KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett Dark Brown
Ár: csere. , Eladó: Kinga79
Állapot: 8-szor használt., Helyszín: Budapest I. kerület Budapesten elviszem szívesen bárhová., fizetés: Világosabbra cserélném
Ár: 1000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+postaköltség)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hutashanni

2018. május 21.

Féltem a waxtól, ezért nem is nagyon próbálkoztam vele, csak a porral. A port imádom, lehet kicsit sötétebb árnyalatot választottam, de tetszik magamon. :) Később a waxot kis kipróbáltam, nekem a hozzá járt ecsettel nem ment, az Essence tus vonal húzó ecsetével könnyebb volt.

hutashanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

anitaanett

2018. május 20.

Olvastam pár rossz tapasztalatot róla, miután megvettem, akkor kicsit tartottam is tőle, hogy lehet rossz vétel volt. Szerencsére nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szinte teljesen egyezik a wax színe a saját szemöldököm színével. Könnyű a felvitele az apró kis ecsettel, amit adnak hozzá, egész nap a helyén marad. Van, amikor a szemöldökpúdert nem is használom csak a waxot, és még úgyis bírja egész nap. Megéri az árát.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Massacre

2018. május 18.

Féltem tőle, mert még sosem használtam ilyet, a rimmel szemöldök ceruzáját használom jelenleg Black brown árnyalatban, ami kb ugyanolyan színű mint a szemöldököm ezért nem is kell sok belőle. Ebből egy dbot találtam a rossmannban ezért lecsaptam rá, meg se néztem milyen árnyalat, aztán végül Dark brown hála istennek, bár nekem még ebből is több réteg kell hogy elég sötét legyen mondjuk nekem a természetes szemöldököm szinte fekete. Egyébként nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem az ecset is megfelel, szélességében akkora mint a szemöldököm tehát nincs nehéz dolgom. A púder tényleg kissé vöröses, pont most váltottam le a vöröses barna hajam, na sebaj majd kitalálom hogyan használjam.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

polynaranna

2018. május 1.

Kicsit félve vettem meg, de mára már nagyon megszerettem. Az ecset is használható és néha még a fixálót is használom, nekem az is bevált. Plusz pont hogy fésű is van hozzá:)

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Kittina21

2018. április 22.

A színe tökéletes, a port szoktam használni csak, a fixáló nekem elmászott.

Kittina21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

A színe tökéletes, a port szoktam használni csak, a fixáló nekem elmászott.

neanna

2018. április 13.

Nagyon nagyon szeretem! Olyanoknak ajánlanám legfőképp, akiknek néhol hiányosabb a szemöldökük. Szinte újat lehet vele rajzolni. Elég sötét eredményt lehet vele elérni, tehát aki világosabb szemöldököt szeretne, nem biztos, hogy a legjobb választás. Talán csak a púderes résszel lehet óvatosan picit színezni. Van, hogy én is csak azt a részt használom. Viszont a kettővel együtt csodás eredményt lehet elérni. Az ecset benne nem rossz, én általában azt használom hozzá.

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Jucsi10

2018. április 13.

Már többféle szemöldök formázót kipróbáltam (Catrice, Essence, Avon), ez vált be legjobban.
Mióta ezt használom, sokszor kérdezik, hogy tetoválva van-e a szemöldököm.😄
Szuper púderes hatás, az ecsetek is nagyon jól használhatóak szerintem.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Mióta ezt használom, sokszor kérdezik, hogy tetoválva van-e a szemöldököm.😄
Szuper púderes hatás, az ecsetek is nagyon jól használhatóak szerintem.

f.eniko

2018. március 19.

Mindennapi társam reggel😊 Használata nélkül nem lépek ki az utcára, tökéletes keretet ad az arcomnak az ezzel elkészített szemöldököm. Én mind a két színt tudom hasznosítani. Természetesen nem a saját ecsetjével használom.

f.eniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Mancsoska

2018. március 18.

A sötétebb szín túl vöröses, az ecsetek használhatatlanok és hullik tőle a szemöldököm.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Szotyi11

2018. március 18.

Csodálatos termék ! egyszerűen el vagyok ájulva tőle. Minden napomat azzal kezdem, hogy felviszem ezt a csodaterméket a szemöldökömre és már jó is lesz a nap. Mind a két szín trendi és meg vagyok elégedve az egész kis csomaggal ! Számomra 5 csillagot érdemel ez a rendkívűlien jó termék !

Szotyi11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!