Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 sima és gazdag árnyalat igazán lenyűgöző keveréke, feltűnő vörösekkel, csodálatos gesztenyebarnákkal, aranyak és barnák gyönyörű választékával.

Ár: 1500 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: Alig használt, képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen BP
Babsszi

2019. február 17.

A newtrals 2 palettát szerettem volna megvásárolni, de sajnos nem volt pinkpandán, viszont mindenképp onnan akartam rendelni mert akkor már más is belecsúszott a kosaramba, várni meg nem szerettem volna nyilván hiszen ez létszükség, azon nyomban szükségem volt rá :D így hát emellett döntöttem, a lényeg az volt hogy sok legyen benne a pirosos-narancsos szín. Nagyon szép színek vannak benne, szerintem kellőképpen pigmentáltak, építhetőek és viszonylag könnyen satírozható mindegyik szín. Szóval én ennyi pénzért nagyon meg vagyok vele elégedve, sok egymáshoz passzoló szín van benne, lehet az egész szolidtól az igazán feltűnő szemfestésig vele bármit összehozni. A szemhéj alapot én is csak ajánlom, na meg a gyakorlást ha valaki még kezdő, mert ezekkel a színekkel igazán könnyen lehet kisírt és bedurrant hatású szemet elérni a nem megfelelő "ecsethasználat során" :D Szóval összességében ár-érték arányban nagyon rendben van, én nagyon szeretem és bátran ajánlom mindenkinek, ennél olcsóbban jobbat nem hiszem hogy lehet találni, sőt jóval drágábban is ki lehet fogni sokkal rosszabbakat.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Bellaaa1999

2019. január 29.

Nagyon szép, és pigmentált színek vannak a palettában, viszonylag hasonló árnyalatok, de ettől még szépeket lehet vele alkotni. :) Sokszor le van árazva Pinkpandán, vagy ajándékba adják rendeléshez, de alapból sem drága, szóval teljesen megéri!

Bellaaa1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Lanie

2018. december 15.

Nem szeretnék túlzottan okoskodni, de szemhéj alapozó nélkül nem is nagyon szabadna főleg ilyen pigmentált, erős palettákat használni :) Szóval aki nem szeretne ilyesmire külön pénzt kiadni, az nyugodtan használjon egyébként folyékony korrektort, simán ugyanazt a hatást fogja elérni mint egy szemhéj alappal, csak a korrektor még egy kicsit hidratál is, jól eldolgozva szuper alap!
No de a termék! Az a helyzet, hogy ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Az első dolgom az volt, hogy megnézzem a véleményeket itt. Igazság szerint mostanában fordul elő rengetegszer, hogy én nagyon de nagyon nem értek egyet az itteni pontszámmal és véleményekkel, mert ami másnak bejön nekem nem és fordítva. Így vagyok ezzel a termékkel is, nekem ez nagy meglepetés volt miután itt átlagos véleményeket olvastam, sőt akár rosszakat is. Azok a csillámok! Imádom őket, nem is beszélve a csodálatos arany/sárga árnyalatokról! Egyszerűen gyönyörű ünnepi téli sminkeket lehet vele csinálni, számomra egyáltalán nem nehéz az építgetés, nem is porol jobban mint bármelyik drogáriás társa. Ne feledjétek, a transition color nem véletlenül létezik, egy világos alapra sokkal egyszerűbb az építkezés mint mikor bumm felviszel egy élénk árnyalatot és nehéz eldolgozni önmagában vagy egy másikkal.
A matt árnyalatok sem olyan ártatlanok ám, mint amilyennek elsőre látszanak, nagyon pigmentáltak, a legtöbbjük bordós pirosas hatást kelt a bőrön amitől nagyon kiemelkedik az átlag mai földszínű őszies iszonyú unalmas"nude" palettákból.
Ha tehetitek inkább ezt a márkát vegyétek mindenféle drogériás viszonylatban, minőségi, hatalmas palettái vannak és nem mellékesen cruelty free.

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

draculina

2018. november 30.

Update: Több próbálgatás és hordás után kicsit jobb a véleményem. Szemhéj alapozóval 10-14 óráig fennmarad a legtöbb szín, de a satírozással vannak gondok. Szemhéj alapozó nélkül nem az igazi (csíkozódik, eltűnik).

Pinkpandán kaptam rendeléshez ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Szépek a színei a palettának, de szemhéjalapozó nélkül nagyon gyéren pigmentált. A zöld szín szürkének néz ki és nagyon nehéz eldolgozni. A matt színek nem potyognak, de a csillámosak és a zöld igen. Építeni nagyon nehéz. Arra jó, hogy reggel gyorsan felhajít az ember a szemére 2 színt, de többre nem.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

yukari99

2018. november 18.

Ajándékba kaptam a Pinkpandás rendelésemhez, magától nem fogott volna meg, de szerintem fantasztikus paletta. Hiper-szuper pigmentált. :)

yukari99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Arrowette

2018. október 22.

Ajándékba kaptam a palettát, magamtól nem rendeltem volna meg, nem az én színeim. Nehéz eldollgozni a színeket, foltos is marad, szemhéjalap némileg javít a dolgon, a csillámos színek nagyon szépek, de viszont porolnak.. Egy közepes árkategóriájú drogériás palettával felér.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.