KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Active Protection+ Invisible golyós deo 48 órás védelmet nyújt, véd a sárga és fehér foltok ellen, valamint antibakteriális hatással rendelkezik.

Alkoholmentes.

silence

2018. november 20.

Nekem nagyon bevált ez a Rexona golyós dezodor. Elsősorban azért vásárolom ezt újra és újra, mert kevés olyan izzadásgátló létezik, amire nem vagyok allergiás. Nagyon érzékeny a bőröm a hónaljamon, számtalan golyós dezodort végigpróbáltam már, de a termékek 90%-ától vörös, viszkető foltok jelennek meg hónaljamban. Ettől a Rexonától azonban nem, így nem is kísérletezgetek tovább :-)
Azt adja, amit ígér, nem hagy foltokat a ruhákon (sem a fehéren, sem a feketén), kiválóan véd az izzadás ellen! Hihetetlen, de a hónaljam még intenzív sportolás közben, vagy nyáron a 40 fokban is száraz maradt, amikor minden más testrészemen ömlött rólam a víz :-) Igaz, én szerencsére nem is vagyok túl izzadós fajta hónaljnál...
Az illata kellemes tisztaság-illat, ár-érték arányban is tökéletes.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Az illata kellemes tisztaság-illat, ár-érték arányban is tökéletes.

Andrea456

2018. augusztus 30.

A ruhákon tényleg nem hagy foltot, az illatát sportosnak mondanám, de egy nyári napon akár 48 percen belül is izzadtam mellette.

Andrea456
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1