KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revalid

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. december 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

Megerősíti a haj szerkezetét.

Zabkivonatot, búzafehérjét és pantenolt tartalmaz.

Színezéket, formaldehidet nem tartalmaz, allergénmentes illatanyaggal.

Krémmánia Kedvencek a -től
devirag

2015. december 3.

Nekem bevált, bár mellette a kapszulát is szedem.

devirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Nekem bevált, bár mellette a kapszulát is szedem.

Dorine

2014. október 24.

Én imádtam; samponnal együtt használtam, az én hajammal csodákat művelt. Azóta is szomorkodom, hogy már nem forgalmazzák itthon.

Dorine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Yolanda

2014. március 22.

Pár évvel ezelőtt használtam, de nem nyűgözött le. Használtam a samponnal együtt is de úgy sem volt extra látványos eredmény. Nagyjából azt produkálta a hajammal, mint más, jó minőségű termék csak 3-szoros áron.

Yolanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

F_Etti

2014. január 20.

A samponnal együtt használom, csodákat tesz a szálkásodásra hajlamos hajammal. Könnyebben is tudom formázni a hajamat a balzsam használata után. Csak az összetevők nem túl szépek, ezért a 4 pont.

F_Etti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

MissNickole

2013. december 28.

Nulla pont, nálam semmiféle jó hatást nem váltott ki, bár rosszabb sem lett tőle a hajam. Amilyen a marketingje és amennyibe kerül sokkal többet vártam tőle.

MissNickole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

orsolyanovak

2013. szeptember 29.

800Ft-ért volt akciósan így gondoltam kipróbálom. Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban, samponnal együtt lehet, hogy jobb lenne a hatás. Összességében nem rossz, de az eredeti árát tekintve szerintem 1 dr.organicos balzsam ennél jóval többet nyújt. Az összetevői cseppet sem nyűgöztek le. Használata után mindig száll egy kicsit a hajam, szóval göndör hajra nem a legjobb :S Viszont szoktam a fejbőrömre is tenni egy keveset és egyáltalán nem lapítja le a hajam. 2 nappal hajmosás után, már ugyanúgy tiszta gubanc a hajam. Sokáig kitart egy flakon, de nem fogom újravenni.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Ба́ба-Яга́

2013. szeptember 15.

A legnagyobb problémám a hajvég gyors töredezése és szárazsága. Erre nem nyújt megoldást, de jó az illata, puhábbá teszi a hajat.

Ба́ба-Яга́
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Kittygirl1630

2013. szeptember 8.

Ez a sampon semmire nem jó, ahhoz képest, hogy majdnem 2500ft-ba kerül. Nekem szárította elég rendesen a hajamat. Ugyanazt tudja mint a 6-700ft-os társai.

Kittygirl1630
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Szeder

2013. június 19.

A samponjával együtt használom, mindkét termékkel nagyon meg vagyok elégedve, messze felülmúlják a többi sampont és balzsamot amit eddig használtam. Fontos, hogy amikor Revalid sampont/balzsamot használok, valóban egészségesebb a hajam, nem pedig csak annak tűnik átmenetileg, mint sok más sampon/balzsam esetében.

Szeder
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

lasvegas7

2013. május 22.

Számomra borzasztó,hogy egy samponnak lejárati ideje van. A hajam szárította,de ez jó volt,mert amúgy hamar zsírosodó. Amúgy túl drága,nem ér annyit.Nem kell elhinni amit ráírnak a cimkére,az csak csábítás.

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin