KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revlon

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2011. június 14.

Kiszerelés:   200 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

• Minden hajtípusra.
  • Gyengéden tisztítja a hajat, fényt és lágyságot kölcsönöz a hajnak.
  • Könnyed, selymes textúrájú, kellemes, vaníliával fűszerezett borostyánillatú.

ecyke444

2017. augusztus 20.

Fodrász javaslatára elkezdtem használni... de nekem sajnos nem vált be...2 nap után olyan volt a hajam mint aki már kb 2hete nem mosott hajat... nagyon zsíros lett tőle a hajam..az illata ok!a balzsam és az olaj az viszont tökéletes

ecyke444
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Rumina

2017. július 6.

Tartósan egyenesített hajamra kerestem szulfátmentes sampont, és erre esett a választásom. Nem vagyok elégedett, a keratinnal feltöltött, végre egészséges és fénylő, töredezésmentes hajvégeimet teljesen tönkretette. Olyan lett tőle mint egy seprű. Nehéz kimosni a hajból, és szárít is. 2-3 naponta viszont muszáj volt hajat mosnom, mert könnyen bezsírosodott. A töredékáron kapható Helia-D re váltottam ami sokkalta jobb.

Rumina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

melike_0817

2017. április 24.

A fodrászom használja ezt a márkát, és mindig ezzel a samponnal mossa a hajam. Annyira szép és jó illatú, fényes a hajam tőle (a hajhabon kívül más terméket nem használ mikor nála vagyok, ez tuti a sampontól van), hogy tervezem megvásárolni a borsos ára ellenére is. Még egy nagyon fontos dolog, az egyébként gyorsan zsírosodó hajam 4. napon is teljesen vállalható kiengedve, ez nálam nagy szó! :) Ja, és imádom a vanília illatát!

UPDATE: Jó ideje már, hogy a balzsamjával és a hajápoló elixírrel együtt használom. Amit egyértelműen kijelenthetek, hogy sokkal puhább lett a hajam, amit a fodrászom is megjegyzett. Az illata nem sokáig marad meg egyik terméknek se, amit újravennék az maximum a sampon, de legközelebb a Zen Control termékcsaládot próbálnám ki :)

UPDATE 2: Csak ha a sampont, balzsamot és elixír olajat együtt használom, lesz a hajam hihetetlenül puha, fényes táplált és illatos. Nekem ennél a termékcsaládnál bizonyosodott be hogy valóban van értelme a samponhoz való balzsamot és olajat használni. :)

melike_0817
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Louisa

2016. október 6.

Imádom az illatát, a kis kiszerelés ellenére még mindig van belőle hosszú hajon rendszeres használat mellett. Sőt tudom nem erre a célra szolgál, de a kiszáradt körömágyamra is szívesen kenem. Maximálisan elégedett vagyok a hatásával, csak egy kicsit drágának találom, ezért 4 csillag. Ennek ellenére ha elfogy újraveszem!

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

szivi81

2015. augusztus 31.

Teljesen elmaradt a wow hatás, éppenhogy tisztít, a hajam nem szép fényes, hanem gubancos, sprőd, 2 nap alatt totál vállalhatatlan :( az illata semmi extra, amig pl a Tigi 2 napig illatozik, ennek az illata kb fél óra alatt elillan. Első napon sincs frissenmosott érzésem, nekem csalódás. Olajjal együtt használtam. Tuti nem veszem újra!

szivi81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

VNóri

2015. április 13.

Egy szo: Imadom!! A fodraszom aokaig revlon magykovet volt, nala probaltam ki eloszor. Nemreg akadtam ra egy oldalon es azonnal megrendeltem a balzsammal egyutt. Nagyon szeretem a vanilias-borostyan illatat. Meg az en majdnem derekig ero hajamra sem kell tul sok belole, ami ilyen arkategorianal nem utolso szempont. Jol tisztit, raadasul meg regi kedvenceimen (Tony&Guy, LeeStafford) is sikerult tulszarnyalnia hosszantarto hatasaval! Legalabb 1-2 nappal tovabb birja a hajam mosas nelkul.

VNóri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

pitypango

2015. február 18.

Egy flakonnal használtam el belőle, az újravásárlás nem túl valószínű... röviden: olyan jó semmilyen :( Kicsit nehezen habzik, elég sokat használtam el egy alkalomra, gyengén is tisztított, és sanszos, hogy pont emiatt legalább nem szárította tovább a hajamat. Az illata nekem nagyon tetszett, pont olyan, mint az Orofluido család többi tagjának: vanília és egy kis borostyán.
Ebből a kollekcióból én a száraz olajukat javaslom (Sahara), remekül lehet eloszlatni a spray-s kiszerelésnek köszönhetően. Illat + hatásfok 5ös. A sampon pedig nálam egy gyenge 3as.

pitypango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

janka.s

2015. február 2.

Az Orofluido trióm 3. tagja. Bevallom, Őt szeretem a legkevésbé :) Bár még így is jobban, mint akármelyik samponom. Az illatról itt is ódákat tudnék zengeni, az állaga megfelelő, átlátszó zselés, aranyszínű cucc. Sajnos nekem alig habzik első mosásnál, így kénytelen vagyok legalább 2x samponozni ami, ilyen ár mellett nem túl gazdaságos. A másik negatívum, hogy folyamatos használat mellett nekem hozzászokott a hajam, és egy idő után elkezdett 2 nap után bezsírosodni a hajtövem, ezért alkalmi samponná kellett avanzsálnom, így megint olyan a hatás mint régen. 4* összességében, de csak azért mert a másik két sorstársát annyira imádom.

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 2.

ppcsillus

2015. január 17.

Az első hajápoló család amivel igazán elégedett vagyok.Erősen szőkített száraz hajamat selymessé varázsolta!Balzsammal és olajjal együtt használom,erősen töredezett,igénybe vett hajra ajánlom,rendszeres használatra.

ppcsillus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

yasmine1122

2011. június 14.

Imádom! Idáig a legjobb sampon, amitől tényleg puha lett a száraz hajam. Az illata is nagyon kellemes. Az ára kicsit húzós, de pl. olcsóbb mint a Kerastase, ami nekem nem is jött be.

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!