KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

SPF20-as, közepes fedésű alapozó, mely akár 25 óráig tartó viseletet biztosít, és eközben hagyja lélegezni a bőrt.

Ár: 2500 , Eladó: Marshamalloww0507
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Mór, fizetés: Postai csomagként
Ár: 1500 , Eladó: hviktoria92
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Azt hittem, szeretni fogom, mert nagyon dicsérve volt, de sajnos nagyon nagyot csalódtam. Azóta is ott ül a sminkes táskámban, és undorító látni, hogy az olaj és a pigmentek kettéválnak. Egyszerűen dolgozni nem tudtam vele, ami meglepő volt. Az árnyalat nem itt a probléma a sárgaságát kivéve, de egyszerűen nem szeretem.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

googles

2018. december 1.

Update 2:
Az arnyalaton mulik minden. A 101 narancssarga, nem oxidalodik, mar eleve ilyen arnyalatu. Kozben a 103-as ugyanolyan vilagos, ha nem vilagosabb, es egyaltalan nem narancsos, hanem semleges. Szuper nekem nyarra, oszre. Szepen nez ki ha vekonyan hasznalom es egysegesit. Meg vagyok elegedve vele. A 101-estol megszabadultam, azota is puffogok rajta, hogy mertek a legelso arnyalatot ilyenre csinalni.

Na most pontoztam le, mert megvettem a legvilagosabbnak hiheto 101-eset, amit most nezek a kezemen, hogy narancssargasra szarad, kozben a 103-as semlegesebb lett volna es az nem narancsos. A csudaba!!!!

Kellemes meglepi a Rimmeltol.

Teszter uvegecske termeszetesen sehol nincs minden szinbol, pedig csak 4 arnyalat kaphato itthon. 😕

Ettol fuggetlenul ez jo kis alapozo. Valoban konnyed es jol illeszkedik.

Pontot vonok azert, mert a 101-es Classic ivory narancssargasabb/sotetebb a kettovel arrebb levo 103 True ivory arnyalatnal. Annyira jo lenne, ha sorban sotetednenek! De ez nyilvan nagy keres.

Tehat ha valaki vilagosabb semleges, nem oxidalodo szint szeretne, valassza a 103-ast (True ivory), ne az elozo 2 arnyalatot. Mindketto narancsosabb, a 102 meg joval sotetebb is.

Engem a L'Oreal True Match vagy micsoda cimu alapozojara emlekeztetett allagban. Mivel epp ilyen konnyu, vekony alapozast kerestem, jo lett. 😊

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Update 2:

Kellemes meglepi a Rimmeltol.

Ettol fuggetlenul ez jo kis alapozo. Valoban konnyed es jol illeszkedik.

Mila85

2018. december 1.

103 árnyalatot vettem meg, itten vélemények segítettek. Nekem totál tökéletes ez a szín így télen. Vékonyan fed, de azért tudom építeni ahova jobban kell, erősebb mint egy cc krém. Bioderma nutritiív arckrémet, plusz mac strobe krémet kenek alá. Így egész nap tart, szép sima az arcom, szépen terül, a 8 órás munkát kibírja. Engem is a true match alapozóra emlékeztet, de talán ez jobb, azt vagy 10 éve használtam egyetemista koromban. Örülök, hogy fényvédős mert én nem igazán szeretek télen is fényvédőt használni, max ha süt a nap és kint vagyok többet. Mondjuk az összetevő listán lehetne javítani... ennek ellenére nekem abszolút nem irritálja az érzékeny bőrömet. A bumpszli korrektorszerű aplikátor egyáltalán nem jön be, remélem átalakítják pumpásra akkor mennek az 5 csillag.

Mila85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

nemethdorcy

2018. november 15.

Az applikátoros megoldás nekem nagyon tetszik, vizes beauty blenderrel könnyű eldolgozni. A 101 -es árnyalatot vettem meg, sokáig nézegettem és végül emelett döntöttem. Nekem nem oxidálódik, szépen illeszkedik az arcszínemhez. Elégedett vagyok vele, púderrel fixálva tartós és egyenletesen kopik.

nemethdorcy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

BrigittaKicska

2018. november 5.

Kicsit drága ahhoz képest, hogy nem annyira jó fedésű. Nem szeretem az ilyen aplikátorú alapozókat, mert szerintem kevésbé higiénikus.

BrigittaKicska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

SimaiSz

2018. október 31.

Igazából én nagyon szkeptikusan álltam ehhez az alapozóhoz. Azert vettem meg mert a kedvencemből már nem volt a szinem (Catrice HD Liquid Coverage) ezért kissé kiváncsivá tett. Hát igazából nem mondom hogy ez jobb mint a Catrice. De a fedése nem rossz, két rétegben szerintem még a közepes fedést adja. Nem érzem nehéznek a bőrömön viszont úgy 8 órája van rajtam és erősen el kezdtek látszani a pattanásaim. Viszont én nem érzékeltem átfényesedést, nagyon természetes hatást ad vissza még ennyi óra után is. Így elsőre azt mondanám tartaléknak újra venném de csak ha nem muszáj. 4 csillagot érdemel.
2018.10.31

SimaiSz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

2018.10.31

Judiit

2018. szeptember 25.

Ismét írnom kell, mert egyszerűen mióta megvan ez az alapozó, azóta valahogy háttérbe szorult a hőn imádott Teint idole ultra, a Double wear és a Studio fix is. Amiért ehhez nyúlok, hogy nem brutál a fedése. A bőrömön egy természetes bőrkép látszik a hibák semlegesítésével. A színválaszték még mindig gyatra.... Nyaraláskor sikerült végre annyira lebarnulnom, hogy új árnyalat kellett. A legsötétebb itthon kapható is nevetségesen világos, de nekem pont jó lett. Elmondhatom, hogy nekem bevált minden időben. Nem csúszik, nem mászkál. Bírja a 40 fokot is, ha éppen alapoznom kell. Szerelem :)

2017. december 7.

Szerelmünk töretlen :). Most van az, hogy csak ezt használom mióta megvan . Volt már ilyen más alapozóval is, de ez most nagyon ott van a tetszik listámon. Tényleg lélegzik alatta a bőröm, pedig építve szép kis fedést lehet elérni . 12 órát kibírja borzalmas kifényesedés nélkül. Nap végére kicsit kopik, na de melyik alapozó nem.... ?
Végre drogériában is megtalálható egy a világos bőrömre majdnem tökéletes szín. Nem oxidálódik.... hála, hála és örök hála.
Nem okoz pattanást....
Nem mondom, hogy tökéletes, de közel áll hozzá. :)

2017. december. 01.

Ide is megérkezett :) Müllerben hamarabb és mintha kicsit olcsóbb is lett volna, mint a DM-ben. Sebaj....
Nem néztem utána, hogy mit is kapok, így az első meglepetés az applikátoros megoldás volt, amit már most imádok. Pár csík ide és oda, egy kis maszatolás alapozóecsettel és mivel nagyon híg alapozó könnyen terül. Amikor kipróbáltam a tesztert akkor kicsit féltem, hogy villámgyorsan és ragadósan fog száradni, de nem. Pont jó.
Van egy kis fénye, nem mattra szárad. Fedése közepes, ahogy ígéri. Építeni lehet a kicsit tapadós textúrája miatt. Illata valóban a tipikus Rimmel alapozó illat.
Tartóssága nekem megfelelő. 8 órát simán kibír fényesedés nélkül (rajtam és púderrel). Egyenletesen kopik.
Nekem bejött az egész termék üvegestől, applikátorostól :)
A legvilágosabb árnyalatot természetesen nem hozták be . A polcokon fellelhető árnyalatoknál már megint a magasabb számozású ivory a világosabb ( true ivory 103).

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

2017. december 7.

Nem okoz pattanást....
Nem mondom, hogy tökéletes, de közel áll hozzá. :)

2017. december. 01.

Nekem bejött az egész termék üvegestől, applikátorostól :)

Dorcsa

2018. szeptember 13.

Sok swatchot néztem róla és így én is a 103as mellett döntöttem, a 101el jól megszívattam volna magam, de ez a szín tökéletesen passzol.
A tartóssága megfelelő, szivaccsal könnyű eldolgozni, nekem elég a fedése, viszont én nem minden nap használom, cserélgetem a többi mindennapi alapozómmal, mert az összetételével én sem vagyok megelégedve.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

dorottyakss

2018. augusztus 27.

Kegyetlenül oxidàlódik, összeáll az arcomon, ragacsosnak erzem, gyenge a fedése..

dorottyakss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Abrakzab

2018. július 23.

Szivaccsal szoktam felkenni. Teljesen elégedett vagyok a fedéssel és a tartóssággal. Ha szebbek lennének az összetevői, mindennapi alapozónak is használnám, egyébként nem okoz sem pattanást sem irritációt rajtam.
Hozzátenném még, sárgás árnyalatú bőrtípusom van.

Abrakzab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hozzátenném még, sárgás árnyalatú bőrtípusom van.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!