KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   549 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadásgátlás, 0% alkohol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anetta.filip

2018. május 14.

Budapesten egy éjjel-nappaliban vettem, mert esküvőre voltam hivatalos, és szerettem volna, hogy legyen nálam egy deo tartalékba, az enyém pedig otthon maradt.
Hatását tekintve teljesen meg voltam vele elégedve, illetve tetszett, hogy gyenge illata nem domináns, a ruhámat sem kente össze, el is használtam, de nem tervezem újravenni, mert igyekszem natúr deókat használni.
Hatását tekintve megérdemli az 5 csillagot.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Hatását tekintve megérdemli az 5 csillagot.

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1