha egy szélturbinával szárítanék hajat és teljesen összekócolja, kuszálja a hajam és csak nehezen tudom kifésülni. De a gyengébb fokozat még mindig teljesen jól szárít így azzal teljesen jól használható.

Gogo89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.