KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

SPF20-as, közepes fedésű alapozó, mely akár 25 óráig tartó viseletet biztosít, és eközben hagyja lélegezni a bőrt.

Ár: 2500 , Eladó: Marshamalloww0507
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Mór, fizetés: Postai csomagként
Ár: 1500 , Eladó: hviktoria92
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen

Lina14

2018. június 21.

mivel nekem elég világos és zsíros bőröm van ezért annyira nem tudtam megszeretni
a fedése inkább gyenge és közepes között van, ami mindennapokra nem rossz
az állaga igencsak folyós, és olajos, így nem igazán szerettem meg, kb 8 óra eltelte után teljesen eltűnt az orromról és az államról, ami a fura, hogy a hajvonalamnál is felszívódott
ahol fennmaradt ott medig becsomósodott és teljesen átolajosodott
a fényvédő miatt kipattogtam tőle én is
a legvilágosabb pedig elég látványosan sötét
azonban jól építhető és könnyed viselet, de inkább normál/száraz bőrre jó, mindenképp sötétebb bőrszínre

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

a fedése inkább gyenge és közepes között van, ami mindennapokra nem rossz
ahol fennmaradt ott medig becsomósodott és teljesen átolajosodott
a fényvédő miatt kipattogtam tőle én is
a legvilágosabb pedig elég látványosan sötét

Julcsiturkyy

2018. június 7.

Majdnem minden nap ezt használom. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Majdnem minden nap ezt használom. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.

Katoka99

2018. május 23.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Kipattogtam tőle, és viszonylag olajos érzetet hagy a bőrön. Fedése nincs, az árnyalatok sem jók. Nekem felejtős.

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

agicca

2018. május 21.

Nekem nagyon nem jött be, vékony rétegben nem fed szinte semmit, vastagabb rétegben maszk hatása van. Beül a ráncokba, pórusokba, szóval biztos hogy soha többé nem veszek ilyet.

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

TIsmile

2018. május 18.

Átfényesedik minden alkalommal a T zónában, primer és púderrel együtt is, az igaz hogy nem tűnik túl mattnak és száraznak a bőröm nap végén de ez már túlzottan "dewy" nekem. Egész jól tartja magát többi helyen nap közben, fedése közepes. Ami minusz az az árnyalatválaszték... túl világosak, nyárra nincs is használható szín.

TIsmile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Andi777

2018. május 8.

Ez eeeegy kaka! A legvilagosabbtol is narancssarga lesz az arcomon,es foltosan kopik,az meg mar hagyjan hogy tocsog a zsirban a fejem tole.... pfhejj! Az 1 csillagot is csak azert kapja mert semennyit nem lehet... pedig az allaga szupertuti LENNE... 😒🤝

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

HontiAgi

2018. május 2.

Most vagy tényleg elég sötét még a legvilágosabb szín is, vagy én vagyok fehérebb, mint gondoltam, mert a második legvilágosabb árnyalat jött velem haza és tökéletesen passzol.
Tetszik az aplikátoros kialakítás, bár elsőre megmosolyogtam, mert elég szokatlan ilyen nagy méretben látni. :D Az állaga baromi folyékony, ami arcon nem baj, viszont ha a felvitelhez felfelé fordítom az aplikátort a cucc lefolyik a kupak aljába is ami aztán visszacsavarásnál szépen az üveg szájára kerül onnan pedig művészet levadászni, mindegy. Egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve, színre mint mondtam pont jó, a fedése szerintem inkább enyhébb-max közepes, szép púderesen mattra szárad...viszont itt jön a másik kis bibi, a száradást baromi gyorsan csinálja, így vagy villám sebességgel kell szétoszlatni (én lapos ecsettel szoktam), vagy az arcot több szekcióra kell osztani a művelethez, hogy sehol ne legyen odakötött alapozópaca-maradvány. Ha egyszer eltalálja a tempót az ember akkor viszont nagyon jó szolgálatot tesz, így a hidegben még átfényesedést vagy kopást sem tapasztaltam. Bár még nem használom régóta, egyelőre megy az 5*

UPDATE:
Le kell pontoznom, Nem tudom, hogy az ecsetes felvitel nem oké, vagy micsoda de a kezdeti élményhez képest most azt látom, hogy vastag rétegben megáll az arcomon, egyáltalán nem dolgozódik bele, teljesen maszk hatású az egész. A színe is furább, mint az elején, szerintem oxidálódott és besárgult. Most nagyon szomoroncs vagyok, mert ez így egy katasztrófa :'(

UPDATE again:
Egye fene visszakap egy csillagot. Beauty blender copy-val jobb a felvitele, már csak a színe bosszant.

UPDATE igen már megint:
Egy kicsit barnultam azt hiszem, mert már a színe is egészen okés.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

UPDATE:

UPDATE again:

UPDATE igen már megint:
Egy kicsit barnultam azt hiszem, mert már a színe is egészen okés.

Kitty9526

2018. április 25.

Most fogyott el az első üvegcsém. Azt kapod, amit a termék ígér. Elég nehéz alapozó, nyárra nem ajánlom és akkor én sem fogom használni, egyébként eddig az egyik kedvenc alapozóm. Újravevős, ajánlom :)

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

eprecske1988

2018. április 23.

A kiválasztásnál Glamour napok előtt a következő szempontok alapján döntöttem: legyen közepes fedése, hogy a szeplőimet ne fedje le teljesen és természetes hatást keltsen, legyen benne fényvédő, mert nem szeretnék még több pigmentfoltot a naptól, legyen könnyű és tartson egész napon át. 50% kedvezménnyel vettem 2000 ft-ért. Beauty blenderrel viszem fel és tökéletes, pont annyira hidratál amennyire kell, de természetesen szoktam aláhidratálni is. Délutánra azért átfényesedik még púder használatával is, de mivel ez nem egy matt fedésű alapozó, így egyáltalán nem feltűnő. Nem okoz pattanásokat, amit azért nem lehet minden alapozóról elmondani. Abszolút elégedett vagyok vele és így 1 hét távlatában azt mondanám, hogy ennyiért tuti újravenném :)

eprecske1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

hfruzsinaaa

2018. március 24.

Nagyon, de nagyon szeretem ezt az alapozót. A Rossmannba az egyik pénztáros segített kiválasztani a 103-as árnyalatot, amely egy semleges színnek mondanék. Először azt hittem túl sötét lesz nekem, de nem. Tökéletesen passzol a bőrömhöz még úgy is, hogy a bőröm enyhén sárgás tónusú. Az applikátora kifejezetten tetszik nekem, könnyen felvihető az alapozó vele és kellő mennyiséget vesz fel. Állaga folyékonyabb, mint a legtöbb drogériás alapozójé, de ez engem speciel nem zavar, csak gyorsabban kell dolgozni vele. Fedése közepes, de építhető.

hfruzsinaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.