KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló védelem tiszta, friss illattal és Motionsense™ technológiával koncentrált aeroszol formátumban. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Rexona aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!

Ár: 450 , Eladó: cincur
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapet, fizetés: Személyes átvétel Budapesten megoldható, de szivesen postázok is! :)

viktoria1201

2018. szeptember 28.

Illat jó, semmi extra. Nekem ugyanolyan hatása van, mint bármelyik másik dezodornak. Se nem rosszabb, sem nem jobb. Valóban sok ideig elég. Ami miatt viszont biztosan nem fogom újravenni az az, hogy tágas helyiségben - nem kis fürdőben! - is használva fújás után még 5 percig nem kapok levegőt, köhögnöm kell. Nagyon erős cucc. Így minden reggel kész rémálom befújni magam.

viktoria1201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

csill87

2018. augusztus 27.

Végre egy normális dezodor!!! A dove oroginal dezodort évek óta hazsnáltam, de valahogy már nem hatott annyira, és sehogy sem találtam az utódát. Se ezzel végre megvan. Kellemes illat, friss, tiszta, valóban véd. Ha lehetne 6 csillagot adnék :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Vivienlilla

2018. augusztus 21.

Tesztelésre kaptam a terméket trnd projekt keretében. A dezodor valóban női táska barát, kis helyen is elfér és kiváló izzadásgátló hatása van. Edzés előtt és után is használtam, és nem tapasztaltam a kellemetlen illatokat. Az illata friss, egyetlen negatívuma van, a fehér foltok a ruhán, bár ez sajnos a legtöbb "fújós" dezodorról elmondható.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Viki9727

2018. augusztus 21.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Nagyon jó kellemes, nem tolakodó illata van, ami egész nap kitart! Semmi izzadság szag, csak a kellemes illat. Nagyon szuper ez a kis méret, még a legkisebb táskámba is befér. Napközben nagyon jól teljesített, valóban kevésbé izzadtam. Természetesen az edzésen azért már elbukott. Sajnos 2 hétnyi tesztelés után jöttek a negatívumok. Hiába ráztam fel alaposan, nagy fehér gombócokban köpte ki a dezodort. Illetve megfogta az összes ruhámat :/

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

keserutimi

2018. augusztus 20.

A Rexona dezodorok a kedvenceim. Sokféle illatút kipróbáltam már.
A tavaszi Glamour napokon bukkantunk rá tesómmal ezekre a mini verziókra a dm-ben. Nagyon megtetszettek, úgy hogy vettünk is magunknak 1-1 darabot a többi nagy verzió mellé. Főleg akkor használom, mikor nem itthon alszok vagy pl. elutazok valamerre. Ugyanolyan jó, mint a nagyobb verzió :) Az illata szuper, és a csomagolása is nagyon praktikus. Megérte megvenni. Ha elfogy, mindenképp szerzek be újat.

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

A Rexona dezodorok a kedvenceim. Sokféle illatút kipróbáltam már.

biankab

2018. augusztus 18.

Engem leginkább a praktikussága fogott meg.Kicsi,könnyen elfér a táskában.Nekem az illata erős,túl hivalkodó.Számomra nem olyan hatékony mint egy golyós dezodor.

biankab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nikita0828

2018. augusztus 18.

Én is trnd-s projektben kaptam. Maga az ötlet szuper, hogy kevesebb a hajtógáz, szépen kijön a flakonból, és praktikus a deo.
Viszont engem irritál, nem tetszik az illata, és kb 2 óra múlva izzadtam, és izzadság szagom volt, pedig csak a gyerekeim után rohangáltam... Nekem nem ött be ez a deo, maga a compressed dolog viszont jó.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

mara18

2018. augusztus 17.

trnd projekt keretein belül tesztelem.

Szeretem, hogy kis helyen is elfér, az illata kellemes,friss. Nyaralás alatt 40 fokban is maximális védelmet nyújtott.
Negatívum, hogy amikor kifújom elég fullasztó, valamint lassan szárad, így megfogta pár felsőmet.
De ezért nem vonok le csillagot, mert az izzadásgátló hatása tökéletes számomra.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

cherrygirll

2018. augusztus 17.

Nagy előnye, hogy táskabarát kiszerelésű, az illata jó és hatékony is. A kellemetlen szagoktól maximálisan véd.

trnd projekt keretein belül teszteltem.

cherrygirll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

trnd projekt keretein belül teszteltem.

CeCeDrake

2018. augusztus 16.

Mindennapos használatra tökéletes.
Az illata friss, tisztaság illatú. A nap végére is megmarad a jó illat, tehát a kellemetlen szagok ellen kiváló.
Azért 40 fokban nem működik jól, de szerintem nem is erre tervezték, hogy extrém körülmények között is megállja a helyét.

Sportolást nem szereti, izzadás van, kellemetlen szagok nincsenek. 1 óra alatt megadja magát.

Összességében tetszik. Főleg azért, mert eddig a Rexonától csak fullasztóan édes, virágos, mindent elnyomó deot sikerült választanom.
Az illatában nyomokban egy kis Dove illat is előjön.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Mindennapos használatra tökéletes.

Az illatában nyomokban egy kis Dove illat is előjön.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!