KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revalid

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zafira, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Külsőleg használandó hajtonik, amely megakadályozza a hajhullást és serkenti a hajnövekedst.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

TundiPapp

2017. június 18.

Meg regebben hasznaltam, de a hajhullast nem allitotta meg.
Apro babahajak kinottek tole, amik vegul kihullottak....

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Meg regebben hasznaltam, de a hajhullast nem allitotta meg.
Apro babahajak kinottek tole, amik vegul kihullottak....

ritterdaniella

2013. november 20.

Anno még akciósan negyed annyiba került a patikába mint alapjáraton.Amúgy tényleg nagyon drága! Egy dobozzal használtam el heti 2-alkalommal de már az is segített. Kevesebb hajam hullott és mintha több babahajam lett volna. Nem zsírosított, a "szaga" kicsit erős és lassan illant el. Csak nyári időszakba használom mert télen nem szeretem kenegetni a fejbőröm még pluszba. Ha elmúlik a tél akkor már nem csak egy dobozzal veszek hanem többel és hosszabb kúrát csinálok meg.

ritterdaniella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

kovacsrekaa

2013. szeptember 8.

Drága, semmit se haszál, büdős.. (5 dobozzal használtam el)

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Drága, semmit se haszál, büdős.. (5 dobozzal használtam el)

Masnilány

2013. szeptember 1.

2-3 évvel ezelőtt érkezett a hajam olyan állapotba, hogy hónapokig nem nőtt, konkrétan semmi lenövésem nem volt. Dühömben vettem két dobozzal a tonikból (hajnövesztő csodabogyókban nem hiszek már, mindet próbáltam) az első doboz elfogyásának közepe tájékán csodák csodájára elkezdett nőni a hajam :) Amikor a második doboz közepe felé jártam észrevettem hogy tél lett és elkerültem az őszi hajhullást, azóta minden nyár végén veszek egy dobozzal és ezzel kezelem a hajam. Az idei turnust ma kezdtem meg :)

Masnilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Thimeee

2013. május 22.

Még az ősszel használtam el két dobozzal. Eleinte heti 2-3 alkalommal használtam, de kb. a második doboznál már heti háromszor-négyszer. Nekem bevállt, sokkal erősebb lett a hajam és a hajhullást is megállította. Nem lehet rá panaszom. Az illatát is nagyon szerettem.
Eleinte attól féltem, h jobban fog zsírosodni a hajam, de nem vettem észre semmi ilyesmit.
Azt hozzá kell tennem, h ezelőtt nem használtam más hajhullás elleni tonikot, úgyhogy nincs viszonyítási alapom. De nekem ez bevállt.

Thimeee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

zafira

2012. szeptember 18.

a masodik dobozt hasznalom.nekem segitett hajhullas ugyben es a hajam is gyorsabban no.hajmosas utan hasznalom ,elmeletileg hetente 4-5szor kene de en csak hetente egyszer ritkan ketszer mosok hajat. az illata eleg fura ,de nem lehet sokaig erezni. 4 csillagot akartam adni de az osszetevok miatt levontam megegyet..

zafira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.