KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

- Két szitaborítású nyírófej a kényelmes és gyors szőrtelenítésért
- Hipoallergén fejek, kontúrkövető kialakítással
- Hidratáló csík a bársonyos és sima bőrért
- Beépített szőrvágó: előzetesen levágja a hosszabb szőrszálakat
- Bikinivonal alakító toldat
- Mosható, zuhany alatt is használható
- Elemes működés: 2 db Varta AAA (mikro) elemmel csomagolva
- Tisztító kefe
- Elegáns tároló táska

Garancia: Magyarországi cseregarancia 2 év

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2018. február 12.

Szerintem is tud annyit mint bármelyik másik hasonló kütyü, a Remington egyébként is jó minőségű dolgokat gyárt. Dolgát teszi ahogy kell, egyedüli problémám hogy elképesztően hangos. Ezt leszámítva szerintem klassz termék, járt hozzá elem, trimmelőfej, tisztítókefe és egy tárolózacskó. Elvileg víz alatt is használható, elég zártnak tűnik az elekronikai-elemes része de azért úgy még nem mertem kipróbálni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

CeCeDrake

2016. március 12.

Karácsonyra vettem. Akkor gondolkodtam, hogy ezt vegyem vagy a 2x ennyibe kerülő Philips borotvát. Erre esett a választásom. A célnak tökéletesen megfelel.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.