KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rene Furterer

Ár:   1400-7000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml, 250 ml és 600 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   1400-7000 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml, 250 ml és 600 ml
Kategória:   Samponok

Anti-age sampon érett, meggyengült hajra.

e.m.e.s.e

2017. február 12.

A 100. véleményem Krémmánián, amit egy számomra nagyon kedves termék értékelésével ünnepelek meg. :)

Nagyon sokáig nézegettem a René Furterer termékeket, végül beadtam a derekam. :) Alapvetően kedvelem a francia márkákat, a Klorane mellett a René Furterer márkáról is rengeteget olvastam külföldi oldalakon. Itthon egyik sem örvend nagy népszerűségnek, talán a Klorane egy kicsit jobban ismert az ikonikus szárazsamponja miatt. Mindenesetre én mindkét márka hajápolási termékeit szívesen ajánlom. (A René Furterer termékei elérhetőek 50 ml-es kiszerelésben is, így nem kell rögtön a teljes kiszerelésre beruházni.)
A René Furterer samponok közül a Tonucia az egyik legjobban értékelt a Beauté-test oldalon, így rá esett a választásom (szép lassan tervezem beszerezni a többi szimpatikusat is :)) Először csak az 50 ml-es kiszerelést rendeltem meg, de annyira tetszett, hogy miután elfogyott, megvettem a teljes kiszerelést is. Összességében az egyik kedvenc samponom lett. Sajnos gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a termék leírása azonban egyáltalán nem állítja, hogy a gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajammal én lennék a sampon célcsoportja. Cserébe viszont 1 napon keresztül nagyon szép a hajam, csillog-villog, jól hidratált, selymes. Másnapra sajnos lelapul, így összekötve kell hordanom, de ez minden samponnal így van, már hozzászoktam.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Phospholipids

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!