KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

Ár: 799, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: A kéket kétszer, a mentazöldet egyszer használtam , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
Rimmel 60 Seconds Körömlakk / double decker red
Ár: ajándék , Eladó: maruani
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: Budapesten a 4-es 6-os vonalán, illetve frekventált metróállomásokon megbeszélés szerint személyes átvétel, Szentendrén reggel vagy este személyesen, előreutalás esetén pedig postázom (a postaköltség nincs benne az árban).

MikasAckerman

Korcsoport: < 18
2017. december 10.

Ez a körömlakk a szerelmem, a fekete, egy majdnem fekete sötétkék és egy szintén majdnem fekete sötétlila van meg belőle, de még tervezek többet szerezni :) Két rétegben tökéletesen fed, egy réteg szó szerint 60 másodperc alatt megszárad és van, hogy két hétig bírja anélkül, hogy bármi baja esne a lenövésen kívül. Az ecset tökéletesen passzol az én hatalmas felületű körmömhöz és nagyon jó minőségű is. Leszedni viszont iszonyat nehéz, de emiatt nem vonok le pontot :)

MikasAckerman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 10.

HFanni22

2017. november 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg... sajnos. Nekem egyáltalán nem szárad gyorsan még 2-3 perc alatt sem. A barackos színt vettem meg, egy rétegben ronda csíkos, szerintem lehetne egy kicsit vékonyabb ecsete is, hogy könnyebben fel lehessen vinni. Szomorú vagyok, amiért nekem nem vált be, pedig nagyon tetszik a színe... Még egy esélyt adok neki, kipróbálom avonos gyorsan száradó folyadékkal, hátha...

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

xfxff349

2017. november 16.

tényleg gyorsan szárad és nagyon szép árnyalatokban kapható (különösen a nude színek és a bordó) Tartósságát tekintve ezzel vagyok a legjobban megelégedve, viszonylag sokáig bírja és az ára is abszolút jó.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Preka5

2017. november 14.

Könnyen használható, sokféle szín, könnyen szárad és egész tartós! Ár érték arányban az egyik legjobb termék.

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

NagyIza

2017. október 30.

Imadom,pillanatok alatt megszarad,es magyon tartos,akar egy hetig is :) szepseges szinekben kaphato,az ara is elfogadhato!ajanlom mindenkinek!

NagyIza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Misshy

2017. október 29.

Gyorsan szárad, szép a fedése, az ecset könnyen kezelhető.. az egyetlen problémám, hogy a színválaszték nem túl nagy, de ez nem von le az értékéből. Megéri az árát.

Misshy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

zsinike

2017. október 25.

Borzasztó! Nem lehet szépen felvinni, mire a körmöm végére érek, elfogy a festék. Pedig nem hosszú a körmöm. Konkrétan pénzkidobás volt.

zsinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

dominika99

2017. október 23.

Imádom ezeket a lakkokat!! Könnyű felvitel, gyönyörű színek, tartósság.. akár egy hétig is bírják kopás nélkül, hihetetlen!

dominika99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

zsuzsika1

2017. október 19.

Glamour napok alatt szereztem be három színben is, tartós szép fénye van!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Glamour napok alatt szereztem be három színben is, tartós szép fénye van!

flepike

2017. október 12.

Kedvenc lakkjaim egyike, hihetetlen tartóssága, nagy ecsete és jó állaga miatt. Szépen fed, és a fénye is szép, ezért ritkán kenek rá fedőlakkot. Bátran használom lefekvés előtt is, mert gyorsan szárad, és nem lesz párnanyomatos. :)

flepike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.