KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: MadKat, az összetevőket feltöltötte: PDaalma, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Dezodorok

Emimo

Korcsoport: >54
2018. június 10.

Ilyet is elhasználtam egy flakont, de most (egyebek mellett) ennek a normál, szintén alumíniummentes spray változatát használom, és imádom az illatát; friss, üde, kellemes, és -- ez szubjektív -- bennem szép-jó emlékeket idéz egy régi nyárról, amikor 1989 előtt még nem sorakoztak a magyar polcokon az ilyen dezodorok. Évtizedekkel ezelőtti tengerparti nyár emlékét idézi fel bennem. Kétségtelen, nem édes, nem a tipikusan "nőies, cicás" illat, de nem is férfias, nem kell aggódni. Pont az a jó benne, hogy friss, üde, kellemes illata, úgy látszik, mindkét nemnek hordható. Az, hogy már minden márkánál egyre több a 0% alus változat, nagyon örvendetes!

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 10.

MadKat

2017. szeptember 28.

Nagyszerű az izzadásgátló hatása. Magamnak vásároltam, de kissé túl erősnek, és inkább férfiasnak éreztem magamon az illatot (ami unisex amúgy), ezért a páromnak adtam, aki azóta csak ilyet hajlandó használni. :) Ő eléggé izzadós alkat, de ez még őt sem hagyta cserben soha. Csak ajánlani tudom, de szerintem elsősorban férfiaknak.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol