KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: virag004, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Crystal Pure Silver aeroszolban alkalmazott Clearex TM technológia minimálisra csökkenti a bőrön és a ruhán megjelenő fehér foltokat. Optimális megoldás azoknak, akik szeretnek sötét ruhákat hordani - fehér foltok nélkül. Hosszan tartó védelmet nyújt (48 óra), 0% alkoholt tartalmaz.

virag004

2018. július 2.

Nagyon szerettem az illatát, sajnálom, hogy mára már kivonták a forgalomból a terméket :/, és nekem tényleg nem hagyott fehér foltokat a ruhámon

virag004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag