KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

Brigi1995

2017. október 18.

Glamour napokon szereztem be ezt a kis csodát, rengeteg szemöldök formázót kipróbáltam már de nekem eddig ez vált be a legjobban.
A sötét barna hajamhoz szépen passzol, és elég tartós is, remélem így is marad.

Brigi1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

A sötét barna hajamhoz szépen passzol, és elég tartós is, remélem így is marad.

Whosthatfitgirl

2017. október 18.

Sajnos többszöri próbálkozás után sem tudott meggyőzni, szóval keresem tovább az ideális szemöldök púdert/ceruzát/waxot "mittudomén" mit... :( Ez pedig ma reggel a kukában landolt...(egy perc néma csenddel emlékezzünk meg semmit nem érő munkásságáról...)
De jöjjön a lényeg, a tapasztalatok:
Nekem nagyon vörösesnek tűnik felvitele után, illetve ha a szett mindkét részét használom, akkor brutál sötét az egész. A wax felvitele rémálom, hiába próbálom egyenletesen felkenni a teljes szemöldökömre az orrnyergem felé eső rész túl sötét lesz, a végére alig jut, akkor megint "mártogatom" a waxba a kis kefét, de akkor megint "Ultron kora" sötétségű lesz, akkor próbálom leszedni a festékfelesleget, maszatolom össze-vissza, de még mindig sötét....ah, ekkor nem túl halk káromkodás közepedte feladom... :/ A púder része annyira nem gáz, azt egy jó ecsettel (nem azzal ami benne van...) viszonylag jól fel lehet vinni, talán tartósnak is nevezném, csak sajnos itt is az az átkozott vöröses beütés... -.-

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

De jöjjön a lényeg, a tapasztalatok:

Adry66

2017. október 18.

Nagyon szeretem, életem egyik legjobb választása volt ez a termék. Nagyon szépen lehet vele dolgozni. Könnyű a felvitel és aránylag tartós. Imádom benne a kis kefét, praktikus. Csak ajánlani tudom!

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

palfruzsina90

2017. október 17.

Szépen lehet vele dolgozni, de valóvan van egy kis vöröses szìnű beütése. Ajànlom!

palfruzsina90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Sz. Csilla

2017. október 14.

Ez szuper! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem a színe is passzol.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Ez szuper! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem a színe is passzol.

Lilla90

2017. szeptember 26.

Ez az első komolyabb szemöldök formázó szettem és nagyon szeretem. Régebben mindig csak ceruzát használtam nem használtam színben hozzátartozó port, az utóbbi időben kezdtem el a ceruzát és a port is együtt használni. Halványan megrajzolom a szemöldököm természetes formáját és utána töltöm ki porral és nem mindig de van mikor a waxot is használom ha nem rohanok nagyon. Nagyon tetszik ez szett és nagy melegben sem mozdul a helyéről reggeltől estig plusz úgy látom ez a paletta sokáig elég lesz.

Lilla90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jazmera

2017. szeptember 9.

Sötétbarna színben van, szeretem. A waxot mindig használom, viszont a por nekem kissé vöröses hatású. Tartós, alapot kenek azért alá, így egész nap tökéletes.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Ez az első igazi szemöldökformázóm, szóval összehasonlítási alapom nincs annyira még. Viszont számomra nagyon bevált, könnyű használni, az egészen "natúr" szemöldöktől kezdve egy erősebb szemöldököt is lehet vele csinálni. A waxot nem igazán szoktam használni, számomra anélkül is tartós,nem mászik el még 40 fokban se. A hozzá tartozó ecsetet nem használom, nekem az túl kicsike, viszont a fésűt használom.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Geo8

2017. augusztus 8.

Kedvenc. Természetes hatást lehet vele elérni, sokáig kitart, megfelelő a tartóssága, jó az ára és pont illik a természetes közép-sötétbarna hajszínemhez. Kb 2évig tartott az első szettem, nemrég esett szét szegény a maradék tartalmával együtt, úgyhogy a napokban újraveszem.

Geo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Barátnőmnek vettem Karácsonyra+Szülinapra egybe, mert akörül van neki is meg nekem is a szülinapunk. Nagyon szereti kipróbálni ezeket a szemöldök formázókat, púdereket. Én nem használok ilyet, de neki nagyon bevált és nagyon szereti mai napig használni :) Mindig nagyon szép szemöldököt készít vele, mondjuk neki alapból az van, csak kicsit ki tölti még és le fixálja. Örülök neki,hogy be vált, az itteni hozászolások miatt vettem meg neki :) Miatta 5 csillagot kap !

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!