KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

Ár: 800 Ft , Eladó: lydiadeathtrance
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Krémmánia Kedvencek a -től
roxana1120

2017. április 26.

Próbáltam többet is de ez nyert már másodjára vettem újra és biztos, hogy ennél a terméknél fogok maradni.

roxana1120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

kklaudia

2017. április 26.

Másodjára vásároltam meg, ár-érték arányban nagyon szuper. A zselés részét abszolút nem használom, anélkül is mozdíthatatlan és természetes végeredményt kapok. A hozzá járó ecsetek nekem túl picik... :) Viszont nagyon sokáig elég.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

nocika113

2017. április 26.

mivel most akciós be is szereztem a második kört,hiszen az elsőnél már elértem a legalját és tartottam tőle hogy hamar elkapkodják. én csak a gél részét használom, őszintén szólva a por formázókat utálom, anya viszont pont a por részét szereti nagyon, így biztosan állíthatom hogy működik mindkettő 😀
a wax könnyen kezelhető, őszintén szólva nekem néha a micivízzel is nehezen jön le, tehát nálam tartósnak is mondható, az ecset meg mindig egyben van, pedig már lassan egy éve majd napi rendszerességgel használom
tényleg nem tudnék negatív dolgot mondani rá

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

tényleg nem tudnék negatív dolgot mondani rá

PoisonK

Korcsoport: < 18
2017. április 15.

Több ismerősöm is ezt használja régóta, nagyon sokan tökéletesnek tartják ezt a terméket.Nekem azt tetszett benne hogy van hozzá kis ecset amivel egyébként nagyon meg vagyok elégedve,jól lehet vele dolgozni.Viszont a minősége se a waxnak sem a pornak nem mondhatom hogy jó.Persze jól fel lehet vinni, és el lehet dolgozni, jól fed, de pár óra múlva egy katasztrófa.Lekopik itt-ott nagyon undorító.Lehet csak nálam ilyen,hát nem tudom.Pedig nem zsíros a bőröm.

PoisonK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 15.

Regi23

2017. április 14.

Nagyon imádom ezt a terméket, glamour napokon szereztem be kedvezménnyel, de eredeti áron is teljesen megéri. Nekem a legsötétebb árnyalat van meg, passzol a szemöldökömhöz, szépen kihangsúlyozza. Először a waxot használom, utána pedig a port. Ugyan kicsik az ecsetek, de lehet velük dolgozni. Nagyon szép lesz a végeredmény es tartós is, edzést is simán bírja.

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

ani312

2017. április 13.

Szuper!!! Nagyon szeretem,én mind a két részt használom.Először a port viszem fel és utána a waxot. Szép,természetes szemöldököt lehet készíteni vele.Tartós.Reggel megcsinálom és estig bírja.Nem kopik le.Minden nap használom és alig fogyott belőle.Biztos újra fogom vásárolni.

ani312
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Kimi

2017. április 11.

003 Dark Brown árnyalatot vettem meg. Egész jó kis szett, tetszett a szín is viszont csak az első használatkor jött ki a barnás vöröses tónus amit szerettem volna elkerülni. Összességében könnyű felvinni, tartós a wax de nem elhanyagolható a színeltérés.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

viktoriass

2017. március 26.

Nővérem kapott ilyet szülinapjára az egyik barátnőjétől, és valahogy neki nem tetszett a zselés és a por egyszerre, ezért a por kimaradt, míg a zselés elfogyott és nekem adta. Mivel még soha nem használtam szemöldökport, ezért nem volt viszonyítási alapom. Lehet az ecset miatt, mivel nagyon nehéz vele dolgozni, mindig kimegyek a szemöldököm vonalából, de ha korrigálom, akkor nagyon tartós. Talán egy új ecsettel nem csak 4 csillagot kapna, de ezt majd a közeljövőben update-elem. ;) Mivel nagyon kevés kell belőle szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, sokáig elég egy ilyen szett.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Monic

2017. március 20.

Tetovált a szemöldököm, de kicsit már megkopott, ezért már egy ideje gondolkodtam azon, hogy milyen terméket is kellene használni, hogy jobban kiemeljem a szemöldököm. Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a termékre, és a legnagyobb örömömre bevált! Nagyon könnyű felvinni a terméket a készlethez tartozó ecsettel. Én először a waxot viszem fel, utána a port. Egész éjszakát végig táncoltam, nem mosódott el, nem kopott le, ugyan olyan tökéletes volt, mint amikor felraktam. Nekem az ecset méretével nincs problémám. Elég intenzív a végeredmény, ezért aki inkább világosabb színre vágyik, ne ezt a terméket válassza, de aki kifejezetten olyat keres amivel hangsúlyossá teheti a szemöldökét, annak bátran ajánlom. Én biztos újra veszem, és nem is kísérletezek mással :)

Monic
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

angi00

2017. március 18.

Régóta ezt használom! Szeretem mert tartós, és szép szemöldökös lehet vele készíteni. Bár pont mostanában gondolkodtam hogy veszek mellé egy ceruzát is, hogy kicsit határozottabb szemöldökvonalam legyen. A hozzá tartozó ecset számomra használhatatlan mert nagyon pici. Ezektől eltekintve számomra ez a legjobb szemöldökfesték :)

angi00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!