KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

niksss00

2017. február 22.

Barátnőm ajánlására vettem meg, és nagyon elégedett vagyok a termékkel! Egészen eddig, (1,5 éve) a Catrice szemöldökszettjét használtam, de valahogy ráuntam a por hatásra ami feltűnően látszódott a szemöldökömön.
Rengeteg típusú és márkájú szemöldökformázó terméket próbáltam, mondhatni mindenfélét (az Ebay-es filctől kezdve a ceruzáig, át a spirálos applikátorú Alverdés megoldáson...) de valahogy egyik sem volt az igazi.
Nos jelentem, ez az igazi! Fantasztikus ez krémes wax ami a por alá kell, és ennek köszönhetően egyáltalán nem lesz "por-hatása", amit én már egyáltalán nem kedvelek.

Update: Az árakkal vigyázni kell, a Rossmannban 1300 forintért jutottam hozzá, de az egyik Dm-ben most 1600 forintért láttam.

Update2#: Azt hiszem elhamarkodottan véleményeztem, a tartóssága nálam halvány 2 csillagot ér, több hetes használat (próbálkozás) után írom ezt. Folyamatosan elkenődik, hiába próbálok vigyázni. Nem használom már, ideiglenesen visszatértem a Catrice-hez, aztán keresem tovább az igazit. Ha nem kenődne így, hagynám az 5 csillagot, de egy szemöldökszett számomra tartósság nélkül nulla.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Ettike

2017. február 7.

Sokat vacilláltam melyik is a jobb, a szemöldökpor, a szemöldökceruza vagy a szemöldökfilc. Végül a por mellett döntöttem, mert sokkal természetesebb hatást kelt, mint a többi. Már egy éve megvan, minden nap használom, és még 2 évig biztos elég lesz nekem :)

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Fruzsina0620

2017. január 31.

50%-os kedvezménnyel vettem meg. Teljes áron is megéri. Akinek nagyon sötét barna a szemöldöke és haja nekik ajánlom. Úgy tudom, hogy csak egy árnyalatban kapható, még pedig ez a sötét barna szín. Én először a wax-ot használom és utána még rámegyek a púder részével. Szépen kitölti a hiányosságokat és tartós, rendezett szemöldököt kapunk. Meg vagyok vele elégedve.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Három árnyalatból lehet választani, talán majdnem mindenki megtalálja a megfelelőt. Nagyon sokáig elegendő. Az ecsete nem precíz, de használható ha nincs más. Elég tartós és szép a végeredmény.

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

belaura

2017. január 23.

Ha nem is minden nap, de elég sokat használom; egy év alatt kb. a fele fogyott el. Mindkettő megfelelően pigmentált, tartós. Tényleg van egy kis vöröses árnyalata, főleg a waxnak (02-es árnyalat), de nekem így pont megy a hajamhoz. Jó hogy van hozzá spirál, és a két végű ecset (bár az lehetne egy kicsit precízebb a wax miatt, de azért lehet vele szépen dolgozni).

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

rekathenew

2017. január 17.

Nagyon jó termék. Minden nap használom, és alig fogyott belőle valami. Megéri az árát.

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Anitaa44

2017. január 11.

Csak a wax részét használom, de így is teljesen meg vagyok vele elégedve. Ez az első szemöldökszettem, mindenképpen újra fogom venni!

Anitaa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

dori1204

2017. január 11.

A "dark" árnyalatát használom már kb. 1 éve és még mindig a fele megvan mindkét oldalnak, így elmondható, hogy kiadós termék. A wax részt használom először, ezzel fixálom a szálakat, majd a porral kitöltöm az "üresebb részeket", és nagyon jól működik így. A tartósságára sem lehet sok panasz, mivel egy edzést is kibír, mondhatni lerobbanthatatlan. Nagyon szeretem!

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Fruzsci

2017. január 2.

Oda meg vissza vagyok ezért a termékért! :D Nagyon jól szuperál, főleg a waxos részét használom. A sötétebbet vettem meg, de lehet elég lett volna a világos is, de ha csínnyán bánik vele az ember akkor tökéletes lesz a végeredmény! :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

rasenrengan95

2016. december 21.

csomagban kapta, sosem használtam még a szemöldökömre semmit. de be kell hogy valljam nagyon jó kis termék.
Főleg a waxos részét használom. kicsit rövid benne az ecset.Ezt úgy orvosoltam h vettem egy nagyobbat:D
Megéri az árát abszolúte.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Megéri az árát abszolúte.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!