KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2017. június 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Simít és göndörít: az S6500 Remington Sleek and Curl göndörítő hajvasaló lapjainak külső felületei lekerekítettek és barázdáltak. A feltekert haj a hasítékokba szorosan beilleszkedik, és a megfelelő mozdulatok segítségével göndör fürtöket hozhatunk létre.

• 6 különböző stílus 1 készülékkel
  • A DVD-n hasznos hajformázási tippek találhatók.
  • Újgenerációs kerámia hajvasaló lapok: 2 x jobban csúszik a hajban*, 3 x kopásállóbb*
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 230ºC
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete használat közben véletlenül elállítódjon.
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas lapok a különböző hajtípusokhoz.
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Automatikus kikapcsoláa 1 óra után
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték

A Remington göndörítő hajvasalójához egy DVD-t adunk, amin hasznos hajformázási tanácsokat és tippeket találunk. A DVD-n lépésről - lépésre bemutatjuk, hogy miképpen lehet ezzel a Remington hajvasalóval göndöríteni. A legváltozatosabb stílusú frizurákat hozhatjuk létre vele: legyen szó göndör, loknis, vagy tökéletesen sima frizuráról.

Besz001

2017. november 17.

Az előző Remington hajvasalóm 6 évig bírta napi használat mellett, egyértelmű volt, hogy újra Remington mellett döntök, így választottam ezt a típust. Ár-érték arányban tökéletes, a hajamon puhán csúszik, fényes és puha lesz tőle. Kis hőálló tartót is küldtek hozzá. Kedden leadtam a rendelést, szerdán már ki is szállították. Imádom :)

Besz001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Kmerci

2017. november 13.

Nagyon nagyon szerettem ugyan úgy tartós eredményt tudtam elérni vele mint az újabb Remington S8590-el csak ezt az unokahúgom kettétörte mert úgy találta jónak. :( Imádom továbbra is a Remington termékeket!

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

kriszti0208

2016. november 29.

Egyszerű,de nagyszerű. Természetesen hullámos hajam sokszor ellenáll a hajvasalóknak és makacsak benne marad a hullám,de ennek a hajvasalónak nem tud ellenállni. Múltkor még az esőnek is ellenállt és még megázva is egyenes maradt. Nekem bevált. Göndöríteni is nagyon egyszerű vele.Pillanatok alatt felmelegszik,elég egyszer áthúzni. Fényes,selymes,puha lesz tőle a hajam. És a lock funkció is jó dolog,véletlenül sem tudod elnyomkodni a hőfokot közben.

kriszti0208
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

krdori

2016. október 25.

Szeretem, hogy egyszerűen lehet használni, könnyen lehet vele formázni a hajat, akár hullámos fürtöket, akár egyenes loboncot szeretnék - pedig nem vagyok valami ügyes hajszobrász, ha a saját hajamról van szó... :D
Jó, hogy állítható a hőfok, mivel vékony szálú és érzékeny hajam van - pár éve, egy kőkori hajvasalóval már sikerült kárt tennem benne, ezért néztem olyat, amin lehet állítani a hőmérsékletet.
Apróság, de a körbe forgó vezeték is óriási kényelmet nyújt és a hőálló táska is. Viszont nem melegszik fel 15 másodperc alatt, de ez már a legkevesebb.
Nagyon megérte az árát, csak ajánlani tudom.

krdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Nagyon megérte az árát, csak ajánlani tudom.

Boombapple

2016. június 5.

Szerettem, hogy állítható a hőfoka és mindenre jó, tehát a göndörítés és egyenesítés nem okozott neki akadályt. De csalódtam a Remingtonban, mert 2 év garancia volt rá, és mint valami időzített bomba, ahogy letelt a két év, nem akart bekapcsolni, ha pedig igen, azonnal ki is kapcsolt.. De amúgy imádtam.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

szederke

2016. április 11.

Nekem az első Remington termékem,és nem vagyok annyira oda érte. Az előző Imetech hajvasalóm több mint 8évet bírt ki, és csak a kábele hibásodott meg, de nem tudtam megjavíttatni. Ezt akciósan 28 €-ért vettem, mert sajnos egy Imetechre most nem tudtam áldozni, úgy gondoltam ez is jó vétel lesz. A kábel kicsit túl vékonyka, és a tok amit adtak hozzá is elég gagyi. Valahogy nem szeretem annyira mint a régit, de legalább ösztönöz arra,hogy leszokjak a hajvasalásról :D

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

porcelanpipi

2015. november 26.

Ajándékba kaptam, nagyoooon imáádom! Ha valaki tervezi hogy hajformázót vesz, csakis a Remington szerintem. Villámgyorsan melegszik, szuper egyenes lesz tőle a hajam. A göndörítést még gyakorolnom kell, de ez az én bénaságom. :D

porcelanpipi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

tsix03

2015. március 31.

Számomra nagy csalódás az előző Remington hajvasalómhoz képest. Igaz könnyebben lehet vele göndöríteni. A leírása szerint 15 mp alatt felmelegedik, ami nem történik meg, kb. 1 perc kell neki, ami nem sok, de ezt a régi is tudta, amit 8 éve vettem. Eddig 160 fokon elég volt vasalni a hajam, mert vékonyszálú, de ezzel legalább 180 fokra kell tennem, aminek egyáltalán nem örülök. A legnagyobb problémám pedig az, hogy míg a régitől puha és selymes volt a hajam, addig ettől annyira elektromos lesz, hogy akár konnektorba is nyúlhatnék :( Sajnálom, hogy nem vált be, mert eddig imádtam az összes Remington termékemet!

tsix03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Echooo

2015. március 25.

Itt lőttem Krémmánián egyet, ki is próbáltam, amint hazaértem, és nagyon jó! Az előző, lepukkant hajvasalómhoz képest is, de egyébként is. Göndörítésre is. És nagyon könnyű, legalábbis engem ez meglepett. Gyorsan is melegszik. Áhh. Remek. Köszönöm Judit, ezúton is! :)

Echooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

rekag

2015. február 14.

Karácsonyra kaptam, és nagyon örültem neki, mert bár az előző hajvasalóm is szuper, de azzal csak egyenesíteni tudtam, mert szögletes a lapokat körbevevő borítás. Szóval tényleg nagyon gyorsan felmelegszik, mire befújom a hajam hővédővel, már készen is áll a vasalásra. Szögegyenes hajat tudok vele vasalni, szépen siklik, nem akad bele hajam és nem is károsítja (180 fokon használom, hővédőzők mellette) és göndöríteni is pofonegyszerű vele, sőt már annyit javult a technikám, hogy nagyobb, lazább hullámokat és sűrűbb, csiga loknikat is tudok vele készíteni. 5*

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.