KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Ez az első igazi szemöldökformázóm, szóval összehasonlítási alapom nincs annyira még. Viszont számomra nagyon bevált, könnyű használni, az egészen "natúr" szemöldöktől kezdve egy erősebb szemöldököt is lehet vele csinálni. A waxot nem igazán szoktam használni, számomra anélkül is tartós,nem mászik el még 40 fokban se. A hozzá tartozó ecsetet nem használom, nekem az túl kicsike, viszont a fésűt használom.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Geo8

2017. augusztus 8.

Kedvenc. Természetes hatást lehet vele elérni, sokáig kitart, megfelelő a tartóssága, jó az ára és pont illik a természetes közép-sötétbarna hajszínemhez. Kb 2évig tartott az első szettem, nemrég esett szét szegény a maradék tartalmával együtt, úgyhogy a napokban újraveszem.

Geo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Barátnőmnek vettem Karácsonyra+Szülinapra egybe, mert akörül van neki is meg nekem is a szülinapunk. Nagyon szereti kipróbálni ezeket a szemöldök formázókat, púdereket. Én nem használok ilyet, de neki nagyon bevált és nagyon szereti mai napig használni :) Mindig nagyon szép szemöldököt készít vele, mondjuk neki alapból az van, csak kicsit ki tölti még és le fixálja. Örülök neki,hogy be vált, az itteni hozászolások miatt vettem meg neki :) Miatta 5 csillagot kap !

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

IViki93

2017. augusztus 2.

A port szoktam használni minden nap, tartós és nagyon sokáig elég. Sima ferde ecsettel használom, nem azzal amit hozzá adtak, de így is 5 csillag :)

IViki93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

szaboivett

2017. július 1.

Nagyon szeretem, viszonylag tartós, sokáig elég, és könnyen lehet vele dolgozni. Szép szemöldököt csinál.

szaboivett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

jacino

2017. június 20.

Szépen lehet vele dolgozni, szeretem, hogy egész vékonyra is ki tudom húzni vele a szemöldököm végét. Nekem a szín is stimmel és tartós.

jacino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Dallie

2017. június 12.

Egyik kedvencem. Mindennapi használatra alkalmas és praktikus.

Dallie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Egyik kedvencem. Mindennapi használatra alkalmas és praktikus.

Rokamoka13

2017. június 11.

Imádom, szépen ki lehet emelni vele a szemöldököt és nagyon sokáig elég.

Rokamoka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Imádom, szépen ki lehet emelni vele a szemöldököt és nagyon sokáig elég.

Petrence

2017. június 2.

A világosabbat vettem. Egész tartós, az ecsettel jól lehet egyenes vonalat húzni.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Kozmakrisztina

2017. május 17.

színben hozzáillő wax?
a szemöldökpúder meleg tónusú, a wax hideg tónusú. nem értem a hozzáillőséget :D
ettől függetlenül nincs velük baj :)

Kozmakrisztina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

színben hozzáillő wax?
ettől függetlenül nincs velük baj :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!