KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: MadKat, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Dezodorok

MadKat

2017. szeptember 28.

Nagyszerű az izzadásgátló hatása. Magamnak vásároltam, de kissé túl erősnek, és inkább férfiasnak éreztem magamon az illatot (ami unisex amúgy), ezért a páromnak adtam, aki azóta csak ilyet hajlandó használni. :) Ő eléggé izzadós alkat, de ez még őt sem hagyta cserben soha. Csak ajánlani tudom, de szerintem elsősorban férfiaknak.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.