KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laurora, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   24 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Bizonyos esetekben, amikor a haj simítását közvetlenül a szárítást követően végezzük, a száraz haj és a magas hőmérséklet kombinációja sérülést okozhat. A Remingtonnak van megoldása a túlzott hőmérséklet és a védelem hiányának problematikájára: a Keratin Protect intelligens hajsimító forradalmi technológiát alkalmaz a haj védelme érdekében, a készülék intelligens hővédő szenzorral rendelkezik, amely folyamatosan érzékeli a haj adott nedvességszintjét, és a hőmérsékletet a formázáshoz optimálisra állítva 3x nagyobb védelmet biztosít, ezáltal kevesebb károsodást okoz, kíméletesebb a hajszálakhoz. A készülék keratinnal és mandulaolajos mikrokondicionálóval ellátott újgenerációs kerámia lapjai a hajnak sima, fényes és egészséges megjelenést biztosítanak. Hajtípusunknak megfelelően 5 különböző hőmérsékletet állíthatunk be, amit az integrált digitális kijelzőn nyomon is követhetünk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Foriisz

2018. május 20.

Eddig egy noname hajsimítót használtam, de észrevettem hogy nagyon nem tesz jót a hajamnak...ezért elhatároztam magam, hogy veszek egy komolyabb készüléket. Ekkor találtam rá erre. Már az első használatkor ezerszer szebb végeredményt kaptam mint a másikkal. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!:)

Foriisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

laurora

2018. május 3.

Tökéletes! Nem roncsolja a hajamat, nagyon hamar felmelegszik és elsőre megformáz minden tincset. Bár én leginkább göndörítésre használom, mivel egyenes hajam van.

laurora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.