KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

Ár: 800 Ft , Eladó: lydiadeathtrance
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Krémmánia Kedvencek a -től
jacino

2017. június 20.

Szépen lehet vele dolgozni, szeretem, hogy egész vékonyra is ki tudom húzni vele a szemöldököm végét. Nekem a szín is stimmel és tartós.

jacino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Dallie

2017. június 12.

Egyik kedvencem. Mindennapi használatra alkalmas és praktikus.

Dallie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Egyik kedvencem. Mindennapi használatra alkalmas és praktikus.

Rokamoka13

2017. június 11.

Imádom, szépen ki lehet emelni vele a szemöldököt és nagyon sokáig elég.

Rokamoka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Imádom, szépen ki lehet emelni vele a szemöldököt és nagyon sokáig elég.

Petrence

2017. június 2.

A világosabbat vettem. Egész tartós, az ecsettel jól lehet egyenes vonalat húzni.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Kozmakrisztina

2017. május 17.

színben hozzáillő wax?
a szemöldökpúder meleg tónusú, a wax hideg tónusú. nem értem a hozzáillőséget :D
ettől függetlenül nincs velük baj :)

Kozmakrisztina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

színben hozzáillő wax?
ettől függetlenül nincs velük baj :)

Bippaa

2017. május 17.

A por vöröses beütése nagyon gázos, de a zselével kiegészítve szép színt ad, a tartóssága is rendben és az ecsettel is szépen lehet dolgozni, valószínűleg úja fogom venni, de a vöröses árnyalat miatt csak 4 csillagot kap. Ár-érték arányban kitűnő.

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

czannaa

2017. május 9.

Leginkább a zselé részét használtam, mert a kettő együtt túl sötét volt, na meg kicsit vöröses árnyalata van, ami nagyon elütött.

czannaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

mellcsiii

2017. május 2.

Nagyon jó termék, jó áron. Kár, hogy csak egy színben van, bár én szerencsés vagyok, mert tudom használni, de nyilván sokaknak sötét a szín. Igazából egy problémám van vele, a tartóssága. Nyáron sajnos elég gyorsan kenődik ha hozzányúlok, de ez egy jó géllel megoldható.

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

roxana1120

2017. április 26.

Próbáltam többet is de ez nyert már másodjára vettem újra és biztos, hogy ennél a terméknél fogok maradni.

roxana1120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

kklaudia

2017. április 26.

Másodjára vásároltam meg, ár-érték arányban nagyon szuper. A zselés részét abszolút nem használom, anélkül is mozdíthatatlan és természetes végeredményt kapok. A hozzá járó ecsetek nekem túl picik... :) Viszont nagyon sokáig elég.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!