KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 28.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciális öregedésgátló formula az érzékeny bőr számára.

• Megnyugtatja az irritált, kipirosodott bőrt.
  • Megerősíti a kapillárisok falát.
  • Megvédi a bőrt a sugárzások, környezeti ártalmak káros hatásaitól.
  • Fiatalít, hidratál, ránctalanít.

UnVraiAnge

2011. július 9.

Annyira furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy végül csak ezt vettem meg mikor elfogyott a régi, megbízható szérumom (REN-Keep Young and Beautiful Serum) és izgatottan, bár kis lelkiismeret furdalással vártam az estét, hogy végre kipróbáljam ezt az újdonságot, ami ugyanarra hivatott, mint korábban említett hozzátartozója, csak ő az érzékeny bőrűekre specializálódott.
Ám rögtön az első használatkor megbántam csalfaságomat, ugyanis ennek a szérumnak annyira erős virágillata van, hogy azonnal kiábrándultam belőle! Átböngésztem az összetevőket és arra jutottam, hogy csakis a havasi Árnika lehet a hunyó, bár én személy szerint még nem szagoltam élőben ilyen növényt, így egyelőre nem tudom rábizonyítani a bűnösségét. Mondjuk ahhoz, hogy ezt megússza börtönbüntetés nélkül, legalább O.J. Simpson ügyvédjét kellene felfogadni.
Más tekintetben nincs vele gond, mert ugyanolyan kellemes a textúrája, gyorsan felszívódik és az arcom azóta is ránctalan, de ez az odor, hogy szépen mondjam, engem egyszerűen kiborít.

Tanulság: Új seprű, jól seper. De a régi még jobban.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Tanulság: Új seprű, jól seper. De a régi még jobban.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactose, Milk Protein, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!