KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 20.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló védelem tiszta, friss illattal és Motionsense™ technológiával koncentrált aeroszol formátumban. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Rexona aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!

timilla

2018. május 11.

Régóta használom a stiftes változatát, imádom a tisztaságillatát, a hatásával is elégedett voltam, bár igazán izzadós napokon azért "update"-elni kellett. Kifújós dezodorom nem szokott lenni, mert utálom a felhőt, amit hagy maga után, de ez a kis kompakt darab nagyon felkeltette az érdeklődésemet, így hirtelen elhatározásból megvettem. Ha csak annyit írok, hogy azóta (3 hete) a stiftes tesóját elő sem vettem, akkor mindent elmondtam. :D A felhőt továbbra sem szeretem, edzésre pl. nem is viszem, mert nem akarom a többi lányt megfullasztani, de reggelente csak ezt használom. Világbajnok nemcsak a testszag ellen, hanem az izzadást is visszafogja. Azt nem tudom, hogy valóban addig tart-e, mint a nagy kiszerelés, de nem is érdekel. Tuti újravevős.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Judiit

2018. május 2.

Megszokott illat, megszokott hatékonyság.Elvileg annyi ideig tart, mint a nagytesó.....hát nem.... vagy töltéshibás, vagy nem tudom mi volt az enyémmel, de rövidebb ideig tudtam használni, mint a normál flakonost. Mivel hatása hosszan tart nálam nem is játszik, hogy magammal vigyem. Maradok a jól bevált régi változatnál.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Nymphea

2018. április 30.

Egy műszálas felső izzasztott meg egy rohangálós, dögmeleg napon, és majdnem agyérgörcsöt kaptam, mert átöltözni, zuhanyozni már nem volt lehetőségem, ellenben jelenésem volt egy fontos találkán. Ijedtemben beszaladtam hát a Dm-be, ahol hosszasan szemeztem a kapható dezodorokkal, mígnem végül mellette döntöttem, hiszen ki akartam próbálni ezt az új csomagolást, hogy valóban bírja-e annyi ideig, mint a nagy flakonosak. Az illata már ismert volt, és hát gyorsan a női mosdóban ki is próbáltam, hogy megakadályozzam a további kellemetlen szagok képződését. Imádom a hatását, és az illatát is, tényleg egy tusolás adta frissességgel ér fel. Szóval nálam bizonyított, aztán látom majd, hogy valóban meddig tart ki.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.