KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: riaraven, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Dezodorok

Nincs az az izzasztó helyzet, ahol ne számíthatnál maximálisan a Rexona Stress Controlra. A izzadásgátló kifejezetten mozgás és stressz hatására aktiválódik, így a megszokottnál is hatékonyabb védelmet nyújt.

ReiraShiver

2018. január 1.

Kevésbé hatásos mint a gurigás változat, vagy a kitolós, de gyors segítségnek teljesen rendben van :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2017. november 10.

Legjobb dezodor, amit halaha használtam. Egy kemény edzés után is csak a dezodort érzem magamon és izzadság szagot. Más illatokat is használok és mindegyikkel meg vagyok elégedve.

kunzsuzsibella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 10.

eperturmix

2017. október 5.

Az illata nem rossz,nem annyira erős,parfümöt nen nyomja el,de nem vagyok vele teljesen megelégedve...Izzadok ugyanúgy,és nagyon hamar szagok is megjelennek,ami borzasztó,főleg,hogy keveredik ennek az illatával,és még csak nem is nyár van,de beöltözve se vagyok.Stressz helyzet az van bőven,a leírtak alapján pont ekkor kéne működnie,de semmi,nem használ semmikor,és csak teszem fel a kérdést mikor váltam én ennyire izzadóssá!?Ennél már csak a rexona active shields-e rosszabb,de ezt se fogom újravenni.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

timci20

2017. augusztus 30.

Párszor újravettem, mert tetszett az illata, viszont sokat nem ér az izzadásgátlása, egyedül a kellemetlen szagok ellen hatásos, de egy nyári napon, vagy nagyon párás időben nem igazán szuperál jól.

timci20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Tincs12

2017. március 27.

Megvettem, mert olcsó volt, de a hatását tekintve némi kívánnivalót hagy maga után. Izzadni ugyan úgy izzadok tőle, néha talán még kis szagom is van. Elhasználom, de ennyi. Ha a téli időszakot sem bírja, akkor mit várjak tőle nyáron.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Viky0123

2017. március 25.

Szeretem az illatát, este is lehet még érezni. Jól elfedi a szagokat is, ruhán nem hagy foltot.

Viky0123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Vizililiom

2017. január 8.

Nagyon szerettem ezt a dezodort, ma fogyott el. Szerintem nagyon kellemes az illata, és tette is a dolgát, igaz télen használtam. Nyáron valószínűleg nem lett volna elég.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

derienart

2016. december 28.

Ez a dezodor konkrétan fojtóan büdös. Alig várom, hogy elfogyjon, kidobni sajnálom. A hatása közepes, jó. Egy erős nyári napot nem biztos, hogy kibírna.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Kise

2016. október 8.

Legújabb kedvenc! Kellemes zöld illata van, diszkrét, mellette bátran lehet parfümöt használni. Én még a nap végén is éreztem az illatát.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Dius89

2016. július 26.

Az utóbbi idők legnagyobb csalódása... Általában nem szeretem a fújós dezodorokat, de ennek adtam egy esély. Hiába fújtam sokat, majd még többet és még többet, annyit, hogy reggelente már majd belefulladtam a szagba. Volt, amikor már 2 óra múlva semmit nem éreztem belőle. Ugyanúgy izzadtam és ugyanolyan büdös voltam. Elfújtam, de soha többet ezt. Most a golyós változatnak adok még egy esélyt, utána annyira Rexonanak.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.