KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

rekathenew

2017. január 17.

Nagyon jó termék. Minden nap használom, és alig fogyott belőle valami. Megéri az árát.

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Anitaa44

2017. január 11.

Csak a wax részét használom, de így is teljesen meg vagyok vele elégedve. Ez az első szemöldökszettem, mindenképpen újra fogom venni!

Anitaa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

dori1204

2017. január 11.

A "dark" árnyalatát használom már kb. 1 éve és még mindig a fele megvan mindkét oldalnak, így elmondható, hogy kiadós termék. A wax részt használom először, ezzel fixálom a szálakat, majd a porral kitöltöm az "üresebb részeket", és nagyon jól működik így. A tartósságára sem lehet sok panasz, mivel egy edzést is kibír, mondhatni lerobbanthatatlan. Nagyon szeretem!

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

niksss00

2017. január 5.

Barátnőm ajánlására vettem meg, és nagyon elégedett vagyok a termékkel! Egészen eddig, (1,5 éve) a Catrice szemöldökszettjét használtam, de valahogy ráuntam a por hatásra ami feltűnően látszódott a szemöldökömön.
Rengeteg típusú és márkájú szemöldökformázó terméket próbáltam, mondhatni mindenfélét (az Ebay-es filctől kezdve a ceruzáig, át a spirálos applikátorú Alverdés megoldáson...) de valahogy egyik sem volt az igazi.
Nos jelentem, ez az igazi! Fantasztikus ez krémes wax ami a por alá kell, és ennek köszönhetően egyáltalán nem lesz "por-hatása", amit én már egyáltalán nem kedvelek.

Update: Az árakkal vigyázni kell, a Rossmannban 1300 forintért jutottam hozzá, de az egyik Dm-ben most 1600 forintért láttam.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Fruzsci

2017. január 2.

Oda meg vissza vagyok ezért a termékért! :D Nagyon jól szuperál, főleg a waxos részét használom. A sötétebbet vettem meg, de lehet elég lett volna a világos is, de ha csínnyán bánik vele az ember akkor tökéletes lesz a végeredmény! :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

rasenrengan95

2016. december 21.

csomagban kapta, sosem használtam még a szemöldökömre semmit. de be kell hogy valljam nagyon jó kis termék.
Főleg a waxos részét használom. kicsit rövid benne az ecset.Ezt úgy orvosoltam h vettem egy nagyobbat:D
Megéri az árát abszolúte.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Megéri az árát abszolúte.

Kingus23

2016. december 5.

Szép ívet lehet vele rajzolni, kitölti a réseket! Nagyon jól lehet vele dolgozni a wax és a por is jó, nagyon sokáig elég az ecsetek is szuperek!!!

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Agnes3518

2016. november 22.

Szinte semmi a szemöldököm. Ezzel viszont nagyon szépet és tartósat tudok csalni ;) Minimális fogyott belőle kb. egy év alatt. És az ecsetek is igazán jók!

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Szoffi

2016. november 20.

Már a második tubussal használom belőle, kedvenc szemöldök-termékem! A wax részét használom csak, de nagyon szépen,precízen lehet vele dolgozni és elég tartós is. Ár-érték arányban szuper szerintem! :)

Szoffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

tunderelefant

2016. november 11.

Nagyon intenzív színe van, így én csak óvatosan bánok vele :D a mini ecset kifejezetten tetszik hozzá

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!