KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: gre05, Módosítva: 2018. június 25.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló, mely ugyanannyi ideig tart, mint egy normál 150 ml-es Rexona aeroszol.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gre05

2018. június 25.

Én is tesztelésre kaptam ezt a deot. Sajnos nekem nem igazán jött be, izzadásgátló hatása átlagos, de az ígért 12 órától jóval kevesebb. Nekem az illata sem tetszik igazán, pedig általában rexona deokat használok. Még nem használtam el mindet, így nem tudom hogy elég lesz-e addig mint a nagyobb csomagolású tesói, de az biztos hogy nagyon praktikus a kis kiszerelés, a táskában is jobban elfér.

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

annajeney

2018. június 20.

Én is tesztelésre kaptam a deot, köszönöm a krémmánia csapatának. Csak Rexona dezodort szoktam venni (stifteset), de bíztam benne, hogy spray testvére is ugyanazt a hatást tudja. Nem mondanám rossznak a terméket, de hatása nem tart ki egész nap. Délután mindig újra kellett fújnom, épp ezért a kiszerelés nem volt a leggazdaságosabb. Az illata nagyszerű, ez plusz pont. Ezzel együtt így is csak 3 csillagot kap tőlem, maradok a stiftes változatoknál.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

szilva82

2018. június 19.

Tesztelésre kaptam én is, amit ezúton is köszönök.
Hát nekem ennyire nem pozitív a véleményem. Ami valószínű az én hibám is.
Nem tudom hogy kell fújós deót használni. :D Fújom/ szórom/ mint bolond a lisztet....
Mea Culpa....
Na de így sem bírt ki 12 órát.....pedig annyira isteni illata van....
Maradok a márka shower clear változatánál.

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Tesztelésre kaptam én is, amit ezúton is köszönök.
Hát nekem ennyire nem pozitív a véleményem. Ami valószínű az én hibám is.
Mea Culpa....
Na de így sem bírt ki 12 órát.....pedig annyira isteni illata van....
Maradok a márka shower clear változatánál.

necra

2018. június 19.

Tesztelésre kaptam, amit nagyon szépen köszönök. Alapvetően Rexona stifteket használok, attól függően, hogy milyen színű a ruhám, vagy a parfümöm, váltogatom, így újdonság volt a spray verzió. Ami nagyon tetszik, hogy belesimul a kezembe. Pont ott keskenyebb, ahol kényelmes. Pici, kompakt, belefér a táskámba. Nem vagyok az az újrafújós típus, mert alapvetően alig izzadok, viszont ebben a nyári melegben, amikor rollerrel járok munkába, megnyugtató, hogy fel tudom magam frissíteni.

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

reni24

2018. június 19.

Én is tesztelésre kaptam a Krémániától a terméket, amit nagyon szépen köszönök. Nagyon jó illata van, még a nap végén is érzem, az izzadásra nagyon bevált. A fekete ruháimon nem hagy foltot. Szuper termék már tervezem az utánpótlás beszerzését.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Colormonkey

2018. június 13.

Én tesztelésre kaptam a Krémmániától, amit ezúton is köszönök. :) Nekem nagyon bevált; izzadásra tökéletes, és a fekete ruháimon sem hagy nyomot. Jó az illata. Őszintén szólva ez az első fújós dezodorom, eddig stifteset használtam, de áttérek a fújósokra, mert nekem sokkal jobb. Máris feltankoltam belőle. :)

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

széva

2018. május 21.

Nagyon tetszik! Imádom,hogy kicsi,az illata annyira üde friss kellemes . Még a nap végén is éreztem. Nem vagyok nagyon izzadós nem tudom volna a folt a ruháimon. Biztos,hogy újra veszem.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

keseruevelin

2018. április 24.

A glamour napokon sikerült beszerezni ezt a kompakt deot. Kifejezetten örültem mikor megláttam, mert egy 100 ml-s vagy annál kisebb dezodort vt szükséges vennem egy utazáshoz. Mivel utálom a golyós és stiftes dezodort, így kb örömtáncot tudtam volna járni, mikor megláttam :D így egyértelmű volt hogy ez jön velem haza. Minőségre, tartósságra ugyanazt nyújtja, mint a nagy tesói, úgyhogy eddig ezzel nem volt gond. Egyébként ahová mentem ( London) sokkal többfajta illatban volt elérhető mint itthon. Konkrétan csak kettő félére emlékszem... ahhoz képest Angliában volt kb. az összes már meglévő fajtából egy kisebb tesó :S árban egyébként ugyanannyi mint itthon. Visszatérve az összegzéshez, szerintem nagyon hasznos egy ilyen kicsi kiszerelés utazásokhoz főleg repüléseknél. Viszont nem fogom használni, maradok a nagy tesóinál. Ezt megőrzöm további utazásokra:) vagyis eddig az a terv :D úgyhogy arról nem tudok intót szolgáltatni, hogy addig bírja-e mint egy 150ml-s :S 5*ot kap nálam

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.