KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A profi kategóriájú PROluxe hajsimítóval tartósabb frizurát kreálhatunk magunknak. Az OPTIHeat technológia intelligens fűtési mechanizmust jelent; oda irányítja a hőt, ahol a legnagyobb szükség van rá, egész napon át tartó ápolt megjelenést és gyönyörű sima hajat biztosít számodra. A PROluxe hajsimító Ultimate Glide kerámia bevonatos lapokkal rendelkezik, és bizonyítottan ötször simább eredményt érhetünk el vele*. A hajad könnyedén siklik keresztül a kerámia felületen, így hajad gubancoktól mentes, és akár 50%-al simább lehet már egy húzást követően is*.

• Az OPTIHeat technológia intelligens fűtési mechanizmust jelent; oda irányítja a hőt, ahol a legnagyobb szükség van rá
  • Ultimate Glide kerámia bevonat: jobban csúszik a hajban
  • Integrált digitális kijelző 9 beállítással, max. 230 °C
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • 110 mm hosszú rugalmas simító lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték
  • 5 + 1 év garancia

Picieri

2017. június 3.

Igazából azt veszem észre,hogy ezeket készülékeket csak azért veszem,mert korszerűbbek a réginél,de a régivel sincs semmi bajom, nem ment tönkre,csak szerettem volna egy olyat, ami hamarabb melegszik és korszerűbb. Erre esett a választásom, mert nekem fontos volt a design is. Ez a készülék gyönyörű, könnyen kezelhető, gyorsan melegszik, szépen simít már az első húzás során. Kipróbáltam vele a göndörítést is, és tökéletes arra is!Szerelem!💖Egyedül talán az, hogy lassan hűl le, az nem szimpi.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

bobosolyom

2017. március 3.

Jaj én nagyon szeretem, december óta az enyém. A külseje kifogástalan, imádom.
A hajam szörnyen göndör, 170-180 fokon vasalom. Nem mondom, hogy első húzásra tökéletes egyenes (nyilván az alacsony hőfok és a hajam makacssága miatt), de másodjára már igen és annyira szépen siklik, hogy öröm vele dolgozni:) A tartósságával is elégedett vagyok mert párás, esős időben is egyenes a hajam, ami göndöröknél nagy szó, és persze hajmosásig az is marad!
Mindezek ellenére negatívum, hogy gyakran száll a hajam, mióta őt használom. De ezt nyilván túlélem, ettől nekem még 5 csillag marad.

bobosolyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Jaj én nagyon szeretem, december óta az enyém. A külseje kifogástalan, imádom.

mucika075

2017. január 5.

Nagyon megvagyok elégedve a Márka termékeivel.minőségileg is egyaránt .

mucika075
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Nagyon megvagyok elégedve a Márka termékeivel.minőségileg is egyaránt .

eBarbi

2016. november 27.

Mindig is Remington hajvasalóim voltak. Néhány éve a Wet 2 Straight 2 – t használom (használtam). Igazából nem volt vele túl nagy problémám, csupán annyi, hogy nagyon kicsi tincsekben lehetett vele csak egyenesíteni, és a nagyobb tincsekkel már nem birkózott meg.
Szerettem volna olyan hajvasalót, ami nem roncsolja úgy a hajamat és kisebb hőfokon is jól egyenesít. Sokat keresgéltem, hogy melyik típust vegyem meg a Remingtontól, de végül erre esett a választásom. Külsőre nagyon szép és elegáns, valamint nagyon könnyű a hajvasaló. Kecsegtető volt, amit ígért a termék és úgy gondolom, hogy azt be is váltotta, sőt... Elég egyszer 185 °C-on végighúznom a tincsen és már egyenes is (vastag szálú, hullámos, festett szőke hajam van). Ami meglepő volt számomra, hogy hajvasalás után sokkal puhább és fényesebb lett a hajam, mint amilyen előtte volt. 4 nap után is egyenes maradt még a hajam és a hajgumi se törte meg. Az egyetlen negatívum az az ára. De úgy érzem, hogy hosszútávon nagyon jó barátok leszünk.

eBarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.