Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Active Protection+ Invisible dezodor 48 órás védelmet nyújt, véd a sárga és fehér foltok ellen, valamint antibakteriális hatással rendelkezik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Doz02

2018. július 21.

Háát...
Az illata púderes, ez nagyon tetszik. Fizikai munkát végzek, így izzadás is van.
Garnier terméket cseréltem le, akció alkalmával jól bevásároltam(Glamour napok), most fogyott el.
Nem hagy foltot a ruhán, nem győzött meg, így visszatérek a Garnier termékéhez. Nem éreztem igazán frissnek magam, és az izzadság szagot is éreztem magamon.

Doz02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Háát...