KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

Ár: 400 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: A kéket kétszer, a mentazöldet egyszer használtam , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel

2017. június 19.

Kellemes csalódás volt ez a lakk, eddig a Rimmel termékek nem nagyon váltak be, ezt a lakkot is csak azért vettem mert beleszerettem a színébe (Caramel Cupcake). Kerek 5 napig hibátlan volt a körmömön, ami nálam nagy dolog., mert mivel van egy 4 hónapos és egy 2,5 éves fiam, így elég sokat mosok kezet valamint mosogatok, és általában 2 naponta szoktam újra lakkozni a körmeimet, mert ennyi idő után a legtöbb lakk elkezd kopni, de ez nem. Szóval tényleg nagyon bevált, más árnyalatot is fogok venni belőle.

UPDATE 3,5 évvel később
2 másik színem is lett belőle, 330 Highland és 405 Rose Libertine. Továbbra is tartom a véleményemet, a 405-ös most 3 napja van fent, 1 rétegben (ha bővebben visszük fel akkor fed egy rétegben is), és épphogy pici kopás van a körömvégeken, ami csak egészen közelről látszik, lepattogzás sehol nincs. Számomra nagyon jó ár-érték arányú lakkok ezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

UPDATE 3,5 évvel később

lovemyplants

2017. június 17.

Én nagyon kedvelem, mert ez az a körömlakk, ami legtovább bírja a kis karmocskáimon. :) sajnos esetemben ez is csak 3-4 nap. Fedőlakkal még tovább... :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

gioia

2017. június 16.

Rose Libertine árnyalatban van meg. Gyönyörű színe van, tavaszi-nyári, de nem túl rikító. 2 rétegben szépen fed, gyorsan szárad és nem kopik hama (fedőlakkal). Sajnos úgy látom, hogy kivonták ezt színt a szortimentből :/

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Brydzs

2017. június 6.

A márkát tekintve számomra jó az ecsete, az egyet kialakítása a könnyed felvitelhez és tartós színek :-) Szeretem :-)

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 2.

Elég sok márka körömlakkját kipróbáltam már, és azt tapasztaltam, hogy a minőségük nagyjából egyforma. A drágább sem feltétlenül érezhetően jobb, inkább egy szín az, amit meglátok és vásárlásra csábít. Ma is előttem van egy-egy EL vagy Clinique szín, ami után addig epekedtem, amíg minden racionalitással szemben csak az enyém lett...Gyönyörűek! A Rimmel is egy megbízható márka, nem lóg ki a sorból, nem tartósabb és nem kopik gyorsabban, viszont előnye, hogy a sokadik, hasonló (korallos) szín megszerzése után sem kelt bűntudatot. Mert van az az egy árnyalatnyi különbség, ami miatt ő is nagyon kellett nekem.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 2.

avealena

2017. május 31.

Jó kis lakk, szépek a színek, és könnyű az ecsettel dolgozni, tényleg szépen fed, viszont több réteg kell hogy igazán szép, erős színe legyen.

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

danikin

2017. május 5.

szerintem a legjobb lakkok ár/érték arányban, tartósságban, fedésben, színválasztékban

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

scene14

2017. április 29.

Nincs erős fedése az biztos,két réteg alatt is teljesen átlátszik a körmöm,joy meg glamour napokon szoktam fél áron beszerezni,merthogy teljes árat nem éri meg,fél áron oké! :) Tartóssága max 3 nap nálam,utána durván kopik és pattog a körmöm alján.Ami pozitívum,hogy tényleg gyorsan szárad,a második réteg már annyira nem,de kibírható még így is a többihez képest,meg nem szárad be hamar.

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

bonivagyok

2017. április 22.

Évekig használta, ejnye nagyon megosztó a véleményem..
Szép paletta, 4-5 napig tartós azonban hamar csomósodni kezd a termék az üvegben.. :S
Plusz pont a könnyű felvitel miatt, ezt csak az Essence tudja überelni.

bonivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Évekig használta, ejnye nagyon megosztó a véleményem..
Plusz pont a könnyű felvitel miatt, ezt csak az Essence tudja überelni.

Stella90

2017. március 30.

Nagyon sokáig kerestem egy sötét, meggyszínű körömlakkot, amit ennek a lakknak a 321-es árnyalatában (its the cherry on top) találtam meg. Nagyon szeretem, tényleg gyorsan szárad és tartós is. Abszolút kedvenc körömlakkom.

Stella90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.