Rimmel

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

SPF20-as, közepes fedésű alapozó, mely akár 25 óráig tartó viseletet biztosít, és eközben hagyja lélegezni a bőrt.

Ár: 2500 , Eladó: Marshamalloww0507

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorcsa

2018. szeptember 13.

Sok swatchot néztem róla és így én is a 103as mellett döntöttem, a 101el jól megszívattam volna magam, de ez a szín tökéletesen passzol.
A tartóssága megfelelő, szivaccsal könnyű eldolgozni, nekem elég a fedése, viszont én nem minden nap használom, cserélgetem a többi mindennapi alapozómmal, mert az összetételével én sem vagyok megelégedve.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

googles

2018. szeptember 13.

Update 2:
Az arnyalaton mulik minden. A 101 narancssarga, nem oxidalodik, mar eleve ilyen arnyalatu. Kozben a 103-as ugyanolyan vilagos, ha nem vilagosabb, es egyaltalan nem narancsos, hanem semleges. Szuper nekem nyarra, oszre. Szepen nez ki ha vekonyan hasznalom es egysegesit. Meg vagyok elegedve vele. A 101-estol megszabadultam, azota is puffogok rajta, hogy mertek a legelso arnyalatot ilyenre csinalni.

Na most pontoztam le, mert megvettem a legvilagosabbnak hiheto 101-eset, amit most nezek a kezemen, hogy narancssargasra szarad, kozben a 103-as semlegesebb lett volna es az nem narancsos. A csudaba!!!!

Kellemes meglepi a Rimmeltol.

Teszter uvegecske termeszetesen sehol nincs minden szinbol, pedig csak 4 arnyalat kaphato itthon. 😕

Ettol fuggetlenul ez jo kis alapozo. Valoban konnyed es jol illeszkedik.

Pontot vonok azert, mert a 101-es Classic ivory narancssargasabb/sotetebb a kettovel arrebb levo 103 True ivory arnyalatnal. Annyira jo lenne, ha sorban sotetednenek! De ez nyilvan nagy keres.

Tehat ha valaki vilagosabb semleges, nem oxidalodo szint szeretne, valassza a 103-ast (True ivory), ne az elozo 2 arnyalatot. Mindketto narancsosabb, a 102 meg joval sotetebb is.

Engem a L'Oreal True Match vagy micsoda cimu alapozojara enlekeztetett allagban. Mivel epp ilyen konnyu, vekony alapozast kerestem, jo lett. 😊

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Update 2:

Kellemes meglepi a Rimmeltol.

Ettol fuggetlenul ez jo kis alapozo. Valoban konnyed es jol illeszkedik.

dorottyakss

2018. augusztus 27.

Kegyetlenül oxidàlódik, összeáll az arcomon, ragacsosnak erzem, gyenge a fedése..

dorottyakss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Abrakzab

2018. július 23.

Szivaccsal szoktam felkenni. Teljesen elégedett vagyok a fedéssel és a tartóssággal. Ha szebbek lennének az összetevői, mindennapi alapozónak is használnám, egyébként nem okoz sem pattanást sem irritációt rajtam.
Hozzátenném még, sárgás árnyalatú bőrtípusom van.

Abrakzab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hozzátenném még, sárgás árnyalatú bőrtípusom van.

fannib1

2018. július 18.

Szörnyen oxidálódik, narancs lettem, nehéz érzetet keltett az arcomon.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Szörnyen oxidálódik, narancs lettem, nehéz érzetet keltett az arcomon.

feherandie

2018. június 30.

Most lassan az üveg aljára érve bátran állítom, hogy kiismertem. Alapvetően szerintem inkább hidegebb idővel kompatibilis, mivel hidratál is, valakinek a zsírosabb bőrével kombinálva délutánra már hozhatja rendesen az olajos hatást, de én inkább szeretem a dewy lookot mint a mattot, főleg nyáron szerintem ez elkerülhetetlen és így hat természetesnek. Így azzal megbékélve, hogy jelenleg kb 5-6 óra után átfényesedik és valamennyit ezáltal kopik, még mindig ez az az alapozó ami eddig a legjobban bevált, pedig nem keveset próbáltam. Több nőtársam is hitte azt, hogy nincs is rajtam alapozó és dícsérték a bőröm állapotát, színét, aztán megdöbbentek, amikor mondtam, hogy pedig van :D A még nyáron is világos de kicsit sárgás színemhez tökéletes a 103-as true ivory árnyalat, nem oxidálódik, pattanásokat sem okozott, ami nálam szintén nagy szó, én így biztosan újraveszem

feherandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

AMINACICA

2018. június 28.

Kicsit krémes állagú alapozó.
Felvitele egy kis szivacsos ecsettel lehet ,bár ez nekem kicsit szokatlan volt .
Ettől eltekintve könnyen eldolgozható és építhető.

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Kicsit krémes állagú alapozó.
Ettől eltekintve könnyen eldolgozható és építhető.

Lina14

2018. június 21.

mivel nekem elég világos és zsíros bőröm van ezért annyira nem tudtam megszeretni
a fedése inkább gyenge és közepes között van, ami mindennapokra nem rossz
az állaga igencsak folyós, és olajos, így nem igazán szerettem meg, kb 8 óra eltelte után teljesen eltűnt az orromról és az államról, ami a fura, hogy a hajvonalamnál is felszívódott
ahol fennmaradt ott medig becsomósodott és teljesen átolajosodott
a fényvédő miatt kipattogtam tőle én is
a legvilágosabb pedig elég látványosan sötét
azonban jól építhető és könnyed viselet, de inkább normál/száraz bőrre jó, mindenképp sötétebb bőrszínre

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

a fedése inkább gyenge és közepes között van, ami mindennapokra nem rossz
ahol fennmaradt ott medig becsomósodott és teljesen átolajosodott
a fényvédő miatt kipattogtam tőle én is
a legvilágosabb pedig elég látványosan sötét

Julcsiturkyy

2018. június 7.

Majdnem minden nap ezt használom. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Majdnem minden nap ezt használom. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.

Katoka99

2018. május 23.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Kipattogtam tőle, és viszonylag olajos érzetet hagy a bőrön. Fedése nincs, az árnyalatok sem jók. Nekem felejtős.

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.