KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2011. október 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Méltán népszerű, selymes és ragyogó, kult-klasszik szájfény 15-ös fényvédő faktorral.

Kiszerelés: 5 ml

Termékteszt: A Revlon ajakra való sminkjei

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Nagyon szeretem, egy nude árnyalatom van, barátnőmtől kaptam, hogy neki nem áll jól. Nekem szerintem nagyon jól áll, passzol a bőröm színéhez, irtó fényes, csillogó, selymes, nyilván ragad mint minden szájfény, de nem vészes, és ahhoz képest nem kopik le olyan hamar. Mostanában sokat használom:)

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mariib

2015. április 13.

3 színt is próbáltam már, most két hete is vettem egyet. Volt olyan szín, amit az utolsó cseppig elfogyasztottam, ami nagy szó nálam, mert általában halmozom az ajakkencéket, és többnyire sokáig állnak a sminkes cuccaim között, vagy egyszerűen megromlanak, mielőtt teljesen elfogynának.
Csakis szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni, az előttem szólókkal teljesen egyet értek, az egyik legjobb (ha nem a legjobb) drogériás szájfény. Ha nagyon szőrözni akarok, csak egy dolgot hoznék fel ellene: hajlamos a szám gyorsan beszívni, ha túlságosan ki van száradva, de nem zavaró módon. Hatalmas piros pont jár az spf-ért és azért, hogy nem ragad!

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

ladicsneva

2012. május 23.

Szuper szájfény! Nagyon szeretem! Szép fényes, tartós, és nekem ez a legfontosabb egy szájfénynél. Elégedett vagyok vele, úgy, hogy kitartok mellette és továbbra is ezt fogom használni.

ladicsneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 23.

wishes

2012. május 12.

Nagyon selymes az állaga, ehhez képest viszont szuperfényes a finise, az egyik legmesésebb szájfény, amit valaha használtam. Nem csak a külleme, de maga a szájfény is nagyon emlékeztet a Chanel szájfényire, mindezt szinte fillérekért. Ha valamelyik ismerősöm Angliában jár, tuti, hogy hozatok vele, de ebayen is egyszerűen be lehet szerezni.
Eddig ezeket a színeket próbáltam:
#Pink Crystals: Csodaszép hétköznapi, halvány barack szín, szépséges tükörfénnyel.
#200 Lilac Pastelle: Krémes pasztelllila szín, nekem mondjuk önmagában sajnos pont nem áll jól, de nagyon irigylem, akinek igen, gyönyörű swatchokat lehet találni róla neten, én is emiatt rendeltem.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Eddig ezeket a színeket próbáltam:

Maggie

2011. november 25.

Két árnyalatot sikerült beszereznem, amióta megvannak szerelem van köztünk, mindig a táskámban vannak! szépek tartósak, jó az állaguk.   Olvass tovább a blogon >>

Maggie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

xameee

2011. október 25.

A 14-es Shine That Pink árnyalat van meg belőle. Meseszép, élénk színe és magas fénye van. Csodás, krémes az állaga, nem ragacsos, nem csúszkál. Maximálisan elégedett vagyok vele.

xameee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Serica
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.