KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: monique001, az összetevőket feltöltötte: Kicsikini, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Dezodorok

"Számolj le végleg a foltokkal! A kellemesen édes alma- és körteillatú Invisible Pure nem hagy nyomot, miközben láthatatlan védelme segít, hogy a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradjon."

AppleMaple

2018. december 6.

Pozitivum, hogy hatásos az izzadás ellen, a stift kiszerelés és az illata. Negativum, hogy igenis foltot hagy a ruhán. Ez azért felháboritó, mert konkrétan ezzel adják el a cuccot. Vannak ennél sokkal jobb deók, egyedül csak azért vettem meg, mert állitólag "nem hagy foltot a ruhán". Nehogy bedőljetek ennek. Ha úgy nézzük, mint egy átlagos deót, akkor négy pontot adnék, viszont ha a reklám szerint nézzük, miszerint makulátlan marad a ruha a használata után, akkor egy pont.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Zindi

2018. augusztus 30.

Nekem bejött, évek óta használom.
Tökéletesen nem átlátszó így én akkor szoktam használni ha már rajtam van a ruha de közel sem annyira hagy csíkokat felvételnél mint egy rendes stift.
A golyós verzió láthatatlanabb de szerintem ez erősebb, nyáron nem mernék golyóssal operálni.

Zindi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nekem bejött, évek óta használom.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Nekem bevált. Bombabiztos izzadásgátló, egész nap kitart még ebben a trópusi hőségben is. Az illata nem tolakodó. Nekem még nem hagyott nyomot a ruhámon, míg más izzadásgátlóknál ez sokszor problémát jelent.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

tniki

2018. augusztus 12.

A fekete és sötétebb színű ruhákon mindig csúnya foltot hagy, így hiába működne jól, mint izzadásgátló, számomra csalódás!

tniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Piciandi

2018. július 30.

Egy kolleganöm ajánlotta mikor panaszkodtam hogy semmi sem segít a kellemetlen szagok ellen. Sajnos a munka stresszes és olyankor teljesen más mint pl sportoláskor. Gondoltam adok egy esélyt mert a Rexonával egész jó tapasztalatom volt korábban. Hát gyerekek ez egy igazi izzadásgátló. Ezen nem jut át semmi! Még este tusoláskor sem jön le a börömröl. Foltot nem tapasztaltam, igaz feketét már igen ritkán hordok. Sötétkék munkapólómon még nem hagyott nyomot, pedig nem sajnálom kenéskor.
Nekem bevállt, újravevös!

Update: valóban foltot hagy sötét ruhákon és alacsony fokon nem jön ki mosásnál, DE! Még mindíg ez a legjobb és nincs émelyítö szaga mint a többinek.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Nekem bevállt, újravevös!

Anyezz

2018. február 20.

Durván nyomot hagy a ruhán...(nem jön ki mosáskor sem). Szerintem innentől kezdve nem kell magyarázni az 1*-ot. :/

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

stofareni

2017. december 8.

Nekem eddig a Rexona dezodorok váltak be a legjobban. De ez.. a fekete pólóba fehér nyomot hagy, és csúnyán bele szárad. Nem venném újra. Maradok a spray változatnál.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

AnnaR

2017. november 11.

Én nem vártam tőle csodát, nem is kaptam, de messze az egyik legjobb izzadásgátló, amit valaha használtam. Nyáron, negyven fokban is helyt tud állni.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

csemegeuborka

2017. november 10.

Black and white?!
Na, persze..
A fekete pólóm hónalja olyan zebra mintában díszelgett, hogy csak na. Fehér ruháról nem tudok mit mondani. De jó pár fekete pólómat legyilkolta. Mosás sem szedte ki..
Borzalmas. Egyedül az illata tetszik

csemegeuborka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Black and white?!
Na, persze..
Borzalmas. Egyedül az illata tetszik

noirie

2017. szeptember 6.

Nyomot hagy a fekete ruháimon. Az illata jó.

noirie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nyomot hagy a fekete ruháimon. Az illata jó.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch