KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 sima és gazdag árnyalat igazán lenyűgöző keveréke, feltűnő vörösekkel, csodálatos gesztenyebarnákkal, aranyak és barnák gyönyörű választékával.

draculina

2018. október 8.

Pinkpandán kaptam rendeléshez ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Szépek a színei a palettának, de szemhéjalapozó nélkül nagyon gyéren pigmentált. A zöld szín szürkének néz ki és nagyon nehéz eldolgozni. A matt színek nem potyognak, de a csillámosak és a zöld igen. Építeni nagyon nehéz. Arra jó, hogy reggel gyorsan felhajít az ember a szemére 2 színt, de többre nem.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.