KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 10.

Könnyed viseletet nyújtó közepes fedésű korrektor, párna applikátorral.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

feketebagoly

2017. december 10.

Sziasztok! Én ezt a korrektort a szemem alatti karikákra vettem meg ha van egy két piros puklim. A szemem alatt szépen kitart egész nap nem gyűlik össze a redőcskékben és nem is ragad utána még ha púdert nem is rakok rá. Nagyon tetszik, hogy szivacsos a feje és azzal szépen el lehet dolgozni.

feketebagoly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.