KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 20.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló védelem tiszta, friss illattal és Motionsense™ technológiával koncentrált aeroszol formátumban. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Rexona aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dobin

Tesztelésre kaptam.
Nagyon tetszik a környezetbarát kiszerelése. Elfér kis táskában, kevés helyet foglal bőröndben stb. Emellett ugyanaddig kitart mint egy 150 ml-s, ha nem fújod magadra hosszan. Nagyon jó izzadásgátlónak is bizonyult, nap végére is frissnek éreztem magam. Az illata már kevésbé tetszett. (Ezért a 4 csillag.) Barátnőimnek annál inkább. Én reménykedem abban más illatban is piacra kerül.

Dobin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Tesztelésre kaptam.

Ernyo45

2018. augusztus 18.

Én is tesztelésre kaptam a terméket a trnd-től. Én elvittem a balatoni nyaralásra is, ahol sokan ki is próbáltuk. Nekem nagyon bevált, mivel még a nagy forróságban sem éreztem büdösnek magam. Minden nyáron kipattogtam az ilyen deóktól, mert érzékeny a bőröm, de ettől a terméktől nem pattogtam ki. Megkapja az öt csillagot! ;)

Ernyo45
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

biankab

2018. augusztus 18.

Engem leginkább a praktikussága fogott meg.Kicsi,könnyen elfér a táskában.Nekem az illata erős,túl hivalkodó.Számomra nem olyan hatékony mint egy golyós dezodor.

biankab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nikita0828

2018. augusztus 18.

Én is trnd-s projektben kaptam. Maga az ötlet szuper, hogy kevesebb a hajtógáz, szépen kijön a flakonból, és praktikus a deo.
Viszont engem irritál, nem tetszik az illata, és kb 2 óra múlva izzadtam, és izzadság szagom volt, pedig csak a gyerekeim után rohangáltam... Nekem nem ött be ez a deo, maga a compressed dolog viszont jó.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

flilla28

2018. augusztus 17.

A Trend keretein belül tesztelem.

Tetszik, hogy kicsi, bármely táskámba bedobhatom, nem foglal sok helyet, ugyanakkor azonos mennyiség van benne, mint nagyobb méretű társában. Az illata kellemes, hatása nálam egész nap tart.

flilla28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

A Trend keretein belül tesztelem.

neelcus

2018. augusztus 17.

A trnd keretein belül tesztelem a terméket.
Összességében meg vagyok vele elégedve. Az aeroszol mérete kicsi, így a táskámban könnyedén bárhová magammal tudom vinni. Az illata nagyon klassz, friss érzést ad a használata. Az izzadásgátló hatása nem túl kiemelkedő, de kellemes illatot biztosít az izzadás mellett is.

neelcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

A trnd keretein belül tesztelem a terméket.

recky83

2018. augusztus 17.

Imádom! A legkisebb táskámban is elfér, ugyan annyi ideig elég, mint a "nagy testvér". Az illata kellemes, és jól véd az izzadás ellen.

recky83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

mara18

2018. augusztus 17.

trnd projekt keretein belül tesztelem.

Szeretem, hogy kis helyen is elfér, az illata kellemes,friss. Nyaralás alatt 40 fokban is maximális védelmet nyújtott.
Negatívum, hogy amikor kifújom elég fullasztó, valamint lassan szárad, így megfogta pár felsőmet.
De ezért nem vonok le csillagot, mert az izzadásgátló hatása tökéletes számomra.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

trnd projekt keretein belül tesztelem.

cherrygirll

2018. augusztus 17.

Nagy előnye, hogy táskabarát kiszerelésű, az illata jó és hatékony is. A kellemetlen szagoktól maximálisan véd.

trnd projekt keretein belül teszteltem.

cherrygirll

trnd projekt keretein belül teszteltem.

tothng

2018. augusztus 16.

trnd projekt keretein belül teszteltem a terméket.

Először kicsit szkeptikus voltam, de nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon friss, kellemes illata van, és egy rohangálós nap után is érzem ezt a friss illatot :) A másik nagy előnye, hogy kis helyen is elfér, így mindenhova könnyen magammal vihetem. Ráadásul ugyanannyí ideig tart ki, mint a "nagytestvére"

tothng
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

trnd projekt keretein belül teszteltem a terméket.