KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztító, méregtelenítő masz, ami látványosan csökkenti a pórusok méretét, a bőrt puhává és tisztává teszi. Összetevői segítik a sejtmegújulást.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

Nagyon jó kis maszk, a feelunique oldalon rendeltem 25%-os kedvezménnyel. Csak ajánlani tudom, szépen tisztít, nem szárít. Hetente egy alkalommal nekem nagyon bevált.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

babyface

2015. július 13.

az egyetlen REN termék amivel nem tudok mit kezdeni... pedig elvileg pont az én tág pórusaimra lett kifejlesztve. a pórusaimmal semmit nem csinált, cserébe ripityára szárította a bőrömet, miután lemostam kellemetlenül húzódott a bőröm, másnapra pedig szépen elkezdett hámlani... ár/érték arányban felejtős, sokkal jobb pórustisztító maszkok vannak az ára töredékéért az egyedüli ami miatt nem húzom le, hogy nem használtam rendszeresen ezért lehet, hogy hosszútávon valakinek beválhat, én a hámlás miatt inkább skippeltem a használatát... :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Ildie

2015. március 13.

Mintát kaptam ebből a dologból így csak két alkalomnyi a véleményem. Szerintem nagyon szépen élettelivé varázsolta a bőrőm. Issza magáb a bőr, így nem túl gazdaságos. Finom porrá szárad, nem húzódik, nagyon kellemes. A mitesszerekkel 2 aklalom alatt csodát nem tett, de az államon látható a javulás. Arcképem összeségben élettel teli lett, ez a kora tavaszi szürkeség egész jól eltűnt, a pórusok tisztábbak lettek, kisebbek sajna nem.
Nálunk ezt 45cad*220 forintért azaz 10 000 forintnak megfelelő összegért árulják az 50 ml-t, amit szerintem nem fizetnék ki érte. (fele ennyiért még talán) Strawberrynet.com-on 63 kanadai dollár, ami vicc, hogy itt boltban 2/3-ad annyi.
Én még a dm/rossman kategóriában közel sem találtam ilyen jót, viszont a sokadik gyulladt bőr esete után nem is kerestem.
4 csillagot adok neki, ez egy nagyon jó termék, de egy pakolásért, mert hogy szerintem ez nem maszk ennyi pénz nem adnék.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

onecrimsonnight

2014. július 17.

Én meg vagyok elégedve vele, az egyetlen negatívum, hogy valószínűleg ez fog elfogyni a leghamarabb, mert sokat kell felkenni az arcra belőle. A mintacsomagban lévő 15ml-es példányt egy használatra el tudtam volna kenni, mert csak úgy itta be a bőröm.
Krémes, könnyen kenhető állaga van, aztán szépen fehéresre meg is szárad. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem szárad olyan keményre, ami alatt már húzódik a bőröm és fáj lemosásnál, mert nagyon könnyű eltávolítani.
A használata után a bőröm nagyon szép, tiszta, selymes, a pórusokat meg szinte eltünteti. Nem szárít, nem igényel hidratálást utána.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Rendszeres használat mellett valóban észrevehetően javítja a bőr tónusát, textúráját. Azonban én azt tapasztaltam, hogy a pattanások és mitesszerek ellen nem igazán hatásos. A maszk nagyon krémes, finom állagú, amit könnyű felvinni az arcbőrre. Szinte por állagú válik mikor teljesen megszárad, de egyáltalán nem kellemetlen, nem húzódik-rémisztgetni viszont tökéletesen alkalmas! Utána nagyon szépen kisimul bőr, hihetetlenül tiszta lesz valamint a pórusok is nagyon szépen összehúzódnak, ám ez csak ideiglenes sajnos. Én mindenképpen javaslom előtte valamilyen arcradír használatát illetve akinek komolyabb pattanásai vannak, szerintem inkább a ClearCalm3 maszkját próbálja meg.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid