KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

Ár: 400 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: A kéket kétszer, a mentazöldet egyszer használtam , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
tunderelefant

2017. január 20.

Nagyon szeretem, az én puha és betöredező körmeimen is fent van napokig, mire elkezd kopni. Sok lakkot próbáltam már, mert nagyon hülye körmöm van, de eddig ez vált be a legjobban.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Enci76

2017. január 12.

Nagyon szeretem körömlakk: Ajándékba kaptam a szomszédasszonytól. Ecsete szépen illeszkedik a körömhöz. Gyorsan szárad, több napig is tarja magát intenzív munka után is :) A színe meg imádni való. :)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

dori1204

2017. január 11.

Nagyon tartós, akár 5-6 napot is tart a körmökön. Szép színekben kapható és a száradása is gyors!

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

timicsoki

2017. január 10.

Imádom a színeit, mindenki könnyen találhat olyat, ami hozzá illik. A tartosságára nincs panaszom, 2 rétegben szoktam felkenni és 4 napig bírja kb. Mivel sokat mosogatok ez jónak számít :) Sztem egy rétegben is szépen mutat a színe, de 2 rétegben az igazi. A száradását nem mondanán hipergyorsnak, de azért gyors :) Drogériás viszonylatban az egyik legjobb, ár-érték arányban kiváló!

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

FloraFeher

2017. január 8.

Nagyon tartós és gyorsan szárad. Perfect.

FloraFeher
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Nagyon tartós és gyorsan szárad. Perfect.

FruzsinaHolba

2017. január 6.

Nagyon tartós és gyorsan szárad. Egyik legjobb drogériás lakk.

FruzsinaHolba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Nagyon tartós és gyorsan szárad. Egyik legjobb drogériás lakk.

csakvi

2017. január 5.

Olcsó, könnyű felvinni és gyorsan szárad. Még egy kicsit tartósabb jó volna, de körömerősítő színtelen lakkal alatta szépen fennmarad néhány napig. Szeretem az árnyalatait is.

csakvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

SZKB

2017. január 4.

Számomra kétségkívül a legjobb körömlakk. Tatrós, könnyű vele dolgozni és csodás színekben kapható.

SZKB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Vizililiom

2016. december 26.

Szuperek ezek a lakkok!

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Szuperek ezek a lakkok!

Eszterla

2016. december 19.

Kerestem valami igazán szép pirosat, nem találtam szebbet, mint az 315-Quenn of tarts árnyalatot. Karácsonyra szántam ünnepi színnek, de persze, hogy nem bírtam ki... kifestettem a körmeimet és nagyon jól bírta, pedig még mosogattam és takarítottam is. Megvagyok elégedve, az ára nem vészes, az ecset nagyon szuper és tényleg gyorsan szárad.

Eszterla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.