KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. június 19.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Keskeny simító lapok
  • Kerámia bevonat: egyenletes hőeloszlás
  • Teflon bevonat: a különböző hajformázó szerek nem tapadnak a felületre vagy a hajra
  • Változtatható hőmérséklet beállítás a különböző hajtípusokhoz
  • 1 perces, gyors felmelegedés
  • Működési állapotot jelző LED
  • A formázó lap végei hidegek maradnak
  • Beépített támaszték
  • Akasztófül
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska

Ár: 8000 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

bugeyes

2018. május 14.

Ez volt az első hajvasalóm, amit vettem és nagyon szerettem, nagyon jól végezte a dolgát. Több, mint 10 év után adta meg magát, hozzáteszem elég sűrűn használtam, de a kerámialapoknak csak a széle kopott meg kissé, illetve már nem melegszik fel rendesen. Nagyon elégedett voltam vele, azt hiszem az, hogy 12 évig rendesen működött, abszolút a minőséget igazolja.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Reddiamond

2018. április 23.

13 éve használom, hol többször, hol kevesebbszer.... volt, hogy évekig nem használtam. Kb. egy éve már, hogy hetente kétszer is bevetem. Egyszerü használni. Jó, hogy van rajta hőfokszabályozás, mert az én vékonyszálú hajamra elég a 1 -1,5-es fokozat. Annyi hibája már van, hogy a teflon bevonat elkezdett kopni a végeinél, ahol jobban összeér....de nem vészes, így még használom. Megérte az árát.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

szobiiii

2018. április 13.

Ilyen hajvasalóm volt, nagyon sokáig bírta, tényleg jó minőség, jól egyenesített, jól melegedett.

szobiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

bebuska94

2018. március 24.

ÓÓ az első hajvasalóm(és az utolsó is!) 2009-ben vettük és az első évben elég sűrűn használtam. Azóta csak havonta 1x használom göndörítéshez (igen..xD), de még mindig működik és kiváló állapotnak örvend.:)

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Bubucim

2018. március 11.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon régen, talán 2007-ben vettem, aztán évekig pakolgattam a szekrényben, míg végül tavaly végleg megszabadultam tőle. A felirat a tetejéről kb. 2 használat után eltűnt. Ez még nem is lenne gond, hiszen attól még végezhette volna jól a dolgát, de nem. :( Egyenes hajam van, de lépcsőzetes, így hajmosást követően a vége 100 irányba áll. Na meg persze volt a 2000-es évek közepén az egyenes haj őrület, szal kellett. :) A hajam vége miatti egyenesítésre szerettem volna tehát használni, de vagy 10x át kellett rajta mennem vele, hogy kicsit meglátsszon a használata. Óriási csalódás volt.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

postareb

2017. november 20.

Tökéletes hajvasaló. A legelső hajvasalóm is ilyen volt, kiválóan üzemel a mai napig. Igazából már 3 darabom is van belőle, kizárólag azért vettem újat, mert a kábele tört meg, de maga a vasaló része az tökéletes! :-) (Régen a fodrászom is ezt használta és ajánlotta)

Még annyit hozzáfűznék, hogy egy fél éve 5000 forint körül mozgott az ára.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Még annyit hozzáfűznék, hogy egy fél éve 5000 forint körül mozgott az ára.

lanefox

2017. október 12.

Mint mindenkinek nekem is első hajvasalóm volt 10 évig. 1 éve váltottam le mert nagyon lekopott a bevonat a lapokról, szintén remingtont vettem, remélem hasonlóan fogja bírni :)

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

fanni413

2017. április 18.

Up:
11 éve vagyunk együtt, a bellissima vasaló azóta meghalt, ez még mindig bírja. A kerámia bevonat teljesen lekopott, és talán egy kicsit gyengült az "ereje". Emiatt keresem az utódját, bár ha tehetném, ugyanilyet vennék.

7 éve kaptam, 3 év után kezdett kopni a bevonata, akkor megijedtem, vettem egy bellissimát, ezt pedig eltettem tartalékba, majd a páromhoz került, hogy ha nála alszok, ne kelljen azt is cipelni minden alkalommal. Azt kell mondanom, hogy sokkal jobban vasal, mint a bellissima. Maximum kétszer kell áthúzni vele egy tincset alacsony fokozaton, még akkor is, ha nem húztam ki szárításkor a hullámos-göndör hajamat. A bellissimát maxon kell használnom, és legalább ötször végighúzni, még akkor is, ha rendesen, körkefével kihúzva szárítottam.

fanni413
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Up:

Magnolieae

2017. április 17.

Hosszú évek óta használom, nagyon szerettem. Vennem kellett egy másikat utazás miatt. Az is Remington, de alacsonyabb árkategóriás, mégis azt szívesebben használom, mert könnyebb, keskenyebb, jobban a kezemre áll. Ettől függetlenül ez is tökéletesen működik, nem kopott meg a rengeteg használat során, és időnként még most is használom. Összességében az a tapasztalatom, hogy jobb egy olcsóbb új, mint egy régebbi drága (Remingtonból), de ha drága is, megéri az árát, mert nagyon sokáig megőrzi a minőségét.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Ettike

2017. február 17.

Majdnem 10 éve használom, és imádom! Régebben többet használtam mint mostanában, de még mindig szuper.

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.