KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revalid

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni, Módosítva: 2012. február 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Fényűző termék a haj intenzív kezelésére. Rendszeres használata csökkenti a hajvégek töredezését. A nyírfa-, korpa- és csalánkivonat, a zsurló, a kamilla és az új összetevők (aminosavak, B5-vitamin, búzafehérjék) kezelésbe veszik, táplálják, nyugtatják a fejbőrt, élénkítik a vérkeringést.

Revalid Repair Mask
Ár: 2000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Akárhogyan

bernadettu

2018. december 6.

Beauty fesztiválon kaptam. Eddig kétszer használtam (heti egyszer). Puhább lett tőle a hajam, egyéb változást nem tapasztaltam, de nekem amúgy is egészséges, sűrű hajam van, így nem nagyon volt mit rendbe tennie.
Anyukám is használta, az ő hajvégei sokkal töredezettebbek, neki szemmel láthatóan szebb lett a haja már első használat után.
Általában nem használok samponon kívül semmi terméket hajamra, így nincs viszonyítási alapom a drogériás hajpakolásokhoz képest.
Ha valakinek alapvetően egészséges a haja, annak nem lesz látványos a változás.
Talán anyukámnak újravenném, de magamnak nem.
Elég drága krém a gyártó webshopját nézve, plusz, ha rendelni kell, akkor emiatt az egy termék miatt nekem nem érné meg.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Ha valakinek alapvetően egészséges a haja, annak nem lesz látványos a változás.
Talán anyukámnak újravenném, de magamnak nem.

judit1984

2016. január 22.

Régen ez volt a kedvenc hajpakolásom, verhetetlen volt a hatása. Aztán valamit megváltoztattak benne, és azóta alig ér többet, mint egy sima hajbalzsam. Nem mondanám, h teljesen hatástalan, de csalódást keltő, ráadásul bezserezni is sokkal nehezebb már.

judit1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Dorine

2015. augusztus 25.

Alapvetően elégedett vagyok vele, de többet vártam. A sampont imádom, de a krémtől nem lett sem puhább, sem fényesebb a hajam; maradt minden a régiben. Az összetevők miatt jár a 4 csillag.

Dorine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

t.atti

Korcsoport: >54
2014. október 24.

Feleségem nagyon elégedett.
Veszprémben sem patikában, sem drogériában nem jut hozzá.
Szeretném kérni a tanácsukat a vásárláshoz
Köszönettel: TA

t.atti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 24.

Feleségem nagyon elégedett.
Veszprémben sem patikában, sem drogériában nem jut hozzá.
Szeretném kérni a tanácsukat a vásárláshoz
Köszönettel: TA

Lazaraniko

2014. május 5.

Hát én évek óta hajhullással küzdöttem. Már nagyon sok minden csodálatosnak ígért kencét kipróbáltam. Száraz, töredezett hajamat szinte semmivel nem tudtam rendbe hozni. Ráadásul időnként szinte kötegekben hullottak a szálak, a lakás szinte tele volt vele. Aztán az egyik nagyáruházban 1000 Ft-os akciós áron vásároltam. Az elmúlt 3 hónapos rendszeres használat után teljesen elmúlt a hajhullásom, már nem is tudom, mikor volt ennyire dús a hajam. Az a bánatom, hogy úgy tűnik, kivonták már a forgalomból, szinte sehol sem kapni.

Lazaraniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 5.

csipkeorsika

2013. március 13.

irtó puha lesz tőle a hajam mosás után, az illaa szolid, és intenzívebb tőle a hajnövekedés :) nekem bevált!

csipkeorsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

pmarcsi

2013. január 15.

A samponját már régóta használom (maximálisan bevált), de a krémjét nem mertem megvenni, főként a rossz véleményezés miatt. Aztán úgy alakult, hogy 50%-kos kedvezménnyel árulták. Na akkor már nem gondolkodtam... Szerencsére nagyon is tetszik nekem. A hajam kimondottan pozitív irányba változott amióta használom! Valóban kevésbé érzem töredezettnek, valamint puhább,sokkal kezelhetőbb lett. Jár neki az 5*.

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

blackcat00616

2013. január 13.

Nekem nagyon bevált. Először csak a samponját használtam, mert rendesen hullott a hajam; de a hajhullás is elmaradt és a hajam is egészségesebb lett. Le volt akciózva a hajkrémje, gondoltam, kipróbálom: és csodákat művelt! A hajam nem seprűs, selymesen puha és nem 2 naponta kell hajat mossak. Én csak ajánlani tudom.

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Heli

2012. december 29.

Elhasználtam belőle régen majdnem 3 tubust. Először ajándékba kaptam valamihez, majd rászoktam. A 3. tubusban volt még egy adagnyi, ez most fogyott el. Azóta már találtam olcsóbb és jobb pakolást, de akkor nagyon szerettem. Előfordult, hogy ragacsos maradt tőle a hajam és nekem az illata sem tetszik. De amikor rendesen ki tudtam mosni, akkor nagyon bejött.
Az új összetevőivel nem próbáltam még, de az itteni vélemények miatt nem is fogom.

Heli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

brfoo

2012. december 13.

Nekem hosszú, szőkített hajam van és bármennyire is sokalltam ennek az árát (elég gyorsan elfogy) de ez volt az a termék, ami tényleg jót tett a hajamnak. Szőkítés után rendszeresen felraktam, volt, hogy fél órát is hagytam a fejemen és megnyugtatta a fejbőrömet, sajnos valamit viszont kavartak az összetevőivel, mert már nem olyan hatásos, mint régen, a mostani változatot átlagos hatásúnak írnám le... Ezért csak 3 pontot adok neki, pedig a régi változat 5-öt érdemelt volna.

brfoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin