KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sdorcii, Módosítva: 2019. január 10.

Tökéletesen formázott és telt szemöldököt eredményez. Kiemeli és hangsúlyozza, volument és formát ad neki.

Lettike77

2019. január 12.

Nagyon könnyű használni, tartós és a szép a végeredmény. Viszont nagyon gyorsan elfogyott, emiatt kap kevesebb csillagot.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

sdorcii

2019. január 4.

Először megijedtem, mert a ceruzában háromszög alakban található a termék. Ennek ellenére, nagyon könnyen használható, nem kell sokat szenvednem a szemöldököm felrajzolásával. Az összetétele számomra kicsit túl waxos, de ha a kefével megigazítom ez se feltűnő. Baromi sokáig kitart, már több mint két hónapja használom és még mindig van benne egy kevés:) A legnagyobb problémám, hogy nem túl nagy a színskála és nem találtam olyan színt ami megfelelne nekem, valamint hogy egész drága. Inkább a Trend It Up-os testvérét fogom megvenni legközelebb.

sdorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.