KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

Ár: 700 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: A kéket kétszer, a mentazöldet egyszer használtam , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
Rimmel 60 Seconds Körömlakk / double decker red
Ár: ajándék , Eladó: maruani
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: Budapesten a 4-es 6-os vonalán, illetve frekventált metróállomásokon megbeszélés szerint személyes átvétel, Szentendrén reggel vagy este személyesen, előreutalás esetén pedig postázom (a postaköltség nincs benne az árban).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

flepike

2017. október 12.

Kedvenc lakkjaim egyike, hihetetlen tartóssága, nagy ecsete és jó állaga miatt. Szépen fed, és a fénye is szép, ezért ritkán kenek rá fedőlakkot. Bátran használom lefekvés előtt is, mert gyorsan szárad, és nem lesz párnanyomatos. :)

flepike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

szoszorebi

Korcsoport: < 18
2017. október 10.

Szupergyorsan szárad. Imádom ezért két színben is megvan! A tartósságával is nagyon meg vagyok elégedve!

szoszorebi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 10.

aimee82

2017. október 9.

Ár-érték arányban nagyon megéri, viszonylag tartós, és a száradási idejét még a legtürelmetlenebb állapotomban is ki tudom (általában) várni :D Amit viszont kiemelnék, az az átlátszó, a clear lakkja, azt kenegetem minden alá-fölé, mert tényleg ultragyorsan szárad, tartósan szép a fénye, és nem az a leváló-lehúzható, buborékosodó fajta, tökéletes kopogós hosszútávon is :)

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

csill87

2017. október 8.

Drogériás téren ez a legjobb körömlakk. Mivel ipari mennyiségű körömlakkot használok, ezért van összehasonlítási alapom és ezeket mindig nyugodtan veszem meg, mert tudom, hogy nem fogok csalódni. A legújabb szerelmem a 340 es Berry and cream. Tökéletes bordó őszi körömlakk, ami nem túl sötét,ráadásul monst mikor beszereztem az egész Dm-ben nem volt másik bordó körömlakk, ami hasonlított volna ehhez. Gyönyörű. Jah, persze a minőség csúcs, gyorsan szárad, tényleg, tartós, klassz a festék állaga és az ecsete is normális. Bár még több szín lenne,

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

bgabryellla

2017. október 2.

Imádom az ecsetét, nagyon könnyű dolgozni vele! Sok színben megvan, de azt vettem észre, hogy nem minden árnyalat szuperál ugyanannyira jól. Ettől eltekintve szívesen használom őket, bár legjobban kupon-napokon érik meg az árukat :)

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

MadKat

2017. szeptember 27.

Nagyon jó kis termék, és tényleg gyorsan szárad! Ja, és csodás színekben elérhető!

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

saraanna

2017. szeptember 25.

Tényleg gyorsan megszárad, mielőtt szaladok ki bulizni másik körömlakk gyors korrigálására esetleg jó, de már az este végére kopott lesz a vége. Így igazából nincs annyira sok értelme.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Frubel

2017. szeptember 6.

Nagy kedvenc! Ezerszer is újravenném! :)

Frubel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagy kedvenc! Ezerszer is újravenném! :)

ElisabethStonem

2017. szeptember 3.

Lassan már az összes típusú Rimmel körömlakkot próbáltam és azt kell mondanom, hogy náluk jobb minőségű lakkal még nem találkoztam. Akár 10!!! napig is fent maradnak a körmeimen anélkül, hogy elkezdenének lepattogni, míg más körömlakknál ez a szám maximum 4 nap. Nem tudom, hogy csak nálam teljesítenek e ilyen jól vagy másnál is, mindenesetre nálam kedvencek. És persze másik előnye hogy gyorsan szárad + olcsó is.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

pisonce

2017. augusztus 13.

Ez a lakk CSODA! Sokszor mentett ki, amikor munka előtt utolsó pillanatban akartam gyorsan manikűrözni. Nemcsak, hogy gyorsan száradt, de megfelelően volt folyós és az ecsetével is könnyen ment a felvitel. Azóta keresem az árnyalataim ebből a márkából, biztos fogok még venni belőle!

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.