KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett Dark Brown
Ár: csere. , Eladó: Kinga79
Állapot: 8-szor használt., Helyszín: Budapest I. kerület Budapesten elviszem szívesen bárhová., fizetés: Világosabbra cserélném

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsvirag

2017. december 16.

Egyszerűen imádom. Könnyű vele dolgozni, egész nap tartja a formáját. Ajánlani tudom!

zsvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Tartós, jól eldolgozható. Én nem a hozzáadott ecsettel, hanem tus ecsettel viszem fel. Rimmel-ből csak a sötét árnyalatra bukkantam a boltokban, de Essence-ből is létezik 1:1-ben ugyanez a csomagolás, ugyanez az ecset és ott van a világosabb árnyalat. ;)

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Vicus

2017. december 3.

Nagyon szeretem, szuper termék, bár jó lenne, ha lehetne több színben kapni. Jelenleg csak az egyik árnyalat kapható az összes dm-ben.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Kinga79

2017. november 29.

Joy napi szerzemény, imádom. Nagyon tartós, ráadásul sokáig elég is lesz. Sajnos, a dark brownt vettem le a polcról, nem néztem meg, hogy van más árnyalatban, ezért néha sötétnek érzem. Szívesen elcserélném világosabbra :)

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Alexad

2017. november 11.

Most szereztem be joy napokon. Eleinte nagyon nem tetszett, mert annyira sötét lett a végeredmény... De nem adtam fel. Próbálgattam, és sikerült kitapasztalnom, hogy kell használni, hogy ne legyen annyira erős. ( a kézfejemre szoktam lerázni a felesleget, és nem egy helyre, hanem 3 ponton viszem fel, és úgy kenem szét, majd ha kell még a kézfejemről veszek fel) Nagy pozitívum, hogy kibír 13 órát is, nem kenődik el. Illetve, amit még imádok benne, az a kis ecset, ami benne van. Én szuperül tudom használni.

Alexad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Elfie98

2017. november 1.

A 003-as Dark Brown árnyalata van meg. Régóta használom,sokáig kitart. Eleinte mindkét részét használtam majd áttértem csak a wax részre,azóta is csak azt használom,mert a kettő együtt nagyon sötét szemöldököt csinált nekem.
Mindenképpen újravevős lesz ha egyszer elfogy.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Mindenképpen újravevős lesz ha egyszer elfogy.

misshkitty701

2017. október 31.

Nagyon jó, sokáig ezt használtam, tartós, és az ecset, amit adnak hozzá is jó.

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Nagyon jó, sokáig ezt használtam, tartós, és az ecset, amit adnak hozzá is jó.

Misshy

2017. október 29.

Amióta megvettem őt, azóta van rendes szemöldököm azt hiszem :D Nagyon szeretem!

Misshy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

pbogi05

2017. október 26.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Szinte minden nap használom, és egész nap kitart. Csak ajánlani tudom!

pbogi05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Gizella

2017. október 26.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes. Az ecsettel és a spirállal nagyon szépen lehet dolgozni, ráadásul tartós, nem hullik le a festék. Az elején persze bele kell jönni, hogyan kell felvinni szépen a festéket a szemöldökre úgy, hogy megmaradjon a természetes hatás. Ha elfogy, újra veszem! :-)

Gizella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!