KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   793 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: orsi24, az összetevőket feltöltötte: dori86, Módosítva: 2013. február 21.

Intenzíven színezi, hangsúlyozza és szétválasztja a szempillákat.

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0C18-36 Acid Triglyceride eo Polypropylene Glycol 0 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Talc 1 0Sodium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ultramarines sz 0 0

Ár: 1000 Ft postaköltséggel , Eladó: kiralykislany
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

detti23

2018. május 25.

Még régen kezdőként vettem párszor, nem rég kipróbáltam megint, de már biztos nem venném újra. Az én pilláimat összeragasztja és egyáltalán nem lesznek szépen íveltek. Hasonló árban is vannak ennél jobbak.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

henifekete

2018. május 23.

Nevében az extra.. hááááát nem tudom, nekem személy szerint egy Miss Sporty szempillaspriál jobban bevált :/ Nem vesz fel elég festéket, nagyon sokszor át kell mennem vele a pillákon, és még így sem veszek észre se dúsítást, se hosszabítást.

henifekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

izabella73

2018. május 17.

Joy napokon vettem féláron, de szerintem teljes áron is megéri,úgy sem túl drága,és ahoz képest nagyon jó kis spirál.Sötét barna van meg,és végre egy spirál amivel könnyű dolgozni,mert nem vesz fel túl sok festéket,nem kenődik össze-vissza,és jó a keféje is.Nem csomósodik,nem ragasztja össze a pillákat,viszonylag tartós is,én nagyon megszerettem.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

Barackvirag1

2018. május 3.

Egy rétegben használom, így is fél óra, mire megszárad, legalábbis addig érzem úgy, hogy összeragadnak a szempilláim. Egy rétegben viszont kb. észre sem lehet venni, nem dúsít, nem hosszabbít, nem ível, gyakorlatilag mintha ott sem lenne. Csak azért nem adok egy csillagot, mert ártani nem árt, de amúgy teljes pénzkidobás.

Barackvirag1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Manna2002

Korcsoport: < 18
2018. március 20.

Éppen a Rossmanban voltam mert egy szempillaspiralt kerestem de mindegyik csomositotta a szempillaimat...aztán ezt csak úgy megláttam... Éppen ennyi pénz volt nálam, akciós volt, ki is próbáltam
Na akkor láttam azt a wow hatást mert nagyon szépek lettek a pillaim... Valahogy nekem nagyon vékony a szempillam, szőke Es a fele nem is látszik annyira világos de ezzel nagyon szép hosszú lett Es dús, nem is csomositott
Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek:)

Manna2002
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 20.

Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek:)

Colorful

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

Kellemes csalódás volt, igazán olcsó mégis tartós és szép eredményt lehet vele elérni. Hosszú és ívelt pillákat varázsol pillanatok alatt. Nap végére néha lepereg de nem ront a véleményemen.

Colorful
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

Kittus2000

2017. április 30.

Teljesen megéri a pénzét könnyen használható a feje.

Kittus2000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Teljesen megéri a pénzét könnyen használható a feje.

Vivienlilla

2017. április 19.

Két hete ezt használom, napi szinten. Szépen befedi a pillákat, szétválaszt, hosszabbít és dúsít is. Én spirálozás előtt szempilla göndörítőt mindig használok, így az eredmény még látványosabb. Egyébként ma vettem észre a tubusán, hogy barnásfekete a színe, de ez élőben nem látszik a fekete pilláimon. Az applikátor pedig végre klasszikus és nem ezek a túlhype-olt "műanyagok", amik nekem eddig abszolút nem váltak be.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Avely

2017. március 23.

Abszolút megéri az árát, szép hosszúvá varázsolja a szempillákat anélkül, hogy összeállnának. Az applikátort könnyű használni, és csak egy fél nap után vehető észre egy kevés lepergés.

Avely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

minus8

2017. február 8.

Ez a spirál ennyi pénzért egy főnyeremény. Gyönyörű, hosszú, ívelt pillákat csinál. Nap végéig tartott, nem irritálta a szemem. Szuper!

minus8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, C18-36 Acid Triglyceride, Stearic Acid, Panthenol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Black 2 / CI 77266, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.