KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 1.

Kategória:   Tusfürdők

Energizáló tusfürdő az aloe vera és a mentol frissességével.

Vajdus23

2018. július 12.

Nem győzött meg a kellemes illata ellenére sem. Ugyanis jól habzik, de amint kilépek a fürdőkádból, elpárolog az illata. Pozitívum, hogy nem szárít, jól tisztít.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Enne

2018. június 10.

Update június 10.
Borzasztó gyorsan fooogy! Ez biztos betudható annak is, hogy imádom, de azért nagyon folyik a flakonból. :( Lehet, hogy a párom lopja, míg kiderítem, nem vonok le csillagot. :)

2018. május 31.
Wow! Ez aztán igen! Nagyon más, mint bármi, amit eddig kipróbáltam! Annyira jól jött tegnap, s most, hogy kitört a korai kánikula. Alig várom az estét, hogy újra felfrissítsen! Imádom!

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Update június 10.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. június 10.

Nem vicc a reklám, tényleg fel frissít!
Kellemes az illata is

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 10.

Nem vicc a reklám, tényleg fel frissít!
Kellemes az illata is

Ophelia

2018. május 31.

Iszonyat frissítő, a hűsítő mentolos érzet megmarad a bőrömön fürdés után is. Jól tisztít, minimálisan szárít, de élmény vele fürdeni. Az illata nekem egy az egyben életem első saját tusfürdőjét juttatta eszembe, a Baba harmatfriss tusit még hamvas 10 éves koromból. :D

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Annie25

2018. május 31.

Kellemesen frissítő, jól habzó tusfürdő! Minden használat után felfrissülök tőle! :)

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Cintia04

2018. április 25.

Nem igazán szoktam ilyen tusikat venni mert van már pár jól bejáratott tusfürdőm amit imádok de ez a Rexona kollekció nagyon felkeltette az érdeklődésem. Finom, tiszta, friss illata van ami tényleg hűsít, felfrissít és jól érzem magam tőle. Az illata nagyon kellemes mentás, aloe verás és elég sokáig megmarad a bőrön. Jól tisztít, kellemesen habzik és ami fontos nem szárít és ez plusz pont neki. Főleg egy kiadós futás után szoktam ezzel fürdeni és szó szerint bekapcsolódik rajtam a "restart" gomb.:) Akik sportolnak valamit vagy olyan a munkájuk, hogy egész nap aktív pörgésben vannak nekik kifejezetten ajánlom.

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

ponilopopolopo

2018. április 20.

Huuu de örülök, hogy megvettem!
Ilyen tusival még nem is találkoztam,ami ennyire csodafantasztikus lett volna. Wow. Úgy hűsít, hogy wow. Bár eléggé kipirosodott tőle a bőröm,de egyébként 10/10. Az illata is megmarad sokáig. Imádom

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Huuu de örülök, hogy megvettem!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice