KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

REN

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 29.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Potens, bio aktív radírozó maszk az arcbőr megújításához: csökkenti a finom ráncokat, hangsúlyosan javítja a bőr tónusát, feszességét, és visszaadja ragyogását.

Minden bőrtípusra, kivéve az érzékenyt; de nekik ajánlott az F10 Smooth and Renew Mask.

QiQi88

2016. december 1.

Nagyon szeretem, már sokszor újra vettem. Szépen hámlaszt. Nagyon sima és élettelteli a bőr utána.

QiQi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

juditka70

2016. január 3.

Nekem elég hatásosnak bizonyult,már az első használata után. Friss,és megújult az bőröm. Feszesebbé vált.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

babyface

2015. július 13.

szerintem a hámlasztó hatása elég gyenge, maximum akkor van értelme ha több terméket kombinálsz (a márka glikolsavas radírja plusz másnap reggel az egy perces c-vitaminos lemosó) én általában heti egyszer használtam másnap a c-vitaminos lemosóval kombinálva szép feszes, sima bőr volt a végeredmény, de a foltjaimat nem vettem észre, hogy halványította volna. az illata tényleg mennyei citrusos finomság! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Purnima

2015. április 25.

Nagyon finom illatú(megakarodenni), picit csipkedős maszk. Nekem sajnos az ilcsis hámlasztók után kevés. Ám egy kevésbé problémás bőrre csodás megoldás.

Purnima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

bobekecske

2015. február 9.

Szett részeként jutottam hozzá az 50 ml-es kiszereléshez, egyelőre kedvelem, bár mostanában nincs jó állapotban a bőröm éppen ezért nem merek túl sok új termékkel kísérletezni.
Nem használnám huzamosan, de heti egyszer, kéthetente úgy gondolom még akár meg is érheti az árát. Kis mennyiség is elegendő belőle, szépen oszlatható, picit ragacsos de felkenve már hígabbá válik.
Kellemes, enyhén gyümölcsös illatú, utána valóban fényesebb, tisztább a bőr, bár komoly bőrproblémákat szerintem nem old meg.
A kipróbált termékek többsége tetszik, de nem biztos, hogy újra is venném őket, teljes kiszerelésben.
Az Omega olaj bevált, őrajta még gondolokom - ha egyszer elfogy, lehet, hogy majd újraveszem, de sietni nem fogok vele.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

onecrimsonnight

2014. július 17.

Rendelésem mellé ennek a mintáját választottam.
Az illata nagyon finom, mint valami gyümölcslekvár, az állaga is kicsit erre emlékeztet, amit egyébként könnyű felvinni.
Én semmilyen bizsergést nem éreztem, azt hittem valami gond lehet, de lemosás után láttam, hogy minden oké volt. Ugyanis olyan szép fényes lett a bőröm, hogy hihetetlen. Olyan egészségesen ragyogó, feszes lett, a homlokomról szinte visszaverődött a fény :D
Nagyon sztárolják is ezt a terméket, nem is véletlenül. Egyelőre hezitálok a teljes kiszerelés megrendelésén, mert szerintem a fiatal bőrömnek még nincs erre szüksége állandóan, de az biztos, hogy majd pár év múlva állandó lakója lesz a piperepolcnak. Ajánlom másoknak is, hogy egy próbát tegyenek vele, aki esetleg még nem teljesen bízik a hatásosságában.
Tény, hogy nem olcsóak ezek a REN cuccok, de működnek.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Rendelésem mellé ennek a mintáját választottam.
Tény, hogy nem olcsóak ezek a REN cuccok, de működnek.

KATA0824

2014. május 3.

Egyszerűen IMÁDOM!! Hatása nagyjából 2 napig tart, sajnos a bőröm teli van hegekkel de még azt is eltünteti ezekre a napokra és egyenletes bőr tónust ad : ) a pattanásos hegeket, sebeket csökkenti és halványítja (magával a pattanásokkal nem csinál semmit) hatását MÁSNAP fejti ki nem pedig ahogy az ember lemossa az arcáról. Csak ajánlani tudom

KATA0824
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

SQTSKA

2014. január 1.

Hatásos, ha az ember mértékkel használja. Hetente 1x max. 1 hónapig. Utána pihentetni kell a bőrt. Legalábbis az enyémet kellett volna. Nem tettem. Bőrgyógyásznál kötöttem ki.

SQTSKA
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

ancsi79

2013. július 17.

Én is a szuper vélemények és az összetevők miatt neveztem be rá. Kellemes illatú, narancs színű gél, ami sok más pakolással és maszkkal ellentétben nem csípte a bőrömet, pumpás, lezárható csomagolása is nagyon praktikus. A hámlasztás viszont nem volt túl látványos, ezért valószínűleg nem vásárolom újra.

ancsi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

médea

2011. szeptember 18.

Egyszer vettem én is a tavaly egy ilyen maszkot a sok lelekendező vélemény hatására (talán még díjakat is nyert). Én semmi változást nem tapasztaltam. Egy szemcsés bőrradír sokkal szebbé teszi a bőrt. Megbántam, hogy megvettem.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az óriás passiógyömölcs kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint nyugtató és bőrvédő hatású összetevő.