KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rilastil

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja az arc- és szemsminket is. Tisztítja és fertőtleníti az arcbőrt, ápol és regenerál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.