KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyetlen perc alatt száradó körömlakk. PRO-cision ecset az egyszerű és egyenletes felvitelért.

Ár: 400 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: A kéket kétszer, a mentazöldet egyszer használtam , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
nikolettazsofia

2017. március 24.

Gyorsan szárad és tartós is. Több árnyalatom is van belőle az egyik kedvenc körömlakkjaim. :)

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

nusysan

2017. március 24.

Szerintem drogériás viszonylatban a Rimmel körömlakkok az egyik legjobbak. A szép színek vannak, az 500-as caramel cupcake a leggyönyörűbb szín a világon, imádom.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Vicamici

2017. március 7.

Könnyen kenhető, nekem gyorsan szárad ez a körömlakk. Vannak szép színei. Az ecsettel könnyű dolgozni, én szeretem. Viszonylag tartós is, de nyilván nem annyira mint egy műköröm. Az illata nekem kicsit erőszakos a többihez képest.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 7.

palankiirenike

2017. február 27.

Gyönyörű színei vannak ,valamivel tartosabb mint a többi amit eddig használtam , és még ez árban is elfogadható.

palankiirenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

csakaaa

2017. február 25.

Négy vagy öt árnyalatom is van belőlük, nagyon tetszenek a színek, könnyű felvinni, 4-5 napot is kibírnak (2 rétegben, fedőlakkal), bár a takarítást, mosogatást annyira nem viselik jól, de normál lakknál nekem ez nem elvárás. Tényleg gyorsan száradnak.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

nmthkitti

2017. február 9.

Szépek a színek, könnyű felvinni és nagyon tartós, pedig az én körmöm egy nap után dobja már le a lakkot.

nmthkitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Aidey

2017. január 25.

Tényleg könnyű szépen felvinni, tartós, az egyik legjobb körömlakk amivel eddig dolgom volt :)

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

tunderelefant

2017. január 20.

Nagyon szeretem, az én puha és betöredező körmeimen is fent van napokig, mire elkezd kopni. Sok lakkot próbáltam már, mert nagyon hülye körmöm van, de eddig ez vált be a legjobban.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Enci76

2017. január 12.

Nagyon szeretem körömlakk: Ajándékba kaptam a szomszédasszonytól. Ecsete szépen illeszkedik a körömhöz. Gyorsan szárad, több napig is tarja magát intenzív munka után is :) A színe meg imádni való. :)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

dori1204

2017. január 11.

Nagyon tartós, akár 5-6 napot is tart a körmökön. Szép színekben kapható és a száradása is gyors!

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.