KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   24 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A világ első felfüggesztett lapú hajsimítója

"Formázz meg minden tincset világelső innovációnk segítségével! Az Air Plates hajsimítónk egyedülálló felfüggesztett lapokkal rendelkeznek: a technológia maximális kontaktust biztosít minden húzás alkalmával. A forradalmian új tervezésű 'Cool Touch' hideg felületi megoldás elvezeti a hőt a külső burkolatról, így megfoghatod a készüléket a lapok fölött is, ezáltal könnyebb a használata és tökéletesebb hajformázási eredményt érhetsz el."

• Simít és göndörít
  • Black Titanium kerámia bevonat
  • 2x jobban csúszik, 3x tartósabb, 10x több kerámia tartalom
  • A lapok külső felülete hűvös marad, így kényelmesebb a használat
  • Integrált digitális kijelző
  • 5 hőmérséklet beállítási lehetőség: 150-230°C
  • 15 másodperces felmelegedési idő
  • 100 mm hosszúságú lapok
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • 1,8 méteres kábel

roniela

2017. november 26.

Régi hajvasalómat voltam kénytelen lecserélni, és ezzel szemezgettem már egy ideje. Az előző már tényleg egy régi vacak volt, így pláne ég és föld a különbség a kettő között. Nagyon gyorsan felmelegszik a kívánt hőfokra, és valóban csak meleg lesz, de nem forrósodik fel a külseje. Így pedig mivel bátran hozzá lehet nyúlni, nagyon könnyű formázni a hajat, nem kell félni, hogy elégetem a kezemet. Viszonylag egyenes a hajam, tehát nem tudok vad göndör hajúak nevében beszélni, de tökéletesen egyenes hajat varázsolok vele pár perc alatt. Hullámosítani nem próbáltam még egyelőre, de a hajam végét is gyönyörűen tudom formázni vele, pont mintha beszárította volna a fodrász.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.