KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2377 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Babus, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 13.

Szempillaspirál és szempilla ápoló kezelés egyben! A pillák azonnali hosszításán túl idővel ápolja is azokat.

ildicream

2017. március 9.

Imádtam! Azóta sem találtam rá az utódjára. Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

ildicream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

PinkPrincess

2016. december 20.

Miért tűnt el a drogériákból? Nagyon szerettem, szép hosszú pillákat csinál, és meg is emeli őket. De most nem találom sehol. :(

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

Alex0920

2016. október 5.

Szerettem ezt a spirált, mert szépen szétválasztotta a pilláimat az elején, aztán egy idő után már inkább összecsomósította, vártam vele pár hónapot és megint jó lett. A végére már a lemosással is voltak gondok, mert amikor szemfesték lemosóval neki estem darabokban potyogott le, ami mindig belement a szemembe, így csak 4 pont...

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

s_kitty

2015. december 6.

Leárazva vásároltam meg a DM-ben. 2 dolog miatt: tetszett a csomagolás és a kefe.
A pilláknak nem lesz wow-hatásuk, azonban rossz spirálnak sem nevezném. Kíváncsi leszek erre az ápoló hatásra hosszútávon.. :)
Egyenlőre 4 csillag.

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Egyenlőre 4 csillag.

gemzit

2015. november 29.

Egyelőre elég frissnek számítok Rimmel spirál terén. Egészen eddig valamiért (teljesen tévesen) ragaszkodtam a L'Oréal Volume Million Lashez-éhez.
Az első tapasztalatok számomra pozitívak. Amikor kinyitottam a drogériában, és megláttam a kefét, nem hittem el, hogy ez tud dúsítani...igazam is lett. Ellenben nagyon szépen hosszítja a pillákat, amelyek nem tapadnak össze, és többszöri alkalmazás után sem tapad a festék rájuk, nem lesz "bolyhos", ezen kívül gyönyörű fekete színe van.

Tartósságát tekintve, könnyező szemet eredményező időjáráshoz (vagy síráshoz :D) nem ajánlanám, azonban ha nem éri környezeti hatás, akkor nem maszatolódik és nem pereg.

Ami még egy picit negatívum, hogy lassan szárad. Csak mereven előre szabad nézni felkenés után. :D Később még visszatérek. :)

gemzit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

loccitane

2015. november 22.

Sok szempillaspiralt kiprobaltam es ez lett most az egyik kedvencem. Festek, spiral feje, tartossaga... Tokeletes :)

loccitane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

ebabucci

2015. október 1.

3 éve használom, és nagyon elégedett vagyok, végre megtaláltam a tökéletes spirált, remélem nem szűnik meg.
Dús és hosszú is lesz a pillám tőle, nem pereg, nem maszatolódik el a szemkörnyéken, de jól el is lehet távolítani. Ha akarom egy rétegben csak hosszabbít, több rétegben sem tapad, de nagyon szép dús lesz tőle a pilla - vigyázni kell vele, félév múlva már nem hozza ezt a tulajdonságát.
Imádom a keféjét, mert nem túl nagy, nem szilikonos, hanem rendes sörtés, és szépen keskenyedik a vége - valahogy máshol nem találom meg ezt a kombót.
Az ára azért kicsit borsos.

ebabucci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Az ára azért kicsit borsos.

Kodi

2015. szeptember 20.

Mindig arra jutok, hogyha 25 év sminkelési rutinnal mindig belekapok a szemembe, akkor nem én vagyok béna, aki nem tud sminkelni, hanem a spirál keféje a rossz. Vele is így jártam, 2 hét után megelégeltem a kínlódást, hogy különösebben nem hosszabbít, és pereg a szemembe.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Alexandra91

2015. május 17.

Nagyon szépen dúsít és hosszabbít remek 😊

Alexandra91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Nagyon szépen dúsít és hosszabbít remek 😊

Ella

2015. május 13.

Drága volt és sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Lassan szárad, egy rétegben nem látszik, több rétegben összetapasztja a pillákat. Melegben maszálódik is, pár óra alatt elkenődik. Hosszabbít, ez nem vitás, de vannak olcsóbb és jobb spirálok is a piacon.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Apigenin, Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate, Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Panthenol, Biotin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.