KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 17.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Maximum Protection a Rexona eddigi leghatékonyabb, hosszantartó izzadás elleni védelmet nyújtja, mégis elég gyengéd a bőrhöz mindennapos használat során is.

• Stressz által aktivált összetevők, amelyek bizonyítottan csökkentik a stressz okozta izzadást.
  • Maximális izzadás elleni védelem a Rexonától.
  • Folyamatos, egész nap tartó testszag elleni védelem.
  • Hosszan tartó illat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kocosfox

2018. június 20.

Nagyon sajnálom, hogy nem találtam rá előbb. :) 5*

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nagyon sajnálom, hogy nem találtam rá előbb. :) 5*

bebiii

2018. május 17.

Nekem nem sokat segített, csak spray-vel kombinálva volt jó.

bebiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Nekem nem sokat segített, csak spray-vel kombinálva volt jó.

maniko90

2017. július 22.

Ez a kedvenc dezodorom. Elég izzadós vagyok, az a tényleg büdi fajta. Ezzel a deoval viszont nincsenek szagok, sőt nagyon sokáig érzem a kellemes, friss illatát. Magát az izzadást is jelentősen csökkenti, nem nullára, de az szerintem nem is egészséges.

maniko90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

stella06

2016. október 23.

Abszolút nem jött be. Stresszesebb napokra vettem a szokásos alumentes helyett, mert ez majd biztosan tartósabb lesz... sajnos, nem lett igazam. Felkenve kellemes az illata, azonban nemhogy nem akadályozza az izzadást, hanem kifejezetten elősegíti, mégpedig a rossz szagú változatot. Egyetlen napig használtam, nagyon kellemetlen volt, soha többet.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

cheerface

2016. július 17.

Kellemes az illata, sokáig olyan érzésem van, mintha most tusoltam volna :) Viszont mintha nem lenne elég tartós, ezért csak 4-es :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

FKingu

2016. június 19.

Egész jó kis deo, kellemes, friss illattal.

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Egész jó kis deo, kellemes, friss illattal.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1