KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 19.

A szett tartalmaz egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő wax-ot.

viktoriass

2017. március 26.

Nővérem kapott ilyet szülinapjára az egyik barátnőjétől, és valahogy neki nem tetszett a zselés és a por egyszerre, ezért a por kimaradt, míg a zselés elfogyott és nekem adta. Mivel még soha nem használtam szemöldökport, ezért nem volt viszonyítási alapom. Lehet az ecset miatt, mivel nagyon nehéz vele dolgozni, mindig kimegyek a szemöldököm vonalából, de ha korrigálom, akkor nagyon tartós. Talán egy új ecsettel nem csak 4 csillagot kapna, de ezt majd a közeljövőben update-elem. ;) Mivel nagyon kevés kell belőle szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, sokáig elég egy ilyen szett.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Monic

2017. március 20.

Tetovált a szemöldököm, de kicsit már megkopott, ezért már egy ideje gondolkodtam azon, hogy milyen terméket is kellene használni, hogy jobban kiemeljem a szemöldököm. Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a termékre, és a legnagyobb örömömre bevált! Nagyon könnyű felvinni a terméket a készlethez tartozó ecsettel. Én először a waxot viszem fel, utána a port. Egész éjszakát végig táncoltam, nem mosódott el, nem kopott le, ugyan olyan tökéletes volt, mint amikor felraktam. Nekem az ecset méretével nincs problémám. Elég intenzív a végeredmény, ezért aki inkább világosabb színre vágyik, ne ezt a terméket válassza, de aki kifejezetten olyat keres amivel hangsúlyossá teheti a szemöldökét, annak bátran ajánlom. Én biztos újra veszem, és nem is kísérletezek mással :)

Monic
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

angi00

2017. március 18.

Régóta ezt használom! Szeretem mert tartós, és szép szemöldökös lehet vele készíteni. Bár pont mostanában gondolkodtam hogy veszek mellé egy ceruzát is, hogy kicsit határozottabb szemöldökvonalam legyen. A hozzá tartozó ecset számomra használhatatlan mert nagyon pici. Ezektől eltekintve számomra ez a legjobb szemöldökfesték :)

angi00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

giny96

2017. március 16.

Nemrég szereztem be és még kísérletezgetek vele. Lehet csak én vagyok béna, de a waxtól nekem olyan a szemöldököm mintha vizes lenne, nagyon csúnya és ezen már nem látszik a por. Így inkább wax nélkül, csak a port használom, de nekem a színe kicsit vöröses. Még nagyon össze kell barátkoznunk, de majd mindenképp jövök update-elni.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

itsliluxoxo

Korcsoport: < 18
2017. március 16.

Imádom! Ez a legjobb, amit valaha próbáltam. Semmivel nem tudok olyan hatást elérni, mint ezzel a termékkel, még csak hasonlót sem. Már lassan 1 éve használom, de a fele se fogyott még el. Ezzel tudok csodálatos átmenetes szemöldököt csinálni magamnak, mással nem. Tökéletesen megéri az árát.

itsliluxoxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 16.

AmysMadeUp

2017. március 12.

Jól pigmentált, bár a két részt együtt, egymás után a szőkeségem miatt nem tudom annyira használni, mert nagyon őslakos kinézetem lesz :) Amiről nem biztos, hogy a rimmel tehet, hogy borzasztóan pici a két applikátor, pedig nagyon jók. Én bele-eszkábáltam egy másik foglalatba, és úgy rendben van.

AmysMadeUp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

niksss00

2017. február 22.

Barátnőm ajánlására vettem meg, és nagyon elégedett vagyok a termékkel! Egészen eddig, (1,5 éve) a Catrice szemöldökszettjét használtam, de valahogy ráuntam a por hatásra ami feltűnően látszódott a szemöldökömön.
Rengeteg típusú és márkájú szemöldökformázó terméket próbáltam, mondhatni mindenfélét (az Ebay-es filctől kezdve a ceruzáig, át a spirálos applikátorú Alverdés megoldáson...) de valahogy egyik sem volt az igazi.
Nos jelentem, ez az igazi! Fantasztikus ez krémes wax ami a por alá kell, és ennek köszönhetően egyáltalán nem lesz "por-hatása", amit én már egyáltalán nem kedvelek.

Update: Az árakkal vigyázni kell, a Rossmannban 1300 forintért jutottam hozzá, de az egyik Dm-ben most 1600 forintért láttam.

Update2#: Azt hiszem elhamarkodottan véleményeztem, a tartóssága nálam halvány 2 csillagot ér, több hetes használat (próbálkozás) után írom ezt. Folyamatosan elkenődik, hiába próbálok vigyázni. Nem használom már, ideiglenesen visszatértem a Catrice-hez, aztán keresem tovább az igazit. Ha nem kenődne így, hagynám az 5 csillagot, de egy szemöldökszett számomra tartósság nélkül nulla.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Ettike

2017. február 7.

Sokat vacilláltam melyik is a jobb, a szemöldökpor, a szemöldökceruza vagy a szemöldökfilc. Végül a por mellett döntöttem, mert sokkal természetesebb hatást kelt, mint a többi. Már egy éve megvan, minden nap használom, és még 2 évig biztos elég lesz nekem :)

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Fruzsina0620

2017. január 31.

50%-os kedvezménnyel vettem meg. Teljes áron is megéri. Akinek nagyon sötét barna a szemöldöke és haja nekik ajánlom. Úgy tudom, hogy csak egy árnyalatban kapható, még pedig ez a sötét barna szín. Én először a wax-ot használom és utána még rámegyek a púder részével. Szépen kitölti a hiányosságokat és tartós, rendezett szemöldököt kapunk. Meg vagyok vele elégedve.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Három árnyalatból lehet választani, talán majdnem mindenki megtalálja a megfelelőt. Nagyon sokáig elegendő. Az ecsete nem precíz, de használható ha nincs más. Elég tartós és szép a végeredmény.

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!