KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Richter Gedeon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofia93, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Ftorocort kenőcs mérsékelten erős hatású kortikoszteroidot (mellékvesekéreg-hormon) tartalmazó, bőrgyógyászati alkalmazásra szánt gyógyszer.
A kenőcs egyes bőrbetegségek (pl. az ekcéma, és a pikkelysömör bizonyos formái, allergiás bőrgyulladás) helyi kezelésére szolgál.

Összetevők: Metil-P-Hidroxi-Benzoát, Sztearinsav, Poliszorbát 60, Cetyl Alcohol  Folyékony Paraffin, 85% Glicerin, Tisztított Víz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csikosmatyas

2017. november 1.

Nem kezel ez semmit. Ideig-óráig elfedi a tüneteket, amik abban a pillanatban visszajönnek ha nem használja az ember. Allergiára plane nem használ.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 12.

Nekem rózsahámlásra írta fel a bőrgyógyász, de ekcémás tüneteket is nagyon jól lehet vele tünetmentesíteni.
(Mondjuk elég vacak, hogy akit ekcémával vert meg a sors, az egy életen át hozzá van láncolva a szteroidos krémekhez.)

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

bububebi

2017. augusztus 9.

Tényleg egy csodakrém, páromnak időszakosan jön elő az eckémája, és csak ez mulasztja el, kb. két nap alatt el is tűnik tőle minden.

bububebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

senskin

2015. augusztus 20.

Ez az a krém, ami minden háztartásban kell, hogy legyen. Csodakrém, ha mondom! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Ann250825

2015. április 12.

Nekem elég komoly ekcémám van, és ezen kívül semmi sem segít. Nem tudom, mi lenne velem nélküle. Valóban csodaszer.
Ajánlom minden kétségbeesett ekcémásnak, egy próbát mindenképp megér, az ára is pénztárcabarát.

Ann250825
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

zsofia93

2015. január 5.

Igaz az van ráírva, hogy arcra, aknékra nem szabad kenni, de én mégis kenem oda, mivel ez az egyetlen egy olyan termék, ami enyhíti a hormonális pattanásaimat. (Több oldalon is olvastam, hogy mások is kenik arcra.) 2 naponta kenem, nagyon vékonyan, ha rosszabb a helyzet és kb olyan 5 nap alatt látható változás. Igazából én nem a gyógyszertárit kenem az arcomra, hanem anyum a helyi kórházban dolgozik ott készítenek 50 grammos kiszerelésben, keverten. 15 gramm Ftorocort van benne és 35 gramm ilyen gyógyszertári hidratáló krém. Szóval nekem bevált.

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.