KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revlon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1015, az összetevőket feltöltötte: Szaszip, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Uniq One egy 10 az egyben hajápoló spray maszk. Ami számos előnnyel jár. Minden hajtípushoz alkalmazható. Egy egyedülálló koncepció a hajápolásban mely tíz hatást eredményez. Könnyed bánásmódot biztosít a hajnak. 10 előnyét minden hajtípusnál alkalmazni tudod. A Uniq One fényt és simaságot ad a hajnak. Ápolja a száraz töredezett hajat. Hővédelem a hajnak. Színvédelem UVA / UVB filter. Selymes és puha haj. Könnyebb hajszárítás és hajvasalás. Hosszan tartó formát eredményez. Lesimuló hajvégek. Tömeget ad a hajnak. Parfümös egyedülálló illat.Az egyetlen megoldás, ami a haj kezelhetőségét segíti.

Bernadett27

2017. október 13.

Nagyon jól regenerál.

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Nagyon jól regenerál.

Beks

2017. augusztus 23.

Maga a termék első osztályú. Kevés kell belőle, nem nehezíti el a hajat, könnyen fésülhetővé és puhává teszi.
De a klasszikus termék illata számomra elviselhetetlen :((( Véletlenül rendeltem ezt Amazonon, a lótuszosat szerettem volna.

Beks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

EszterKiss

2017. július 5.

Nálam teljesen megéri az árát. Nagyon gubancos hajam van. Hajmosás után elképzelni se tudom, hogy ne használjam. Fél perc alatt kifésülöm a hajam :D Illatáról nem tudok nyilatkozni, mert ne igazán érzek illatokat. Nálam tökéletes :D

EszterKiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

pbm

2017. július 4.

Kb. fél éve használom otthon is a festett, igénybe vett, könnyen gubancolódó hajamra. Nagyon sokat segít, a fodrászom ajánlotta nekem is, mikor először kerültem a keze közé figyelmeztettem, hogy meg fog gyűlni a baja a hajammal, ő meg csak mosolygott, hogy szerinte meg fogja oldani. Könnyebben fésülöm, szárítom, szerintem fényesebb is, sok mindent próbáltam már, de ennek tényleg érzem a hatását.

Nekem egyébként az illata nagyon nem jön be, púderes, "nagyis". Szerencsére van belőle kókuszos és lótuszvirágos változat is, na az 10/10.

pbm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

kolbyzs

2017. június 5.

Legalább 5 éve használom ezt a hajápolót, még a fodrászom ajánlotta, hogy nagyon finom az illata. Nemcsak az illatát imádom, hanem a hatását is. Zsírosodó, vékonyszálú hajamra tökéletes megoldás. Néhány éve már a kislányom csodaszép hosszú haját is ezzel fésüljük ki.

kolbyzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

RitAnubis

2017. május 19.

Életem legjobb választása volt úgy kb. 6 éve használom. Évente egyet biztosan veszek, hosszu hajam van, de igy is kitart.
Rengeteg dragabbnal dragabb termeket próbáltam előtte, de egyik sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Ez viszont tökéletes!! Balzsam sem szükséges mellette és szalonszintű frizurát lehet vele előállítani egy körkefe segítségével. Mindenkinek ajánlom!! Neten egyébként háromezer forint körül is meg lehet már szerezni.
Kijött már a kókuszos verziója is tavaly talán, legközelebb azt fogom megvenni.

RitAnubis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Kijött már a kókuszos verziója is tavaly talán, legközelebb azt fogom megvenni.

Ewa0522

2017. március 26.

A HAJÁPOLÓ! Ennyi! :)
Mióta ezt használom (kb 2 hónapja) az összes egyéb hajkrém, hajolaj, hajmaszk, hajpakolás, hővédő ment a kukába, a bontatlanok pedig elajándékozásra kerültek.
Mostmár egyedül csak ő árválkodik a polcon, ami korábban roskadozott az olcsóbb-drágább hajcuccoktól. Nekem valóban minden ígéretét beváltotta, szóval maximálisan elégedett vagyok vele.
Biztosan újra rendelem majd.

Ewa0522
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

A HAJÁPOLÓ! Ennyi! :)
Biztosan újra rendelem majd.

Szaszip

2017. január 10.

Egy éve kaptam először ajándékba, azóta már két újat rendeltem, illetve édesanyám és egy barátnőm is kérte, hogy rendeljek nekik. Nagyon finom illata van, simán ki lehet vele fésülni az amúgy összecsomósodott hajat. Munkám miatt minden nap hajat mosok és úgy is 3 hónapig elég egy tubus (kicsivel váll alattig ér a hajam).

Szaszip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Tanja88

Korcsoport: < 18
2016. december 26.

Az illata fenséges és nekem még 3 nappal később is érezni lehetett, pedig ne fújtam újra.
A hatása is nagyon meggyőző, könnyen fésülhetővé, jó illatúvá és fényessé teszi a hajam.
A tövekre vagy nagyon keveset vagy egyáltalán nem fújok, mert akkor kicsit zsírosítja, de mivel ez egy tápláló hatású hajápoló ez nem probléma.
A hajvégeim is sokkal szebbek és nem száll a hajam, valamint ha kivasalom vagy formázom és utána befújom ezzel sokkal tartósabb lesz a végeredmény.
Az ára kicsit húzós, de szerintem nagyon sokáig elég (keveset kell csak egyszerre használni) és a hatása magáért beszél.
Ha tehetem biztos újra veszem!!

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 26.

Ha tehetem biztos újra veszem!!

csilla11112

2016. november 22.

3 alkalommal használtam eddig. Láthatóan és érezhetően javított a száraz, töredezett hajam állapotán.
Sokkal puhább, fényesebb, jól kifésülhető, kevésbé fehérek a hajvégeim.
Balzsammal együtt vettem meg, mindkettőt használom.
A Spray-ből nem szabad sokat fújni, mert ragacsos lesz!

csilla11112
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Sokkal puhább, fényesebb, jól kifésülhető, kevésbé fehérek a hajvégeim.
Balzsammal együtt vettem meg, mindkettőt használom.
A Spray-ből nem szabad sokat fújni, mert ragacsos lesz!

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.