KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rene Furterer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   100 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. március 2.

Kiszerelés:   100 ml és 300 ml
Kategória:   Hajformázók

Rugalmas tartást adó növényi fixáló spray szatén finish-sel. Hajkefével könnyen eltávolítható a hajból.

e.m.e.s.e

2018. május 13.

Évek óta az illatmentes Elnettet használom, de amikor egy francia összeállítást olvasgatva találkoztam ezzel a termékkel, hosszas hezitálás után megrendeltem. Egyáltalán nem bántam meg, mert rendkívül szuper hajlakk! :) René Furterer termékben eddig még nem csalódtam, de ez a lakk az eddigi elégedettségemet is felülmúlta.
A hajlakk használata nálam nem mindennapos, azokat a napokat leszámítva, amikor a feltűzött hajam jó alaposan belakkozom, kizárólag a frufrumat fújom be vele. Eddig az Elnettel is elégedett voltam, de sajnos a René Furterer terméket sokkal jobban megszerettem. Azért sajnos, mert nemcsak rendkívül jó, hanem rendkívül drága is. :)
Az Elnett sem képez betonkemény réteget a hajamon és fésűvel az is könnyen eltávolítható a hajból, de a Laque Végétale számomra még ennél is jobb. Egyrészt, az illata sokkal kellemesebb, másrészt, olyan érzés, mintha nem lenne semmi a hajamon.
Valószínűleg a továbbiakban elköteleződöm emellett. :)

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Valószínűleg a továbbiakban elköteleződöm emellett. :)

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol