KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   24 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A világ első felfüggesztett lapú hajsimítója

"Formázz meg minden tincset világelső innovációnk segítségével! Az Air Plates hajsimítónk egyedülálló felfüggesztett lapokkal rendelkeznek: a technológia maximális kontaktust biztosít minden húzás alkalmával. A forradalmian új tervezésű 'Cool Touch' hideg felületi megoldás elvezeti a hőt a külső burkolatról, így megfoghatod a készüléket a lapok fölött is, ezáltal könnyebb a használata és tökéletesebb hajformázási eredményt érhetsz el."

• Simít és göndörít
  • Black Titanium kerámia bevonat
  • 2x jobban csúszik, 3x tartósabb, 10x több kerámia tartalom
  • A lapok külső felülete hűvös marad, így kényelmesebb a használat
  • Integrált digitális kijelző
  • 5 hőmérséklet beállítási lehetőség: 150-230°C